Skocz do zawartości

Notoryczny błąd poduszek i napinaczy pasów e61-błąd zagłówka


JareckiRSV

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Potrzebuję pomocy w rozwiązaniu problemu. Co kilka dni załącza mi się błąd poduszek i napinaczy pasów. Po odczytaniu kodu błędu wychodzi błąd zagłówka lewego fotela. W opisie błędu jest informacja, że błąd jest chwilowy. Można go skasować, kontrolki gasną na kilka dni. Dodam, że błąd pojawia się tylko i wyłącznie podczas skrętu w lewo, np na rondzie lub ostrzejszym skręcie w lewo.

 

Sprawdzone zostały wszystkie wtyczki pod fotelem jak i w fotelu (oparciu). Sprawdzone zostały kable w fotelu pod kątem zagięć, załamań, przecięć itp. i nic nie znaleziono ... nie sprawdzałem tylko samego zagłówka ... nie wiem jak go rozebrać i czy się go w ogóle rozbiera.

 

Może ktoś się spotkał z takim problemem.... Liczę na pomoc.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywal wtykę pod siedzeniem.

 

Była sprawdzana w każdą stronę ... najlepsze jest to, że po skasowaniu błędu, przeginałem wszystkie kable w fotelu, ruszałem wszystkimi wtyczkami tak aby może złapało gdzieś ten błąd i nic się nie stało... błąd nie wystąpił...wystąpił za 2 dni podczas jazdy...nadmienię, że auto nie ma żadnych innych błędów... w ogóle jestem zdziwiony, że nie ma ich wcale poza tym jednym ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega wyrażnie napisał że ma problem z zagłówkiem.

 

W zasadzie to ja nie mam pojęcia z czym mam problem ... sprawdzone to co było możliwe a tego ustrojstwa nie dotykam ...szukałem tez zagłowka do kupienia ale na rynku wtórnym albo są same wystrzelone albo sprzedawane w całości z fotelami ... chodzi mi po głowie wrzucenie komfortów więc może to rozwiąże problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.