Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzam się na poważnie przyprowadzenia jej pod dom, jak na razie cena stanęła na 15000 lecz myślę, że utarguję bo koleś potrzebuje pieniążków :) Podobno potomek w drodze i jest już rodzinne auto zakupione. http://olx.pl/oferta/bmw-e46-coupe-2002r-320ci-benz-gazstag-170km-bogate-wyposazenie-xenon-CID5-IDdKxJP.html

Wydaje mi się, że jest to sensowna opcja zakupu, może nie jest super wyposażona bo w sumie oprócz wyglądu i xenonów to golasek, lecz auto raczej nie zajechane, z wad: do poprawek jest napuchnieta rdza na tylnym blotniku lewym, zderzak tyl i maska przód przy znaczku wgniecenie. Raczej to nie problem, lepsze wgniotki zadrapania niż wstawiona ćwiartka :D mpak na następny sezon więc o tył się nie martwię :)

Opłaca się? Czy w końcu coś sprowadzę pod dom? Tego dowiemy się w następnym odcinku. Oceńcie profesjonalnym okiem :cool2:

 

VIN WBABN11040JV50579

Type code BN11

Model 320CI (EUR)

E-F-R series E46 2

Series 3

Type COUPE

Steering LL

Doors 2

Engine M54

Displacement 2.20

Power 125 (170 hp)

Drive HECK

Transmission MECH

Paint code 317 - ORIENTBLAU METALLIC

Upholstery code N6HC - STANDARDLEDER/HE

Prod.date 2001-06-09

 

 

S169 EU3 exhaust emissions standard

S210 Dynamic stability control III

S290 BMW light-alloy wheel star spokes 44

S435 Fine wood trim

S441 Smoker package

S473 Armrest front

S481 Sports seat

S502 Headlight cleaning system

S520 Fog lights

S522 Xenon Light

S534 Automatic air conditioning

S548 Kilometre speedo

S550 On-board computer

S606 Navigation system, radio

S692 Preparation, BMW 6-CD changer I-bus

S710 M sports steering wheel, multifunction

S785 White direction indicator lights

S832 Battery in luggage compartment

S854 Language version, French

S863 Dealer List Europe

S881 Operating instructions, French

 

 

== Decoded using http://www.decodervin.pl ==

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły ulep, co pół roku nowy włąściciel którego przerastają koszta doprowadzenia tego czegoś do używalności?

 

Olej zmienił na pół syntetyk ze względu na to że pewnie dostawała w piec i co 1k km brakowało z litr, przy normalnym traktowaniu m54 i wymianach co 10kkm nie powinna wziąć więcej niż 1l miedzy wymianami (chyba ze piłujesz auto ile wlezie to i superol nie pomoże)

 

Tylko ja nie widzę sprysków w przednim zderzaku?

 

Ten stożek do lpg to powinieneś poszukać tematu w którym kolega robi osłonę do niego z 15mm blachy :cool2:

 

Osobiście wolałbym samochód na który mnie stać (nie koniecznie BMW) i który jest zadbany technicznie (i jest przez to bezpieczny) a nie na siłę szukasz czegoś na co Cie po prostu nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w moment auto ocenione tak że nie chce się ponownie rozmawiać ze sprzedającym :mad2:

Spryskwiacze do xenonów są, lecz słabo je widać. Tak to jest jak auto świeżo myte i zdjęcia się pstryka.

 

Osobiście wolałbym samochód na który mnie stać (nie koniecznie BMW) i który jest zadbany technicznie (i jest przez to bezpieczny) a nie na siłę szukasz czegoś na co Cie po prostu nie stać.

 

Ta końcówka jest do mnie czy do właściciela tego samochodu :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
I w moment auto ocenione tak że nie chce się ponownie rozmawiać ze sprzedającym :mad2:

 

To Ty widziałeś auto na żywo więc wiesz dużo więcej niż my. Na zdjęciach ten egzemplarz wygląda naprawdę słabo ale może w realu spełniał Twoje wymagania... Pewnie faktycznie za te pieniądze ciężko będzie znaleźć coś lepszego.

3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w moment auto ocenione tak że nie chce się ponownie rozmawiać ze sprzedającym :mad2:

 

To Ty widziałeś auto na żywo więc wiesz dużo więcej niż my. Na zdjęciach ten egzemplarz wygląda naprawdę słabo ale może w realu spełniał Twoje wymagania... Pewnie faktycznie za te pieniądze ciężko będzie znaleźć coś lepszego.

 

Problem jest w tym, ze nie widziałem jej na żywo, 100km w jedna stronę aby obejrzeć od tak to spoko, 300 to już sporo aby przed jakimkolwiek zastanowieniem się tam wybrać, dlatego założyłem ten temat. Auto kupił w listopadzie, wtedy wykupił oc z nw, co do blach to mało mnie to interere czemu nie zmienił :P Bardziej interesuje mnie ten olej, odpuścić sobie ze względu samego oleju? Liczę, że pewnie 1000zł włożę w nią z miejsca, ale po woli do celu będzie robiona. Mam magika od bmw, ale nie jest mobilny, jak mu coś przywiozę to sprawdzi, tak to się nie rusza. Czasami to ja się zastanawiam czy jestem taki wybredny, czy znajduję takie same buble i je tu wklejam, czy to wy za bardzo napatrzyliście się na swoje ślicznotki i wszystko inne jest be i fuj. Skoro kupił oc + nw i odnowił felgi to jaki celby w tym miał aby teraz je sprzedać? Tylko traci. Zapytam o zdjęcia rodzinnego autka, jeśli nie kłamie to się wybiorę ją obejrzeć. W każdym aucie coś będzie do roboty, jak to ktoś powiedział mądrze nawet do perełki dołożysz. Pozdrawiam (nie mam zamiaru go bronić, ani uciekać od waszej krytyki, tylko czasami z góry przesądzone auto)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nikt nie przesądza o skreśleniu auta, bo ty jesteś od tego. To tylko subiektywne oceny a to, że każdy ma inne to już niczyja wina.

I radzę się zainteresować dlaczego jest na takich a nie innych blachach. Znam przypadek, że auto było zajęte przez komornika, więc jednak sprawdz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z polisą to nic strasznego. Taki przykład: jeśli się przemeldujesz i przerejestrujesz auto na nowy adres zameldowania a nie zgłosisz ubezpieczycielowi, to wg numeru rejestracyjnego polisy brak, a wg VIN jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w moment auto ocenione tak że nie chce się ponownie rozmawiać ze sprzedającym :mad2:

 

To Ty widziałeś auto na żywo więc wiesz dużo więcej niż my. Na zdjęciach ten egzemplarz wygląda naprawdę słabo ale może w realu spełniał Twoje wymagania... Pewnie faktycznie za te pieniądze ciężko będzie znaleźć coś lepszego.

 

Problem jest w tym, ze nie widziałem jej na żywo, 100km w jedna stronę aby obejrzeć od tak to spoko, 300 to już sporo aby przed jakimkolwiek zastanowieniem się tam wybrać, dlatego założyłem ten temat. Auto kupił w listopadzie, wtedy wykupił oc z nw, co do blach to mało mnie to interere czemu nie zmienił :P Bardziej interesuje mnie ten olej, odpuścić sobie ze względu samego oleju? Liczę, że pewnie 1000zł włożę w nią z miejsca, ale po woli do celu będzie robiona. Mam magika od bmw, ale nie jest mobilny, jak mu coś przywiozę to sprawdzi, tak to się nie rusza. Czasami to ja się zastanawiam czy jestem taki wybredny, czy znajduję takie same buble i je tu wklejam, czy to wy za bardzo napatrzyliście się na swoje ślicznotki i wszystko inne jest be i fuj. Skoro kupił oc + nw i odnowił felgi to jaki celby w tym miał aby teraz je sprzedać? Tylko traci. Zapytam o zdjęcia rodzinnego autka, jeśli nie kłamie to się wybiorę ją obejrzeć. W każdym aucie coś będzie do roboty, jak to ktoś powiedział mądrze nawet do perełki dołożysz. Pozdrawiam (nie mam zamiaru go bronić, ani uciekać od waszej krytyki, tylko czasami z góry przesądzone auto)

 

 

Twój problem polega na tym, że zamiast każdą niepewność rozważać na niekorzyść auta stajesz się jego adwokatem.

Olej 10w40 jest ok? Przecież to tani półsyntetyk, który się leje gdy trzeba go dużo.

Sprzedaje bo dziecko w drodze? Ciekawe czy żona o tym wie?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co widzisz w tym aucie.. Ringi, przez które możesz stracić dowód? Badziewny olej, którego pewnie bierze mnóstwo i musiałbyś zrobić remont silnika? Ta obrzydliwa kierowca z drewnianą wstawką? Fakt, że nie zarejestrował tego auta, co może oznaczać, że ma jakąś wadę prawną, lub właścicielowi było szkoda kasy na tak podstawową czynność? Stożkowy filtr, wow, ile to dodaje mocy? Więcej niż naklejka M na klapie bagażnika?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za wyjaśnienia :) Nie mam e36, to będzie moje pierwsze własne bmw, zarażony dawno temu przez brata i jego e34, od tamtego czasu marzyłem o bmw, sprzedany złomek mazda 626, uzbierany fundusz i postanowiłem sobie zrobić prezent urodzinowy i wiem, że to będzie jedyna marka o którą będę chciał dbać, nie będzie mi szkoda ani złotówki, tym bardziej szukam auta na dłuższy okres a nie rok, kupując wieśwagena czy coś innego, będę liczył każdą złotówkę oraz czas kiedy uzbieram na bmw, nawet nie będzie mi się chciało go myć bo po co? pff.

Co widzę w tym aucie? W sumie to cena, 15000, kwota jaka mniej więcej mnie interesuje bo wiadomo że do każdej trzeba jeszcze dołożyć tysiak albo dwa.

Białe sporty i drewno, kiera ohydna masz rację. W tej cenie nie widzę nic lepszego obecnie na rynku w gazie, a jak wiadomo gaz nie podnosi wartości samochodu, więc wolę kupic już w gazie i te 3000 zainwestować w eksploatacje, ew jakies naprawy niż zakładać gazolinę która dopiero zacznie zarabiać w moim przypadku po 2/3 latach.

Dlatego tu jestem i zadaję durne pytania, uczę się o tej marce i nie mam zamiaru odpuścić w poszukiwaniu.

Pulower zapytałem co z blachami i dostałem odpowiedź " Kupilem ja od typka z warszawy oc wykupilem na siebie, na caly rok moze dlatego tak pokazuje"

Ogólnie mam go na facebooku, przypadkowo trafiłem na to ogłoszenie właśnie na fb, wiek ~25, auto zakupione pod koniec roku 2015 więc szybko sprzedaje.

 

A teraz taki offtop dotyczący innego auta:

http://olx.pl/oferta/bmw-320-e46-coupe-CID5-IDdXOFX.html#2889845efb

Sam nie wiem co myśleć o tej zieleni w środku, chociaż mam wrażenie, że więcej ludzi odpycha niż przyciąga, ciekawe czy ktoś się na to skusi, moje rejony i pojadę na dniach zobaczę skoro tak wychwala :)

 

Ps. śmiechem żartem, jedna z dwóch e34 brata miała znaczek mpower na tylnej klapie i nie czułem wzrostu mocy :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
" Samochód kupiłem i chciałem zrobić pod siebie"

 

Reakcja przeważnie wynikająca ze strachu....

Sam się przyznał dlaczego tak naprawdę sprzedaje :lol: tak na poważnie nie wybrałbym się na oględziny, ten filtr wiele mówi o podejściu właściciela.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja Ci to powiem, bo nikt nie ma odwagi albo chłopaki mają za dużo ostrzeżeń :lol:

 

Jesteś zwykłym cebulakiem - LPG to wyrocznia, nie mówiąc, o tym, że każda wrzucona sztuka przez Ciebie wymaga wkładu ale 5-6 tysięcy, a nie jak piszesz 1-2tysiące. Jeśli kupisz auto, na które Cię nie stać, to szybko będziesz znawcą marki, bo Twoje posty będą się zaczynały od "POMOCY"...

 

Nie stać Cię na takie auto i możesz się z tym zgadzać lub nie. Zacznij przygodę o E36 lub E34 (naprawdę w cenie do 10k, możesz wyrwać fajną sztukę). A na siłę chcesz mieć E46 bo:

 

a) chcesz się pokazać, że masz szybsze i lepsze auto od brata,

b) musisz się pokazać wieśkom z miasta,

c) chcesz mieć lep na dupeczki.

 

Pamiętaj, że w ogóle nie masz pojęcia o BMW i kupisz minę co skończy się płaczem bo nie będziesz miał na naprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c) chcesz mieć lep na dupeczki.

Łooooo :cool2:

To ja poproszę namiar na rejony, gdzie dupeczki oglądają się za E46 :norty:

 

wiem, że to będzie jedyna marka o którą będę chciał dbać, nie będzie mi szkoda ani złotówki, tym bardziej szukam auta na dłuższy okres a nie rok, kupując wieśwagena czy coś innego, będę liczył każdą złotówkę oraz czas kiedy uzbieram na bmw, nawet nie będzie mi się chciało go myć bo po co? pff.

Z takim podejściem do sprawy to powinieneś jeździć.............

 

 

 

HULAJNOGĄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja Ci to powiem, bo nikt nie ma odwagi albo chłopaki mają za dużo ostrzeżeń :lol:

Jesteś zwykłym cebulakiem - .

 

Nie chodziłeś w moich butach to jakim prawem możesz się o mnie wypowiadać, myślisz że 15000 na auto to jedyne co posiadam?

Śmiechłem. Temat do zamknięcia, fachowców od groma jak widać :) Polecam maść na ból dupy :cool2:

http://allegro.pl/masc-na-bol-dupy-cudowny-lek-na-problemy-ludzi-i5448314359.html

Jeśli myślisz, że bmw kupuje się dla szpanu to nie chciałbym zadawać się z takimi ludźmi, palisz kapcia pod biedronka czy kauflandem?

A myślałem, ze pasja jest po to aby ludzi łączyć a nie dzielić. Najwidoczniej stereotyp łysego patola z mocnym basem nie wziął się z przypadku. Na szczęście nie musi wystawiać łokcia bo w dzisiejszych czasach klima :mrgreen:

Wyczuwam większą cebulę od Ciebie niż od siebie, mimo to że dzieli nas monitor. Nie pozdrawiam

Tylko durnie podrywają kobiety na auto, ale co ja tam wiem, idę szukać golfa :norty:

 

Ps. edoneil tylko jak znajdziesz betę to nie kup turasa, bo starsi pod klatką mówią, że na takie to tylko z brzuchem lecą :oops:

Edytowane przez AddictedFromBMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz ładne niekombinowane BMW to przejedz się do Puław nie masz daleko. Auto bawaria Puławy.

 

W nadchodzących dniach:

- E46 323iA coupe 2000r

- E46 320i coupe 2000r

 

Dzięki za radę Wojtek1, nawet jeśli nie dotrą to się tam wybiorę, warto sobie obejrzeć co nie co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam o zdjęcia rodzinnego autka, jeśli nie kłamie to się wybiorę ją obejrzeć. W każdym aucie coś będzie do roboty, jak to ktoś powiedział mądrze nawet do perełki dołożysz.

 

Lepiej spytaj o zdjęcie USG ciązy :)

Bo tak to moze pierwszego z brzegu kombiaka na ulicy sfotografowac i powiedziec ze to jego nowo kupione rodzinne autko :)

 

Ogólnie kabaret, ale dobrze jesli czasami na forum jest wesoło.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.