Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy

W aucie jak koledzy wyżej pisali sporo zmian - listwy , lampy itp. Przebieg raczej można między bajki włożyć

 

Dane pojazdu

Art.

 

Wartość

Numer podwozia WBAAM11010JM33637

Kod typu AM11

Typ 320I (EUR)

Typoszereg E E46 (4)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M52/TU

Pojemność skokowa 2.00

Moc 110

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor STAHLBLAU METALLIC (372)

Tapicerka STOFF FLOCK RAUTE/ANTHRAZIT (E3AT)

Data prod. 1998-08-31

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S240A LEDERLENKRAD Kierownica skórzana z pod.pow.

S279A LM RAEDER/STERNSPEICHE 45 Obr. BMW, st. le. nie zd. do j. po uszk.

S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu

S354A GRUENKEIL-FRONTSCHEIBE Szyba przednia ziel. z klinem ziel.

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S438A EDELHOLZAUSFUEHRUNG Wersja z drewna szlachetnego

S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S660A RADIO BMW REVERSE Radio BMW Reverse (C42)

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy/Austria

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

 

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S305A FERNBEDIENUNG F.ZENTRALVERIEGELUNG Pilot do zamka centralnego

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S550A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy

S832A BATTERIE IM KOFFERRAUM akumulator w bagażniku

Pozdrawiam,



Trzastek

BMW Klub Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletny brak korozji, totalna bezwypadkowosc... ciekawe słowa padają. Cena nie wysoka, ale to tylko 320i, czyli najslabsza 6-cylindrówka. Ile to moze kosztowac dzisiaj? Do auta kolekcjonerskiego na pewno mu daleko, ale swojej ceny może byc wart.
spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżisus, przy tym przebiegu, to najwyżej klocki były wymienione :mad2: Nie czujesz żadnego podstępu? Ja bym przed kupnem sprawdził każdy centymetr tego auta. Ktos tu przegina, ale są handlarze, którzy nie mają świadomości na jakim świecie żyją. I to jest taki przykład.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja tego opisu nawet dokładnie nie czytałem, bo widziałem te cuda na kiju jakie wypisuje ten typ, mnie interesuje czy ktoś auto oglądał na żywo i czy jest chociaż mniej więcej warte tej ceny... Dla mnie wymienić jakąś tulejke w zawieszeniu, czy tarcze i klocki to nie stanowi problemu. Bardziej zależy mi na opinii o silniku, czy trzyma moc i czy ładnie pracuje. Jeśli ktoś ma takie sprawdzone informacje odnośnie tego konkretnego egzemplarza to poproszę :) pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przebieg prawie jak w moim 318i jezdzonym od 2007 roku przez jednego wlasciciela i to głownie po miescie takze to jest okaz wyjatkowy w tym ogłoszeniu :D

Jakas moc trzyma bo jezdzi ale jaka to nie wiadomo poki sie w tej igiełce nie siadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wymienić jakąś tulejke w zawieszeniu, czy tarcze i klocki to nie stanowi problemu.

sprawdż sobie ile takich tulejek jest i ile kosztują

 

Akurat co ile kosztuje to zaufaj mi, bo wiem. Trochę lat sprzedaje części także znam się na tym.

 

przebieg prawie jak w moim 318i jezdzonym od 2007 roku przez jednego wlasciciela i to głownie po miescie takze to jest okaz wyjatkowy w tym ogłoszeniu :D

Jakas moc trzyma bo jezdzi ale jaka to nie wiadomo poki sie w tej igiełce nie siadzie.

 

Ogłoszenie jakie jest - każdy widzi. Proszę o opinie osoby które auto widziały na ŻYWO, jeśli nie widziałeś, to sobie odpuść, bo komentowanie treści tego żenującego ogłoszenia nie jest tematem tego postu. Nikt tutaj idiotą nie jest żeby wierzyć w ten przebieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Ogłoszenie jakie jest - każdy widzi. Proszę o opinie osoby które auto widziały na ŻYWO, jeśli nie widziałeś, to sobie odpuść....

Kolego auto jest "polepione", przebiegu nie komentuje. Jeżeli nie chcesz opinii (lepszych/gorszych) to nie pytaj o to auto. Komentarze osób które widziały auto to rzadkość, a i te nie zawsze muszą być fachowe i rzetelne.

Masz ochotę na okazję za 8900, bez komentarzy, to trzeba samemu ruszyć 4 litery i obejrzeć. Handlarz przytaknie wszystkiemu, a nie tak jak tu, każdy się będzie czepiał :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.