Skocz do zawartości

[F10] doposażenie PDC SA508


dzesio

Rekomendowane odpowiedzi

Na nowych oryginalnych wiązkach z montażem całe doposażenie 2200zł w tym jeszcze nowe oryginalne uchwyty Pdc i czujniki lakierowane w kolor nadwozia. Dziury bez problemu idzie ładnie wywiercić jak oryginał o ile zderzak nie ma tony szpachli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć wszystkim.

Odkopię temat bo mam ten sam problem

Chce dołożyć pdc przód I tył. W ASO zaśpiewali mi 16 tys bo podobno mój samochód nie jest przystosowany do dołożenia PDC. Czy ktoś mógłby sprawdzic po vin-ie czy rzeczywiście moje auto to golas? Jeśli tak to czy ktoś mógłby mi napisać co muszę dokupić aby wszystko grało? Ewentualnie może jest tu jakiś magik ze Szczecina, który by mi pomógł? Dzięki


VIN: WBAMX11090C976078

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
witam

 

Witam zacne grono Potrzbuje pomocy odnośnie podlacznia przycisku PDC idrive polift auto z 2013 roku. Brakuje zapewne jednego kabla tylko gdzie go wpiąć? Kolega adam111 widać ogarnia temat wiec proszę o pomoc. Dzięki wielkie ✌️

hehe:), skoro już zostałem wywołany do tablicy to napisz co odkładnie chcesz zrobić.

Zobacz ile pinów ma wtyczka w kontrolerze idrive, 4 czy 10.

Retrofity: 2VB - TPMS (RPA -> RDC); 302 - alarm; 5AC - HBA; 5AS (Driving Assistant: LDW+FCW); 5AS -> 5AT (Driving Assistant Plus: ACC+LDW+FCW); 5AR - TJA; 6UK+5A3 - NIVI3 + Targeted illumination
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnalem sam. Jakby ktoś potrzebował info pod podłokietnikiem jest moduł. Wyciągamy wtyczkę z modulu pod podłokietnikiem i wpinamy się w pin 6 ciągniemy kabelkiem do przycisku pdc. Tam wtyczka na 4pin wpinamy się do PINu nr2. Tyle. Z problemów to dużo rozbierania nic po z tym.


Ps. Adam 111 Musiałem sam ogarnąć bo nie dało się napisać wiadomości na forum nie wiem czemu jakoś błąd systemowy od 2 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.