Skocz do zawartości

E46 325Ci Płońsk WBABD31080JX25320


Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o tym BMW? Czy te fotele są oryginalne bo chyba nie ma ich w Vin-nie? Przebieg jest właściwy bo sprawdzałem po numerze. Dostałem jeszcze dodatkowe zdjęcia spod maski.

http://allegro.pl/show_item.php?item=5954033253#7bbbecab6f

Vehicle Identification Number WBABD31080JX25320

Type BD31

Model 325ci - EUR

Development Code E46 (2FL)

Chassis COUPE

Steering LL

Doors 2

Engine M54

Displacement 2.50

Power 141

Drivetrain HECK

Transmission MECH

Color Black Sapphire Metallic - 475

Upholstery Stoff Tex 2000/anthrazit - J1AT

Production Plant REGENSBURG

Production Date 2003-04-17

 

Options

167 Eu4 Exhaust Emissions Norm Abgasnorm Eu4

441 Smokers Package Raucherpaket

660 Radio Bmw Reverse Radio Bmw Reverse

863 Europe/dealer Directory Service Kontakt-flyer Europa

888 Danish / On-board Documentation Daenisch / Bordliteratur

896 Daytime Lights Function Tagfahrlichtschaltung

 

Standard Equipment

210 Dynamic Stability Control (dsc) Dynamische Stab. Control (dsc)

255 Sports Leather Steering Wheel Sport-lederlenkrad

279 Lt/aly Wheels Star Spoke 45 Lm Raeder/sternspeiche 45

458 Seat Adjustment, Electric. F Driver/pass Sitzverstellung Elektr.fahrer/beif.

520 Foglights Nebelscheinwerfer

530 Air Conditioning Klimaanlage

548 Speedometer With Kilometer Reading Kilometertacho

550 On-board Computer Bordcomputer

832 Battery In Luggage Compartment Batterie Im Kofferraum

851 Language Version German Sprachversion Deutsch

 

http://s12.postimg.org/g2pazlrvx/20160115_130353.jpg

http://s12.postimg.org/gbmvpj4od/20160115_130401.jpg

http://s12.postimg.org/z92i2s8dp/20160115_130420.jpg

Edytowane przez Maciek.suchy1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Golasek..wnętrze jak dobrze zauważyłeś zmienione (na plus, jeśli nie przeszkadza Ci marznięcie w tyłek zimą :P ), kierownica też (zdecydowany plus).

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przednie lampy nie pochodzą od 330i ?

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dokładnie :cool2: ale bardziej od 330ci :wink:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dokładnie :cool2: ale bardziej od 330ci :wink:

Dużo poliftówek ma takie lampy, z każdym silnikiem: http://www.mobile.de/pl/kategoria/samochod/vhc:car,pgn:1,pgs:10,srt:date,sro:desc,ms1:3500_-21_,frn:2003,frx:2005,ccx:2800,vcg:sportscar

Dasz głowę za tą informację, że są one zarezerwowane tylko dla 330Ci?

 

Nawet widać ze śruby od lamp były odkręcane.

Jak można stwierdzić po tych fotkach, że śruby były odkręcane...litości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :cool2: ale bardziej od 330ci :wink:

Dużo poliftówek ma takie lampy, z każdym silnikiem: http://www.mobile.de/pl/kategoria/samochod/vhc:car,pgn:1,pgs:10,srt:date,sro:desc,ms1:3500_-21_,frn:2003,frx:2005,ccx:2800,vcg:sportscar

Dasz głowę za tą informację, że są one zarezerwowane tylko dla 330Ci?

 

Nawet widać ze śruby od lamp były odkręcane.

Jak można stwierdzić po tych fotkach, że śruby były odkręcane...litości

O widze, ze wlasciciel juz sie znalazl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No panowie z tymi reflektorami w e46 to już dajecie czadu w kolejnym temacie , zapraszam na korepetycje, można pisać na priv :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem coś o tych lampach bo sam takie miałem. Są to dynamic bi xenon i można je spotkać w każdej e46 coupe po FL niezależnie od silnika i wyposażenia. Auto bardzo podejrzane ponieważ jest dużo niezgodności. Od początku przednie nerki zostały zmienione na nerki z pakietu chrom a np listwy szyb są zwykłe czarne nie mylcie że to shadow. Jak widać przednie reflektory zostały zmienione na xenon. Brakuje spryskiwaczy pod lampami, brak zbiornika pod spryski, brak naklejek na przednim pasie od ostrzeżenia przed voltarzem przetwornic. Brak również włącznika świateł od xenonu wewnątrz. Więc zapewne poziomowania również nie ma, a idzie za tym problem z przeglądem i oślepianie innych. Poza tym zmieniona kierownica z poduszką i całe wnętrze w tym boczki w których również są poduszki bardzo dużo sugeruje. Dodatkowo zmieniona została klimatyzacja na klime automatyczną oraz radio z kaseciaka na professional. Ktoś albo wydal 3-4 tysiace na poprawe jej wyglądu albo auto było roz... Poza tym auto to zwykły golas w dodatku od handlarza który za pewne zna całą historie auta.

 

Zastanawia mnie jedna sprawa. Dlaczego w dekoderze VINu widnieje data produkcji 2015/07/22 ? Może ktoś sprawdzić czy też tak ma? Błąd systemu czy auto wyrejestrowane nie łapie tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Są to dynamic bi xenon i można je spotkać w każdej e46 coupe po FL niezależnie od silnika

michangelo daj już spokój z tymi Twoimi wywodami , xenonu od H7 nie odróżniasz a za bixenon dynamic się bierzesz, reszta wywodu na temat nerek, shadow czy zbiornika na spryski to już :cry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle. To że golas to widać po VINie. Natomiast ktoś mógł sobie zmienić kierownice i środek tak po prostu.A jeżeli chodzi o radio oraz klimatyzację to taki zestaw już nie był w standardzie w e46 po lifcie?

 

Mógł sobie zmienić kiere i wnętrze ja tylko zasugerowałem że mogły pójść poduszki i stąd ta zmiana. Radio i klima wychodziły również zwykłe. Po vinie widać ze radio to c42 czyli kaseciak, a klima na pokrętła bo jest "airconditioning", zamiast "automatic airconditioning"

 

Brak również włącznika świateł od xenonu wewnątrz.

Ktoś jest mi w stanie wyjaśnić co to jest? :duh:

 

Przepraszam włącznik przełącznik pomyliłem. Chodziło o to że xenon nie ma ręcznej regulacji zasięgu świateł w pokrętle. Więc przełącznik jest od zwyklych

 

lampy są zwykłe, bez xeononu, zatem nie ma spryskiwaczy,poziomowania itd...srebrny środek można spotkać w każdej e46 coupe po FL niezależnie od silnika i wyposażenia.

 

Owszem było tak w coupe przed face liftem że xenon był czarny lub srebrny. Po face lifcie zawsze widziałem że srebrne to dynamic. Pierwszy raz widze że srebrna lampa może być zwykła h7. Po zrobieniu wielkiego zooma zdjęcia rzeczywiście na soczewkach nie ma napisu dynamic xenon więc zwracam honor

 

michangelo daj już spokój z tymi Twoimi wywodami , xenonu od H7 nie odróżniasz a za bixenon dynamic się bierzesz, reszta wywodu na temat nerek, shadow czy zbiornika na spryski to już :cry2:

 

Żadnych wywodów stwierdzam że listwy szyb są zwykłe czarne a nerka z pakietu chrom z chromowanym wnętrzem za pewne po wymianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
nerka z pakietu chrom z chromowanym wnętrzem za pewne po wymianie.

Widzę że nadal postanowiłeś porażać swoją wiedzą, oznajmiam Ci zatem co następuje , coupe po lifcie z silnikiem R6 to zawsze chromowane szczeble w nerkach, żadne chrom pakiety i inne wymysły ! Zapamiętasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nerka z pakietu chrom z chromowanym wnętrzem za pewne po wymianie.

Widzę że nadal postanowiłeś porażać swoją wiedzą, oznajmiam Ci zatem co następuje , coupe po lifcie z silnikiem R6 to zawsze chromowane szczeble w nerkach, żadne chrom pakiety i inne wymysły ! Zapamiętasz ?

 

skąd Ty to wyczytałeś to ja nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nerka z pakietu chrom z chromowanym wnętrzem za pewne po wymianie.

Widzę że nadal postanowiłeś porażać swoją wiedzą, oznajmiam Ci zatem co następuje , coupe po lifcie z silnikiem R6 to zawsze chromowane szczeble w nerkach, żadne chrom pakiety i inne wymysły ! Zapamiętasz ?

 

skąd Ty to wyczytałeś to ja nie wiem

 

Pewnie stąd, że Marek (320si) ma taką wiedzę o budowie/wyposażeniu BMW, jakiej nie mają inni forumowicze. Także michangelo90 - chcesz błyszczeć, to do nauki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tym nic nie udowadniasz. W 318 też są całe chromowane

 

Nie podważam niczyjej wiedzy. Twierdze tylko że nerka chrom szła w parze z chromowanymi listwami szyb w przeciwnym wypadku wnętrze nerek było czarne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dostałeś już odpowiedź, każde r6 ma chromowane szczeble w nerkach, niezależnie czy ma chrompakiet czy shadowline.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.