Skocz do zawartości

Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 997
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Panowie- czy zna ktoś jakąś zaje*bistą taśmę klejącą?

Mam problem bo chciałem przykleić sobie Yanosika do czarnego plastiku ( tego pod przyciskami od radia ) niestety żadna taśma nawet na chwilę się z tym nie klei !

 

- TESA

- 3M

- i jeszcze coś innego próbowałem I NIC A NIC SIĘ NIE KLEI Z TYM PLASTIKIEM. Myłem, odtłuszczałem, suszyłem na gorąco suszarkami... zero efektu. odpada.

Golf IV 1.9 tdi - ex

E60 530xd - ex

Panamera 970 - ex

e92 335is - ex

A4 B9 2.0T - ex

F36 430i - ex

M6 F06 Gran Coupe Competition - ex.

X3 F25 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz przyczepic do plastiku pod radiem to tasma piankowa jakies renomowanej firmy np HP-55474 HANSATAPES, powinna zadzialac.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio tasma 3M Ci nie trzyma???

 

Ja mam przyklejona przednia tablice rejestracyjna juz ponad 6mis na: http://allegro.pl/3m-vhb-rp25-dwustronna-tasma-akrylowa-6mmx3m-i6628256477.html?reco_id=ae67e960-04d5-11e7-8125-02cbdccc6903 i ani rusz :D

Garage:

f87 M2 LCI 2018r -> https://bit.ly/3BgwoE6

e92 M3 2010r -> https://bit.ly/3BgwoE6


Ex:

e46 318i 1999r

e46 330Ci 2002r

e60 535d 2006r

e92 335d 2007r @410KM/750Nm -> http://bit.ly/2NRV79i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mowa o wagnerze, to on naprawde rpbi roznice. Ja latem w 335d przy 40 stopniach nie czulem, ze silnik puchnie, a cisnalem ostro.

 

Podobno mg nie robi super coolera, bo rdzenie podobno sa slabe.

 

Na forach w USA koles testowal 335i kilka razy na hamowni i praktycznie raz za razem moc prawie taka sama. Pozniej scigal sie na autostardzie i za kazdym razem objezdzal kolesia w jakims chryslerze z coraz wieksza roznica. Wagner ma naprawde dobre rdzenie i to jest klucz do sukcesu.

 

Ja tez mam teraz cooler z fmic i latem jest w miare, ale nie mialem wtedy programu. Przy hybrydach traczej bedzie potrzebny.

 

Najlatwiej sprawdzic temperature w dolocie i bedziesz wiedzial. Jesli bedzie ok 20 stopni, podlacz jakis skaner albo inpe i sprawdz przy pelnym bucie temp dolotu. Jesli na drodze bedzie wiecej niz 60stopni to znaczy, ze w TC mieli racje.

 

Druga sprawa to to, ze nie musisz brac od TC wagnera, tylko szukac samemu. Montaz wychodzi max 2h i po problemie.

 

Zaluje, ze moj sprzedalem, bo mialbym teraz super cooler pod hybryde. Ten z fmic nie wiem czy da rade, ale na serii nie bylo zle- spadek z ponad 70stopni na ok 40, tylko ori 325/330 jest mniejszy od 335.

 

 

EDIT:dokopalem sie do info o b3s-to jest dalej n54, ale kiedys na forum znalazlem info, ze n55. Komu tu wierzyc?

 

Takze zrob hybrydy i jak cos dorzuc wagnera, pozniej program i masz 500KM+

Ja do swojej kupiłem na wyrost wagnera najlepszego jaki był Smiga super a może wpadnie jakieś większe turbo to będzie jak znalazł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mi wyglada calkiem nie zle i na pewno lepiej niz tasma:)

gdybym potrzebowal janosika to bym wybral to rozwiazanie ale wystarczy nie przekraczac szybkosci na drogach publicznych.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy nie przekraczac szybkosci na drogach publicznych.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

wtedy kupiłbym sobie VW Polo 1.0 :)

Ja caly czas śmigam zarówno na yanosiku jak i CB radiu.

 

Co do tej kratki - myslalem też i o tym :)

 

co do tasmy 3M - nie trzyma się tego materiału :D

Do wszystkiego ladnie sie klei - ale do tego plastiku wcale :D

Golf IV 1.9 tdi - ex

E60 530xd - ex

Panamera 970 - ex

e92 335is - ex

A4 B9 2.0T - ex

F36 430i - ex

M6 F06 Gran Coupe Competition - ex.

X3 F25 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup kratke, czy jakiegos spider gripa do kratki.

 

Ale tez uwazam, ze mozna nie przekraczac zbytnio predkosci i nie dolepiac shitu do auta :D Ja nie przekraczam zbytnio, a w szykanach i tak mnie nikt dogonic nie moze xD

E92 335d Stage H
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym potrzebowal janosika to bym wybral to rozwiazanie ale wystarczy nie przekraczac szybkosci na drogach publicznych.

Kurde, musisz być już bardzo stary :D

 

W Polsce jest taka zasada złota, że ograniczenia są po to, aby policja nie zbankrutowała. I parę innych instytucji. Bo logiki w ograniczeniach nie ma prawie żadnej, czego najlepszym przykładem jest to, że Pandą 1.0 jesteś w stanie przekroczyć prędkość na każdym zakręcie oznaczonym jako niebezpieczny ;)

 

Mam zupelnie inna edukacje i kulture : Republikanska, liberalna i ateistyczny. Jezeli prawo jest zle to je sie zmienia ale sie go nie przekracza w tak istotnych kwestiach jak zycie, kalectwo itd. Mamy 77 zabitych na million mieszkancow w wypadkach drogowych czyli ponad 3 razy wiecej niz szwecja co sie przeklada na 3 tys zabitych i 40 tys rannych w tym ludzi sparalizowani od stop do szyji a nadmierna predkosc jest powodem 25% wypadkow a wiec pragmatyzm nakazuje rozsadnosc. Jak chce sie wyszalec jade na tor. Stac mnie.Ciebie tez. Jak mi brakuje adrenaliny jade na spadochron (sezon is coming !! :mrgreen: )

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup kratke, czy jakiegos spider gripa do kratki.

 

Ale tez uwazam, ze mozna nie przekraczac zbytnio predkosci i nie dolepiac shitu do auta :D Ja nie przekraczam zbytnio, a w szykanach i tak mnie nikt dogonic nie moze xD

 

Nie wydaje mi się że CB radio i Yanosik to zbędny shit dolepiany do auta.

Wiele razy uprzedził mnie przed wypadkiem tuz za zakrętem i oczywiście kontrolami lub nieoznakowanymi. Jak chcecie sobie jeździć 90km/h na 2 pasmowych drogach to okej tylko zróbcie miejsce na lewym pasie :) bo mi się średnio chce tak jeździć

 

2 sprawa coś dziwnego.mam - nie widzę cytowanego przez kolegę wyżej Sławka komentarza.

 

A 3 sprawa - jeśli wierzycie w bajki że w PL tyle wypadków jest spowodowanych nadmierna prędkością heh;) porównajcie sobie wiek aut w Polsce, wiek aut w Niemczech oraz procent wypadków spowodowanych złym stanem pojazdu ;) ciekawy wynik.

 

A zmienił to ja bym z chęcią wszystko w tym chorym kraju ale niech żyje jaruś

Golf IV 1.9 tdi - ex

E60 530xd - ex

Panamera 970 - ex

e92 335is - ex

A4 B9 2.0T - ex

F36 430i - ex

M6 F06 Gran Coupe Competition - ex.

X3 F25 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mowie ze nie, sam uzywam Yanosika, ale wole miec po prostu info glosowe od tel z kieszeni gdzie Yanosik mi sie automatycznie wlacza.

 

W PL mamy jedne z najszybszych drog na swiecie ;) Zapraszam na 5 pasowa autostrade w US albo drogi w Norwegii :D.. poczujesz co to wolna jazda ;) Ba w US jak spytasz sie ile jest do Chicago ludzie Ci nie powiedza 600 mil tylko 10 h :D

 

W PL mozesz spokojnie jechac +20 bez obaw ze ktos Cie ktos zatryma bo to po prostu finansowo nieoplacalne - mandaty sa stosunkowo niskie ;-) Niemniej IMO drastyczne przekraczanie predkosci jest tez po prostu nieodpowiedzialne... glownie dlatego ze na drodze nie jestes sam i mozesz jezdzic jak Lauda, a i tak ktos moze zrobic cos czego nie przewidzisz... dlatego robie miejsce na lewym nawet Focusowi 1.0 ktoremu sie bardzo spieszy, bo domyslnie zakladam ze kazdy jest kretynem ;)

 

Z drugiej strony, przypomina mi to zawsze jak wiekszosc osob ktore jezdzi szybko do przodu w wypasnych autach, niezbyt potrafi sobie poradzic gdy niekoniecznie bedzie musialo jechac do przodu. Pamietam jak kiedys jechalo przede mna EVO X, gdy jezdzilem GTIkiem, i na kazdej prostej gosc znikal... Po czym zaczynaly sie zakrety i nie potrafil zgubic z zderzaka golfa z 3 pasazerow, gdzie kierowca jedzie tak by nikogo w srodku nie wystraszyc ;)

E92 335d Stage H
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniej niz 2% przypadkow powodem jest zlystan auta (lacznie z oswietleniem).

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam swoją teorię na temat przepisów drogowych , lubię szybką jazdę i przepisy interpretuję po swojemu .Ale z drugiej strony lubię swoję życie i je szanuję więc głupot nie robię.

Reasumując dostosowuję prędkość do warunków na drodze , jak da się szybciej to jadę szybciej a jak nie to nie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniej niz 2% przypadkow powodem jest zlystan auta (lacznie z oswietleniem).

W Polsce nie wiadomo co jest powodem wypadków, bo policja nie prowadzi statystyk. Miałem przypadek M135i, że na deszczu zarzuciło mi autem i przytuliłem bariery energochłonne, nieszczęśliwie tak, że przednie koło mi uszkodziło uniemożliwiając dalszą jazdę. Jakiś palant zadzwonił na pały, więc dostałem mandat za spowodowanie wypadku. Dziś bym nie przyjął, bo w szoku po zdarzeniu nie zrozumiałem nawet co się stało. Na drodze, która była w całkiem dobrym stanie, na wzniesieniu, gdzie nie ma prawa stać woda dałem gazu i trafiłem na RZEKĘ w poprzek drogi. Co było powodem? Źle zrobione odwodnienie drogi. Jak naprawili? Stawiając 70tkę. Kto był winny? Oczywiście nadmierna prędkość :O :O :O Stanu ogumienia nikt nie sprawdzał. Nikt mnie o zdanie nie pytał. Pan policjant wpisał w rubryczkę nadmierna prędkość, a potem się trąbi, jak to piraci drogowi w BMW zabijają ludzi. Wiesz ilu ludzi ginie w Polsce rocznie w wypadkach? 2x mniej niż popełnia samobójstwo. Mówi się o samobójcach 2x więcej ...? Dla mnie totalne gnębienie kierowców na każdym kroku to polityczna psychoza, mająca wymuszać posłuszeństwo wobec władzy.

 

Jaki jest efekt nadmiernych ograniczeń? Że ludzie ich nie przestrzegają, więc te które są z rzadka postawione sensownie, są również ignorowane, a prawa się nie szanuje w kraju. Skoro ze 100kmh droga hamowania z czasem reakcji jest 50-70m, po co mam jechać 50kmh w zabudowanym mając widoczność 1000m, często widząc 0 pieszych i rowerzystów np. w przelotowych wsiach na krajowych drogach?

 

Długo by dyskutować. Chętnie bym został kiedyś politykiem tylko po to, żeby zreformować policję i infrastrukturę, ale muszę się rodziną i firmą zajmować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

john john moze wrocmy na ziemie... to sa statystyki policyjne i jak na europe bardzo precyzyjne i wiadomo co jest powodem wypadkow: http://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,Wypadki-drogowe-raporty-roczne.html

 

twoje porownanie d samobojstw jest od czapy to czyn ktory nie czyni zazwyczaj postronych ofiar, juz nie mowiac o innych aspektach ktore nie maja nic wspolnego... porownaj A do A czyli wypadki to wypadkow winnychkrajach i oprocz rumuni i albani jestesmy w tyle od wszystkich

 

jakich nadmiernych ograniczen predkosci... mamy najwyzsze w europie ograniczenia szybkosci oprocz niemieckich autostrad zwolnionych z ograniczen... predkosc zabija... czym bardziej restrykcyjne prawo tym mniej zabitych czym bardziej luzackie tym wiecej... Ludzie to glupie buraki w wiekszosci za kolkiem a w polsce nie tylko za kolkiem dodatkowo a kolo potenguje problem.

 

To szybkosc zabija (bo wymuszenie pierwszenstwa jest zazwyczaj sprowokowane przez nadmierna szybkosc)... cala reszta to blabla ludzi ktorzy myla droge publiczna a tor bo na tor ich nie stac. Buraki.

 

taki kawalek do ogladnienia bo na prawde ulicznych shumacherow ktorzy zazwyczaj oprocz naciskac na gaz nie maja pojencia o prowadzeniu mam w polsce dosc... tak sie konczy buractwo : http://www.funiaste.net/3868,75624,filmik.html

Edytowane przez Rivasi

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rivasi pojechałeś po bandzie z tym filmikiem tu ludzka głupota nie prędkość zabija .

50% wypadków z udziałem pieszych spowodowane jest przez nich samych nie raz byłem świadkiem jak głupia baba nie patrząc w lewo ani prawo, wtargnęła na drogę . To jest właśnie debilizm :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Sławka własnie stawiam browar za mądre słowa natomiast Rivasi chyba jednak nie rozumiesz.

W skrócie: w PL mając znacznie wyższy średni wiek aut niż np DE jest o wiele mniej wypadków spowodowanych złym stanem technicznym. O tym się po prostu nie mówi bo tak jak kolega Sławek napisał ZAWSZE WINNA JEST NADMIERNA PRĘDKOŚĆ a raczej jej ( jak to ładnie nazywają) nie dostosowanie a to że człowiekowi urwalo 200m wczesniej drążki i wahacze bo były przegnite ...

 

Co do Twojej teorii o zabijaniu.

Szybkość jeszcze nigdy nikogo nie zabiła na drodze ;) nagle zatrzymanie ewentualnie nagle przyspieszenie może pozbawić Cie zycia

 

Trochę dajesz takie przykłady patologiczne. Nikt tu nie mówi o zapierdalaniu ile da fabryka i lataniu 200kmh na 50

Golf IV 1.9 tdi - ex

E60 530xd - ex

Panamera 970 - ex

e92 335is - ex

A4 B9 2.0T - ex

F36 430i - ex

M6 F06 Gran Coupe Competition - ex.

X3 F25 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Sławka własnie stawiam browar za mądre słowa natomiast Rivasi chyba jednak nie rozumiesz.

W skrócie: w PL mając znacznie wyższy średni wiek aut niż np DE jest o wiele mniej wypadków spowodowanych złym stanem technicznym. O tym się po prostu nie mówi bo tak jak kolega Sławek napisał ZAWSZE WINNA JEST NADMIERNA PRĘDKOŚĆ a raczej jej ( jak to ładnie nazywają) nie dostosowanie a to że człowiekowi urwalo 200m wczesniej drążki i wahacze bo były przegnite ...

 

Co do Twojej teorii o zabijaniu.

Szybkość jeszcze nigdy nikogo nie zabiła na drodze ;) nagle zatrzymanie ewentualnie nagle przyspieszenie może pozbawić Cie zycia

 

Trochę dajesz takie przykłady patologiczne. Nikt tu nie mówi o zapierdalaniu ile da fabryka i lataniu 200kmh na 50

dokładnie tak jak piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie... drazki urywane przy gwaltownym hamowaniu to codziennosc... z tego sie bierze 3 tysiakow zmarlych i 40 tysiakow rannych a nie z tego ze jechal 120 km/h w miescie 200 na autostradzie gdzie pas obok jada ciezarowki 90 km/h... Wczesniej to wina byla zwalanna na zly stan drog... teraz juz trudniej a wiec rozumie ze nowym kozlym ofiarnym to sa stare samochody ktorych oczywiscie nie ma na zachodzie... Potem to bedzie zla pogoda ogolna w polsce a potem jeszcze cos innego a ja sadze ze glownym winowajca jest brak istoty szarej w mozgu...

 

dlaczego ? bo szybkosc zabija :mad2: mozesz probowac zmieniac prawa fizyki ale wypadek przy 30 szybkosci koncowej po hamowaniu nie ma nic wspolnego z wypadkiem przy 80km/H szybkosci koncowej. To chyba nie trudne do zrozumienia. Twoja nowa sztuka bryka hamuje gorzej od samochodow miejacych 11 lat jak np moj i to duzo gorzej w warunkach realnych (o jakies 40%) a wiec zamiast kupowac opcje na czarna podsufitke to moze trzeba zainwestowac w ACC jak sie ma fure 300 koni +... chociaz ACC w nowych wersjach jest obciety bo jakis idiota burak wymyslij jak uzywac system aby sie scigac na drodze i inne wazywa drogowe to podchwycily.

 

Wszystkei wasze teorie o co zabija... i tak mozna obciac przez.... redukowanie predkosci. Samochod na drodze publicznej sluzy do przemieszczania sie z punktu A do B... do niczego innego. A na pytanie cos jest wazniejsze czy a/tomus moze sie poscigac swoim bolidem na prostej na A4 bo bez jaj nie umie prowadzic a wiec lepiej nie probowac zakretow bo sie to konczy jak z jednym z forumowiczow i jego M3 ktorego tak super kontrolowal ze mi wjechal w dupe na trzecim zakrecie toru jak go lyknalem bo zwalnial do 30 zakret ktory sie bierze na 50/60 ale na prostej to mnie lykal) b/ zycie matki i dwojga dzieci ktore prowadzi do przedszkola jadac 110 na tej samej autostradzie ? chyba wybor jest ewidentny a wiec wszystkich tomusiow ktorzy jezdza 200 na autostradzie ograniczonej do 140 trzeba wyciac z ruchu drogowego. Podstawa panstwowej represji : wyciac przestepcow.

 

Od lata we francji zabicie uczestnika ruchu przy przekroczeniu szybkosci powyzej 50 km/h od autoryzowanej bedzie traktowane jak pod wplywem alkoholu czyli morderstwo z premedytacja... tedy droga.

Edytowane przez Rivasi

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za off topic w twojej galerii, jestem troche uczulony na temat osobiscie. Spadam.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.