Skocz do zawartości

F30 328ix MSport Estoril - Randall *koniec przygody* str. 50


Randall

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 767
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Po jakimś miesiącu oczekiwania dotarły wreszcie lampy tył LCI full led + adaptery do retrofitu.

Wymianę robiłem w ASO, zeszło dość długo, głównie ze względu na kodowanie. Myślę że jak dotąd to najlepsza modyfikacja jaką można zrobić w F30/F31 pre lci. Lampy przód również się różnią - ale to tył zmienił się diametralnie. Przede wszystkim nie ma OBRZYDLIWEGO pomarańczowego kierunkowskazu. Poza tym ani jednej żarówki, same diody. To niesłychane że już w E46 coupe LCI były ledy by potem znów co każdą generację wprowadzać je tylko w liftach.


Świeci to tak:


http://i.imgur.com/hCyA6t6.jpg


http://i.imgur.com/lmUo5BF.jpg


na dniach postaram się nagrać jeszcze jakiś filmik.

 


MEGA ładnie to wyszło... Gratuluje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no swiatla jak w mojej :) bardzo fajne :)

co do samego kodowania to te aso to smyki przeciez to kilka minut :)

Co do przebiegu to zaraz Cie dogonie :) Bardzo Ladnie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Moderatorzy

Dziękuję panowie :wink:


lt3fglV.jpg


Dziś kolejny serwis olejowy. To już piąty a przebieg na dziś to 46000 km :lol: Co najlepsze że w ASO były przy takim przebiegu całe DWA.


Ostatnimi czasy wróciły mi chęci na mody :norty: Umówiłem się na 21.09 na przyciemnienie przednich szyb, wstępnie mam też nagrany temat programu. Bardzo bym chciał wymienić kierownicę na Performance oraz listwy i dźwignię biegów - czas pokaże :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
się dba się ma :cool2: a powiedz mi, z silnika jesteś zadowolony? czytałem,że w tych silnikach też się rwą łańcuchy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak najbardziej zakładaj do środka dodatki M performance. Ja też się zastanawiałem w swojej byłej F30, bo aluminiowe listwy m pakietowe ładnie wyglądały, jednak do środka założyłem cały komplet M performance i zmiana była na duży plus. (Wnętrze miałem dokładnie takie jak twoje).
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

No więc po kilku dniach intensywnego myślenia stwierdziłem że z oryginalnych akcesoriów Performance będę chciał tylko listwy i lewarek.


Byłem prawie przekonany do kierownicy:


JHrLnL5.jpg


Znalazłem nawet nową w promocyjnej cenie, która wciąż jest lekko kosmiczna (mogę podrzucić info na PW jeśli ktoś chce). Jednak po dwóch dniach doszedłem do wniosku że ani ten czerwony punkt środkowy ani to białe szycie do niczego mi nie pasuje i postanowiłem obszyć swoją kierę na wzór Performance ale do M4:


sfY5YlL.jpg


Z tym że bez trójkolorowej nici bo nie będę na siłę robił M3 z mojego bieda28i, wybrałem kolor taki sam jak szycie foteli:


GhKPz4C.jpg


Pomyślałem sobie że jak już robić to podłokietnik też, ponieważ z tymi elementami najczęściej mamy kontakt w aucie a jak wiadomo alcantara jest bardzo przyjemna w dotyku. Niestety albo brać wszystko performance albo robić samemu ponieważ tutaj też biały szew i w dodatku ten ścieg niezbyt mi się podoba:


z0onAEK.jpg


więc postanowiłem zrobić tak (zdjęcie poglądowe):


vFVjvdj.jpg


Czekam na termin u magików od obszywania (leatherworkshop.pl) - przejrzałem ich prace, między innymi świeże Porsche i Ferrari więc liczę na najwyższą jakość.


W późniejszym czasie postaram się ogarnąć wybierak i listwy Perfo.


Dajcie znać co myślicie, jeszcze wszystko mogę pozmieniać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn nie ma niczego gorszego na co dzień niż alcantara na kierownicy - na 9 i 3. W zeszłym miesiącu miałem nowego Forda RS na dwa tygodnie z taką kierownicą, auto miało zrobione niecałe 5k, a kierownica to był kamień, tylko dlatego że nie idzie tego utrzymać w dobrym stanie bez jazdy w rękawiczkach. :mad2:
http://s32.postimg.org/8t3axzpc5/podpis_Forum_BMW.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Już o tym czytałem i jest to do ogarnięcia. Jest dedykowany środek sonaxa ale wystarczy co tydzień wilgotna mikrofibra. Myśle ze nie będzie gorzej niż fabryczna kiera która mimo chorobliwej dbałości po 46 tkm zaczęła się świecić i ślizgać :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już o tym czytałem i jest to do ogarnięcia. Jest dedykowany środek sonaxa ale wystarczy co tydzień wilgotna mikrofibra. Myśle ze nie będzie gorzej niż fabryczna kiera która mimo chorobliwej dbałości po 46 tkm zaczęła się świecić i ślizgać :evil:

 

Materiały w "premium" naprawdę martwią czasami, nawet nie 50k i do ponownego obszycia...

http://s32.postimg.org/8t3axzpc5/podpis_Forum_BMW.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Już o tym czytałem i jest to do ogarnięcia. Jest dedykowany środek sonaxa ale wystarczy co tydzień wilgotna mikrofibra. Myśle ze nie będzie gorzej niż fabryczna kiera która mimo chorobliwej dbałości po 46 tkm zaczęła się świecić i ślizgać :evil:

 

Materiały w "premium" naprawdę martwią czasami, nawet nie 50k i do ponownego obszycia...

Zawsze tak było, Mkowa kiera z 2000 r z przebiegiem 230000 km (mam nadzieje :D ) jest zjechana jak Sasha Grey. Za to zwykła z 2012, pokryta tym twardym skóropodobnym czymś, po 145000 km nie nosi w ogóle śladów użytkowania oprócz lekkiego zblednięcia od słońca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak było, Mkowa kiera z 2000 r z przebiegiem 230000 km (mam nadzieje :D ) jest zjechana jak Sasha Grey. Za to zwykła z 2012, pokryta tym twardym skóropodobnym czymś, po 145000 km nie nosi w ogóle śladów użytkowania oprócz lekkiego zblednięcia od słońca.

 

Mpakowa kierownica z E90 była karbowana i znacznie wolniej się zużywała. U mnie 21tyś zrobione i zaczyna być widać zużycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Bardzo ciekawy pomysł. Zawsze coś innego,indywidualnych cech nabierze auto :cool2: Do niebieskiej listwy akcentowej i szwów foteli, niebieska nić idealnie będzie pasować. Jeszcze proszą się pedały M performance, będą pasować do podstopnicy.
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

W końcu postanowiłem wyrównać przyciemnienie w aucie :8)


RN22niJ.jpg


fADO1gs.jpg


najjaśniejsza folia ale wyszło fajnie, barwa ta sama praktycznie co seryjny tył :) Oby dowodu nie dźwignęli :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W końcu postanowiłem wyrównać przyciemnienie w aucie :8)


RN22niJ.jpg


fADO1gs.jpg


najjaśniejsza folia ale wyszło fajnie, barwa ta sama praktycznie co seryjny tył :) Oby dowodu nie dźwignęli :nienie:

 

Wg mnie z uwagi na znacznie większy % przyciemnienia tylnych, przednie nie rzucają się w oczy.

Co nie znaczy oczywiście, że nie wyglądają naprawdę dobrze ;)


Jak się trafi służbista to dźwigną, taki mamy klimat ;)

Mnie zabrali po 3 latach jazdy za brak naklejki rejestracyjnej na przedniej szybie, łośki jedne :mrgreen:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Dobrze to wygląda. Na ile % przyciemnienie?

 

Tył był fabryczny a przód powiedziałem że chcę najjaśniejsza folię ale nie wiem ile dokładnie ma procent. Koleś używa 3M.

 


Wg mnie z uwagi na znacznie większy % przyciemnienia tylnych, przednie nie rzucają się w oczy.

Co nie znaczy oczywiście, że nie wyglądają naprawdę dobrze ;)


Jak się trafi służbista to dźwigną, taki mamy klimat ;)

Mnie zabrali po 3 latach jazdy za brak naklejki rejestracyjnej na przedniej szybie, łośki jedne :mrgreen:

 

Dziękuje ;) wiadomo że różnie może być ale cóż :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Zawsze możesz powiedzieć, że to złudzenie optyczne ze względu na przyciemniane tylne szyby :mrgreen:


A tak przy okazji, gdzie Cię poniosło w tym roku na wakacje, bo coś cicho w temacie, a zawsze to bardzo ciekawie to opisywałeś :wink:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to autko jest piekne :jawdrop: i ten kolor :shock: powala naprawdę, odnosnie szyb ,świetne posunięcie, obszycia też zrobiłeś przepięknie i bardzo gustownie :cool2: :cool2:

Obszycie podłokietnika twojej wizjii 1000 % lepsze niż ori performance.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.