Skocz do zawartości

BMW E92 335D 365HP - SPRZEDAM!!!


wojtaszka

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trochę mnie tu nie było, ale wracam i znowu będzie się działo:)

 

Zamówiłem dwie rzeczy:

 

1) LED ANGEL EYE firmy WEISSLICHT https://bimmian.com/Accessories-for-BMW/Lighting/Halo-Rings/LED-Halo-Upgrade-Kit/

2) Zestaw 18 żarówek LED do środka https://bimmian.com/Accessories-for-BMW/Lighting/Interior/WeissLicht-Xenon-Gold-Series-Bulbs/

 

Znalazłem też super kierownicę, ale niestety nie posiada ona łopatek. Czy takowe da się do niej dołożyć, bądź może ktoś wie, gdzie znajdę taką kierownicę z łopatkami?

 

http://images77.fotosik.pl/628/c128139c91f4f7e7med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
to nie jest ori kierownica.ktoś po prostu dał ją do spłaszczenia i dorobienia bicepsów. wydaje mi się,że ciężko będzie dołożyć łopatki do kierownicy.trochę rzeźba się robi. łatwiej znaleźć starą kierownicę pod łopatki i dać do zrobienia tak jak na zdjęciu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dawno mnie tu nie było, a trochę się działo. Od początku roku auto pokazało mi, że jest za mało płynu chłodniczego. Uzupełniłem i praktycznie ponad 2 miesiące było wszystko ok, aż tu niedawno znowu pojawiła się kontrolka poziomu płynu w chłodnicy. Stwierdziłem, że to już nie przypadek, więc pojechałem do Pachura Moto Center. Miałem sporo szczęścia, bo płyn "obrzygał" silnik i jakbym jeszcze trochę pojeździł to była by klapa. Wymienione zostało z tego co pamiętam:

 

- chłodnica oleju

- coś związane z EGR'em

- jeszcze jakieś pierdoły, ale już nie pamiętam

 

Przy okazji zmieniłem olej na jakiegoś MOTULA z najwyższej półki:)

 

Koszt: 2,5k, no ale auto właśnie przejechało 150k, więc wiadomo, że coś nieraz musi wyjść. Niestety miesiąc minął i w pewną słoneczną sobotę będąc na zakupach, odpalam auto, a tu wspomaganie nie chodzi, pokazuje czerwoną kontrolkę. Miałem blisko do chaty, więc stwierdziłem, że jakoś dojadę. Niestety z domu do warsztatu już tylko laweta. Rozleciało się koło pasowe, które uszkodziło przy okazji jakąś część w alternatorze. Koło wymienione, alternator naprawiony i jest wszystko git!!!;) Dodatkowo napełniona klima. Auto nie daje o sobie zapomnieć i z każdą wypłatą przypomina sobie, że część należy do niej :lol:

 

Dzisiaj kontrolka klocków przód się pojawiła i zastanawiam się co kupić. Mam nacinane tarcze TAROXA i myślę o EBC Yellowstuff. Co polecacie, bo generalnie nie mam o tym zielonego pojęcia, ale hebel w aucie z prawie 400 konnym motorem muszą być porządne, także interesuje mnie tylko coś z wysokiej półki. Chciałbym jeszcze jakieś fajne zaciski np. BREMBO, ale kompletnie nie wiem z czym taki temat się je i jaki zestaw w przystępnej cenie by pasował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak dokładnie było u Ciebie ale jak mi ubywało płynu chłodniczego (tak że nawet auto zaczęło kopcić) to wystarczyło wymienić chłodniczkę spalin EGR z allegro za 200zł, wymiana 50 i problem był rozwiązany także nie wiem czy te 2500 było konieczne czy ktoś sobie dobrze nie zarobił ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Auto idzie do sprzedaży. Obecnie nalatane 173 tys. Salon Polska, 3 właściciel. Auto kupiłem w grudniu 2015 roku z przebiegiem 135 tys. Od tamtego czasu sporo gratów doszło, jak LED-owe ringi, sprężyny obniżające EIBACH PRO-KIT, z tyłu zawieszenie BILLSTEIN B8. Z większych usterek, które zostały naprawione - to wymiana koła pasowego, wymiana chłodnicy oleju. Auto jest po chipie robionym w jednym z najlepszych tego typu zakładów, czyli PACHURA MOTO CENTER. Obecna moc to 365 km i około 600 nm. W ostatnim czasie z typowo eksploatacyjnych rzeczy to wymieniłem klocki przód i tył na EBC YELLOW STUFF. Olej wymieniany max co 10 tysięcy km. Auto mega zadbane, jak kupiłem odrazu położona ceramika, a w tym roku soft odświeżający. Dwa miesiące temu również kupiony komplet opon - najlepszy obecnie czysto uliczny zestaw od Michelin, czyli Pilot Sport 4S. Zimowe też nowy komplet od zeszłej zimy. Felgi 19" od M na lato i drugi komplet na zimę 17". Cena wywoławcza to 73 900 tys. do bardzo małej negocjacji. Auto w 100% bezwypadkowe.

 

Auto na codzień do zobaczenia w Poznaniu.

 

W razie zainteresowania proszę o kontakt: 509-704-493

 

Link do otomoto: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-335d-365km-600nm-salon-pl-mpakiet-2-kpl-felg-nowe-opony-ID6z1vMF.html?action=show&id=6014333105&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink#xtor=EREC-55-%5Bid1%5D-20170809-%5BdiplayLink%5D-2926063@1-20170809145512

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Wg mnie cena spoko, powiem ci że moje 335d (e90 2006 na polifta) sprzedawało się jakoś 3tygodnie

nie warto schodzić z ceny bo jak auta jesteś pewny to kwestia konkretnego kupca na 335d i się taki znajdzie

Większość za tą kase to szuka f30/f10 z 2.0d , na Twoim miejscu bym poczekał na kogoś kto wie czego konkretnie szuka. Chyba że Cię czas mocno goni no to gorsza sprawa

a może chciałbyś sprzedać koła letnie 19 z oponami mi i wtedy byś mógł wystawić troche taniej na zimówkach jak i tak zima idzie, mieszkam w Wawie jak coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pytanko mam do Was. Wystawiłem auto za 69,900 zł i odzew jest dość mały. Ile mogę oczekiwać za 335d e92 w stanie bardzo dobrym z przebiegiem 173 tys? Bo widzę, że ciężko jest u nas sprzedać dobre auto.

 

Bardzo ładna zadbana sztuka, gratulacje :cool2: :cool2:

Mam podobne autko z takim samym motorem w takim samym kolorze zewnątrz i wewnątrz, podobnie wyposazone, aczkolwiek słabsze pod względem mocy, i może mniej dopasione pod względem "tuningu" mam na myśli zawieche itp, legitymuje sie tez prawie 2x większym przebiegiem, ale i moneta tez jest mniejsza o 20 tyś.. Sam ciągle zadaje Sobie pytanie jaka powinna być ta cena... Auto już wystawione na sprzedaż w kwietniu, mamy wrzesień, żeby nie oszukać miałem 10 telefonów, i żadnej osoby która by obejrzała auto osobiście. Uważam, że Twoja cena jest jak najbardziej w porządku, tak jak napisał Vaporr trzeba czekać na konkretnego kupca, chociaż w moim przypadku może nie być łatwo..

Powodzenia w sprzedaży :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vaporr - zaczekaj do wiosny, jak coś to Ci swoje sprzedam.

na wiosne to każdy będzie chciał drogo jak za zboże chociaż w sumie nie spieszy mi się aż tak z kołami bo czekam na auto :)

a kolega wojtaszka z tego co pisał ma też opony Micheliny PSS prawie nówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie praktycznie nowe Michelin Pilot Sport 4S. Zaproponuj cenę na priv to może się dogadamy:) A co do auta, to też faktycznie wiem, że na takie auto musi po prostu się napalić ktoś kto tego szuka. Miałem jednego gościa, ale czasu nie miał żeby przyjechać no i się sprawa spieprzyła. Co do czasu, to jeszcze mam prawie 2 miesiące, bo 5 listopada odbieram M2.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Hehe widze ze mamy podobny wybor jesli chodzi o kolejne auto :D Ja tez myślałem czy teraz nie kupic M2 bo jest kilka fajnych ale nie wiem czy to ma sens i czy nie lepiej poczekac jeszcze chwile. Aktualnie wchodzi juz LCI tak wiec ceny lekko spadna, jesli chodzi o M2 generalnie "nowe" (demo cary) mozna dorwac za ok 260k :twisted:

Garage:

f87 M2 LCI 2018r -> https://bit.ly/3BgwoE6

e92 M3 2010r -> https://bit.ly/3BgwoE6


Ex:

e46 318i 1999r

e46 330Ci 2002r

e60 535d 2006r

e92 335d 2007r @410KM/750Nm -> http://bit.ly/2NRV79i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Hehe widze ze mamy podobny wybor jesli chodzi o kolejne auto :D Ja tez myślałem czy teraz nie kupic M2 bo jest kilka fajnych ale nie wiem czy to ma sens i czy nie lepiej poczekac jeszcze chwile. Aktualnie wchodzi juz LCI tak wiec ceny lekko spadna, jesli chodzi o M2 generalnie "nowe" (demo cary) mozna dorwac za ok 260k :twisted:

 

Nowe full opcje można mieć za ok. 255 tys. Generalnie co do mojej 335D to ostatnio 6k wpakowałem w serwis. 2 z 6 wtrysków padło, wpadły nowe. Do tego wymieniony DPF oraz rura do intercoolera. Niestety jak patrzę po tematach typu kupię/sprzedam BMW i tam większość celuje w 335D za 50 tys. to ręce opadają. Myślę, że w większości tacy klienci nie mają pojęcia ile kosztuje serwis tego auta. Nie mówię, że jest on jakoś bardzo drogi, ale to też zależy od kondycji auta. Jeżeli na bieżąco się dba, to jest ok. Jeżeli nie to koszta idą w tysiące złotych. Widzę niestety, że mimo, że mam tak dobre auto, dopieszczone z każdej strony to ze sprzedażą nie będzie łatwo. Trudno, taki mamy klimat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a musisz teraz sprzedawać ? Na wiosnę ktoś kupi prędzej niż teraz gdy szarówa za oknem i ślisko a przed nami zima. Po moja przyjechał gość 600km w 1strone ale była tańsza od Twojej bo sedan i starszy więc nic dziwnego. Forumowicz z bmw.spo kupił 335d e92 z 2011r a stała w ogłoszeniach coś koło 90tys więc na Twoją tez znajdzie się konkretny gosc. Dziwne bo masz fajny egzemplarz zadbany... dzwonil ktos wogole, ogladal ?

 

co do serwisu to przez 30tys przejechane na progr tylko koło pasowe się poddało za tysiaka i akumulator w wakacje... i tyle, ale tak jak mowisz trzeba byc przygotowanym na ewentualne wieksze wydatki w razie czego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że cały czas się zastanawiam czy sprzedawać czy nie. Wpakowałem teraz sporo siana w serwis i trochę mi szkoda, bo wiadomo, że za wkładem w serwis cena nie szybuje w górę, więc to akurat ewentualny spory plus dla kupującego. Kończę rok w firmie i przydałyby mi się koszty, stąd też pomysł na nowe M2. Nie ukrywam też, że dostałem świetną ofertę, bo za 255 tys. mam full opcję, więc rabat ponad 20%. Telefonów było może z pięć, ale nikt auta nie przyjechał zobaczyć. Generalnie sfrustrowany jestem podejściem kupujących, umówią się, tyłek zawracają, że na przegląd, serwis by chcieli zabrać auto, a potem cisza. Oddzwaniasz to szereg wymówek typu problemy rodzinne itp, ale z własnej woli zadzwonić i powiedzieć, że się nie da rady przyjechać to po co. Jeden z salonów BMW w Poznaniu ma wstawić mi auto pod ich egidą. Może dzięki temu zainteresowanie będzie większe:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam przerabiam to samo. Fakt, że mi ze sprzedażą absolutnie się nie spieszy - włożyłem w ostatni serwis 25 tys i na styczeń już jestem umówiony na kolejny przegląd.

Przez ponad miesiąc nie miałem żadnego telefonu za to ilość wyświetleń na otomoto jak u lambo. Spróbuję jeszcze raz na wiosnę - jeżeli nie znajdę klienta to zostawiam na kolejny rok a marzenia o czymś szybszym odkładam na później.

 

Masz rację - ludzie nie zdają sobie sprawy ile kosztuje utrzymanie tych aut. Nie ma co ukrywać, jeżeli chcesz utrzymać auto w dobrym stanie technicznym to wszystko kosztuje. Niestety dobry stan dla każdego oznacza co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.