Skocz do zawartości

E46 328i - Dziwiszów - WBABM51010JH26162


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jutro zamierzam podjechać zobaczyć to autko. Jeśli widzicie coś, na co warto zwrócić uwagę, to piszcie :)

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=5976376378

 

VIN: WBABM51010JH26162

Type code: BM51

Model: 328CI (EUR)

E-F-R series: E46 2

Series: 3

Type: COUPE

Steering: LL

Doors: 2

Engine: M52/TU

Displacement: 2.80

Power: 142 (193 hp)

Drive: HECK

Transmission: MECH

Paint code: 364 - TOPASBLAU METALLIC

Upholstery code: N6TT - STANDARDLEDER/GR

Prod.date: 1999-03-05

S210 Dynamic stability control III

S226 Sports suspension settings

S255 Sports leather steering wheel

S261 Side airbags for rear passengers

S290 BMW light-alloy wheel star spokes 44

S305 Remote control for central locking

S313 Fold-in outside mirror

S415 Sun-blind, rear

S423 Floor mats, velours

S431 Interior rear-view mirror with auto dip

S441 Smoker package

S459 El. front seat adjustment w. memory

S464 Ski bag

S473 Armrest front

S481 Sports seat

S520 Fog lights

S521 Rain sensor

S534 Automatic air conditioning

S548 Kilometre speedo

S550 On-board computer

S640 Preparation f tel.installation universal

S661 Radio BMW Business (C43)

S676 HiFi speaker system

S832 Battery in luggage compartment

S863 Dealer List Europe

S879 Operating instructions German

S915 Omission of outer-skin preservation

S999 Job control "HEA"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko cokolwiek napisać po oglądaniu takich zdjęć.

3 ujęcia tylnej ćwiartki, boku też nadto że aż na środek zabrakło ...

Celowe.

A szkoda, bo 328 jak na lekarstwo - może po przesłaniu na maila satysfakcjonujących mnie zdjęć - a raczej ujęć bym rozważył.

Inaczej bym olał samochód i sprzedającego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem i oglądałem auto z pomocą kolegi szymon-o.

 

Cena auta niestety jest zawyżona. za te 19 900 zł za 328i z 1999 Oczekiwałem lepszego stanu auta. W takim stanie jak stoi oszacowaliśmy jego wartość na 15 tys zł. Byłbym w stanie nawet dać 17-18 tys. zł.

Edytowane przez Shadowblade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat negocjacji właściciel odwraca się na pięcie i idzie do domu a w połowie drogi rzuca, że on już skończył temat :D Był wtedy po nieprzespanej nocy więc może dlatego, nie wiem.

 

Za to wtedy włącza się ojciec właściciela i sytuacja wygląda tak, że my mówimy co jest do zrobienia na już, a co za rok ew. dwa bo już są znaki, a on tak jak by nas nie słuchał i w połowie słowa przerywa i pyta ile chcemy dać, po czym usłyszawszy kwotę łapie się za głowę i rzuca tekstami, że drugiego takiego auta nie znajdziemy w Polsce, a nawet w Niemczech(Ojciec właściciela pracuje w Niemcowni, właściciel też). Negocjacja ceny raczej ciężka a właściciel głuchy i ślepy na nasze argumenty co bumę boli. Wg niego wszystko jest w porządku i jest to bardzo dobre auto. Do wymiany mechanicznych rzeczy na już jest sporo, niektóre dosyć problemowe w wymianie, a do tego jest kilka rzeczy, które wyjdą w najbliższej przyszłości i trzepną po portfelu. Nie jest to auto bez wkładu lub z małym wkładem początkowym lecz do robienia.

 

Szczegóły techniczne zachowam póki co dla siebie bo dosyć świeża sprawa a gdyby nie szymon-o o 3/4 bym nie wiedział, mimo iż mam e46 w rodzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż jestem ciekaw co to za wady, poważne czy też nie. Wiadomo, że jednemu nie przeszkadzają drobne usterki a drugi musi mieć wszystko na 100%. Zastanawia mnie fakt o tym że pracują w niemcowni a auto jest sprowadzane ze Szwajcarii? Pominę fakt że kupił je rok temu i juz chce sprzedać.. może nabył od handlarza i chce sie teraz pozbyć bo zdaje sobie sprawę z wad i nie chce w nie inwestować już kasy, ale chce odzyskać to co za nia zapłacił/zainwestował do tej pory.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Wg niego wszystko jest w porządku i jest to bardzo dobre auto. Do wymiany mechanicznych rzeczy na już jest sporo, niektóre dosyć problemowe w wymianie, a do tego jest kilka rzeczy, które wyjdą w najbliższej przyszłości i trzepną po portfelu. Nie jest to auto bez wkładu lub z małym wkładem początkowym lecz do robienia..

 

Napisz dla potomnych co ją boli. Bo jest tu taki jeden zapaleniec na E46, gotów za wszelką cenę właśnie E46 kupić, żeby się dowiedział co i ile jest warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Furę chyba ktoś kupił, bo na alledrogo już się nie pojawia. Nic nie opisywałem na temat wad i usterek, bo właściciel znalazł ten temat lub bardziej prawdopodobne, ktoś mu go pokazał z odwiedzających z forum i później katował mnie przez sms, że go oczerniam, więc dałem sobie spokój. Jednak, jeśli nowy właściciel jest na forum i chce wiedzieć co razem z szymon-o znaleźliśmy, niech pisze pw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że kolega popłynął z temat bo pomyślał że zbije mocno z ceny i kupi i stąd takie zagadki. Z tego co wiem auto z mojej okolicy, raczej lekko nie miało. Większych przygód nie znam. Osoba pewnie dość ciężka do negocjacji. Do tego cena podobna do tej za którą kupił ją sam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.