Skocz do zawartości

F11 - Akcja serwisowa na poduszkę tylną lewą


pajak4

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj dowiedziałem się o akcji serwisowej na lewą tylną poduszkę (pneumatyczna). Wymieniają w związku z wadą.

Pojawiła się nieszczelność i auto "siadło na lewej stronie". Dopompowywanie przez kompresor podczas jazdy pomaga ale na postoju powietrze ucieka....

Na szczęście jest akcja i wymiana bez kosztów.

Sprawdźcie swoje e-F-ki... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wymienili poduszkę w moim F11. Dodam tylko, że posiadam zawieszenie EDC - może to od tego zależy, ponieważ w każdym zawieszeniu jest inna poduszka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wszystkim pada lewy tyl, a mnie...prawy :)

Ale nie ma sie z czego cieszyc, bo gdybym tutaj nie przeczytal o tej przypadlosci, to bym pewnie nawet nie wiedzial!

 

Do rzeczy: ktos zna lepsza cene poduszki niz ja, czyli 1500 PLN?

Wchodzi w gre jakis zamiennik?

Jadę wolniej ale na 20-tkach.

Fan Mercedes z dwoma BMW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim pada lewy tyl, a mnie...prawy :)

Ale nie ma sie z czego cieszyc, bo gdybym tutaj nie przeczytal o tej przypadlosci, to bym pewnie nawet nie wiedzial!

 

Do rzeczy: ktos zna lepsza cene poduszki niz ja, czyli 1500 PLN?

Wchodzi w gre jakis zamiennik?

 

ja kupiłem za 580 PLN chyba to jest zamiennik ale jezdze od 7 miesiecy i bez problemów... znalazlem goscia na allegr ale nie wiem czy jeszcze ma je w sprzedaży, to jest jego nr 794 047 676

----

a teraz w ASO powiedzieli mi, że mi wymienią ją na ori... niestety starą muszą odebrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Anglii są zamienniki po 60 funtów, tj. 310zł. Jeżdzę na takiej kilka miesięcy i jest ok wszystko. Ciekawe jak długo hehe
Fiat 126p --> Vw polo 1.4D --> Opel Vectra B V6 --> BMW 540iA + Nissan Micra k12 --> vauxhall meriva (chwilowo) --> BMW 520d auto F11 --> BMW 545i E60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest ta czesc?

 

37 10 6 784 381

 

Czy to mogloby byc to?

Rowniez do wersji z EDC i M-pakietem?

http://allegro.pl/bmw-5-gt-f07-f11-miech-poduszka-gw24-oem-i6045354566.html

 

o to ten sprzedawca :) ale nie powiem Ci jaki nr czesci :/ nie mam pojęcia :( ostatnio w ASO stwierdzili, ze zależy od auta i jest 6 modeli, ja podałem mój VIN sprzedawcy i wysłał taka, która współpracuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest lista z ebay uk

http://m.ebay.co.uk/sch/i.html?_nkw=Bmw+f11+suspension+bag&isNewKw=1&isRefine=true&mfs=GOCLK&acimp=0&_trksid=p2056088.m2428.l1313.TR0.TRC0.Xbmw+f11+suspension+bag&sqp=bmw+f11+suspension+bag

 

Da sie kupic w anglii, z wysylka do pl podejrzewam ze tez. Ale na pewno ktos ma znajomego w uk ktory noze kupic hehe

Fiat 126p --> Vw polo 1.4D --> Opel Vectra B V6 --> BMW 540iA + Nissan Micra k12 --> vauxhall meriva (chwilowo) --> BMW 520d auto F11 --> BMW 545i E60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest ta czesc?

 

37 10 6 784 381

 

Czy to mogloby byc to?

Rowniez do wersji z EDC i M-pakietem?

http://allegro.pl/bmw-5-gt-f07-f11-miech-poduszka-gw24-oem-i6045354566.html

 

o to ten sprzedawca :) ale nie powiem Ci jaki nr czesci :/ nie mam pojęcia :( ostatnio w ASO stwierdzili, ze zależy od auta i jest 6 modeli, ja podałem mój VIN sprzedawcy i wysłał taka, która współpracuje :)

Dzieki za info.

Jadę wolniej ale na 20-tkach.

Fan Mercedes z dwoma BMW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.