Skocz do zawartości

wyciecie dpf a przeglady


dziadson1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

E tam przegląd czy policja ale czy chcesz świadomie innych truć i narażać na zachorowanie na raka płuc?

Jakby auto spełniało normy emisji spalin bez dpf to by go nie dawali, bo kosztuje sporo. Innymi słowy auto po wycince nie będzie spełniało norm czystości spalin ze swojej homologacji.

Druga sprawa - masz na budzie ponad pół miliona kilometrów że ci się filtr zapycha?

 

With mobilephone sent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spelnisz normy bez problemu. W niemczech jak mieszkalem zanim wyrzucilem, sprawdzilem u kolegi ktory ma sondy do mierzenia.

Zdalem AU na stary jak i nowy sposob, tzn sondy i przez OBD.

 

Tak ze smialo moze to lecic. Wylecialo przy 273.000 a dzis 423.000 i zero problemow.

Zeby nie bylo widoczne przez OBD jest konieczna zmiana w ECU.

Bedziesz chcial wiedziec wiedziec napisz PM.

 

Pozdrawiam

Thomas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U kolegi po wycieciu w accordzie w Uk spaliny wyszly minimalnie czystsze niz na poprzednim przegladzie.

 

Nie chce byc uszczypliwy, ale gdzie w UK robia test spalin(diesel) w trakcie MOT-u?

 

Mi zawsze dają wydruk z testu spalin, Kiedyś jak miałem passata to mi nie przeszedł MOTu właśnie przez spaliny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U kolegi po wycieciu w accordzie w Uk spaliny wyszly minimalnie czystsze niz na poprzednim przegladzie.

 

Nie chce byc uszczypliwy, ale gdzie w UK robia test spalin(diesel) w trakcie MOT-u?

 

Na każdej stacji MOT....

 

Co do dpf w UK to auto bez niego przechodzi test bezproblemowo...

Jedynie wymagane jest wizualne sprawdzenie czy dpf jest na swoim miejscu (lub jakakolwiek puszka), to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.