Skocz do zawartości

gniazdo obd e39 523i 95r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Cześć forumowicze. dziś chciałem becie podłączyć pod kompa, nie moge znaleźć wtyczki do obd. podpowiecie mi gdzie ona jest czy wgl jest w tym modelu? ;D szukałem koło otwierania maski i od maską i albo ślepy albo nie mam ;D
Opublikowano
obd było chyba dopiero po 98roku i znajdowało się trochę wyżej jak otwieranie maski. A przed 98r było okrągłe złącze pod maską koło sterownika abs :) Ja mam 99rok, jest obd i okrągłe złącze pod maską.
Opublikowano
  • Moderatorzy

09/1998 - pierwszy lift elektryki - jest OBDII przy kierownicy, ale tylko do modułu silnika, reszta modułów z okrągłego pod maską

11/2000 - lift całego modelu - znika złącze spod maski, wszystkie moduły są dostępne przez OBDII przy kierownicy

 

przed 09/1998 niestety już nie wiem jak było, ale chyba przez okrągłe złacze pod maską wszystko

Opublikowano
  • Autor
do tego okraglego wejscia jak sie mozna wpiac? mam konputer do zczytywania bledow pod obdII. na allegro widze takie przejsciowki okragle na obdII chyba tak to mozna zrobic? ;D
Opublikowano
09/1998 - pierwszy lift elektryki - jest OBDII przy kierownicy, ale tylko do modułu silnika, reszta modułów z okrągłego pod maską

11/2000 - lift całego modelu - znika złącze spod maski, wszystkie moduły są dostępne przez OBDII przy kierownicy

 

przed 09/1998 niestety już nie wiem jak było, ale chyba przez okrągłe złacze pod maską wszystko

 

Ja mam 99 rok a gniazda pod kierownicą ni mam, chyba że też ślepy jestem :D mam tylko okrąglaka pod maską

Opublikowano
No właśnie mam tylko ta zaslepke, odkrecilem cały ten schowek i nic ni ma, zdjęcie wrzuciłem po wyjęciu schowka. Może u mnie porostu go nie ma
Opublikowano

Nie mam doświadczenia z benzynami ale w przypadku diesli gniazdo pod kierownicą pojawiło się dopiero po głównym lifcie w 2000 roku. W innym przypadku:

- w 525 TDS z 1999 gniazdo pod maską z prawej strony, duże okrągłe.

- w 530d z 2000 (taka przejściówka trochu bo z zewnątrz przedlift a pod maską 194 konie) gniazdo również pod maską

- w 520d z 2001 dopiero tu gniazdo podłużne w kabinie, brak gniazda pod maską.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.