Skocz do zawartości

F30 328ix MSport Estoril - Randall *koniec przygody* str. 50


Randall

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 767
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zależy jakich. Ostatnio sprawnie sprzedałem intercooler, chargepipe i wydech. Lampy tylne preLCI wystawiam od dwóch miesięcy i mają po 5 wyświetleń na dwa tygodnie :D Także tu bym się nie nastawiał na odzyskanie czegokolwiek ;) Za to tylne lampy LCI do F31 jak szukałem to znikały w ciągu kilku godzin od wystawienia :shock: (nie wiem jak teraz).

 

Łatwiej będzie chyba opędzić części zewnętrzne preLCI, gdy F30 będzie tak popularne jak E90.

kupię 540i E39 po lifcie, sedan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakich. Ostatnio sprawnie sprzedałem intercooler, chargepipe i wydech. Lampy tylne preLCI wystawiam od dwóch miesięcy i mają po 5 wyświetleń na dwa tygodnie :D Także tu bym się nie nastawiał na odzyskanie czegokolwiek ;) Za to tylne lampy LCI do F31 jak szukałem to znikały w ciągu kilku godzin od wystawienia :shock: (nie wiem jak teraz).

 

Łatwiej będzie chyba opędzić części zewnętrzne preLCI, gdy F30 będzie tak popularne jak E90.

 

Tak właśnie myślałam. Tylnych lamp do F32 też jest sporo na Alledrogo. A tak się zastanawiam jak ze sprzedażą skoro niedługo pojawią się lampy LCI do F32.. :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zależy jakich. Ostatnio sprawnie sprzedałem intercooler, chargepipe i wydech. Lampy tylne preLCI wystawiam od dwóch miesięcy i mają po 5 wyświetleń na dwa tygodnie :D Także tu bym się nie nastawiał na odzyskanie czegokolwiek ;) Za to tylne lampy LCI do F31 jak szukałem to znikały w ciągu kilku godzin od wystawienia :shock: (nie wiem jak teraz).

 

Łatwiej będzie chyba opędzić części zewnętrzne preLCI, gdy F30 będzie tak popularne jak E90.

 

Jeśli mogę zapytać to wydech za ile mozna cenić? ;) nowy seryjny będę miał od 330i bo od razu założą performance. A nie chce za grosze oddać.

Tak samo odnośnie nerek od m paia nowych w jakiej cenie wystawić?

Pozdrawiam

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Sprzedałem wszystkie ale nie jako komplet. Zewnętrzne poszły w pare dni (osobno lewa i prawa), te w klapę chyba w 2 tygodnie ale one grosze wartują. Wydech niestety leży ale bardziej dlatego ze nie mam weny go wystawić..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakich. Ostatnio sprawnie sprzedałem intercooler, chargepipe i wydech. Lampy tylne preLCI wystawiam od dwóch miesięcy i mają po 5 wyświetleń na dwa tygodnie :D Także tu bym się nie nastawiał na odzyskanie czegokolwiek ;) Za to tylne lampy LCI do F31 jak szukałem to znikały w ciągu kilku godzin od wystawienia :shock: (nie wiem jak teraz).

 

Łatwiej będzie chyba opędzić części zewnętrzne preLCI, gdy F30 będzie tak popularne jak E90.

 

Jeśli mogę zapytać to wydech za ile mozna cenić? ;) nowy seryjny będę miał od 330i bo od razu założą performance. A nie chce za grosze oddać.

Tak samo odnośnie nerek od m paia nowych w jakiej cenie wystawić?

Pozdrawiam

Nie spodziewaj się wiele.. Ja mam nówkę od F21 (też w salonie na M-Perf.) i nikt go za 500zł nie chce (koszt nowego w salonie to 2.500zł).

Nerki nowe tak samo za kilka zł nie ma w ogóle zainteresowania.

Na tę chwilę rzeczy prawie niesprzedawalne, może za 2-3 lata będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Musiałeś kodować swoje lampy LCI? Tez mam zamiar zrobic upgrade do LCI jak pojawia sie do 4er na Allegro.

 

Tak, kodowali mi w ASO bo do F30 wyszedł oficjalny retrofit od BMW. Jeśli go nie będzie to trzeba będzie kodować u kogoś z zewnątrz bo w ASO powiedzą że to nie możliwe.

 

Zależy jakich. Ostatnio sprawnie sprzedałem intercooler, chargepipe i wydech. Lampy tylne preLCI wystawiam od dwóch miesięcy i mają po 5 wyświetleń na dwa tygodnie :D Także tu bym się nie nastawiał na odzyskanie czegokolwiek ;) Za to tylne lampy LCI do F31 jak szukałem to znikały w ciągu kilku godzin od wystawienia :shock: (nie wiem jak teraz).

 

Łatwiej będzie chyba opędzić części zewnętrzne preLCI, gdy F30 będzie tak popularne jak E90.

 

Jeśli mogę zapytać to wydech za ile mozna cenić? ;) nowy seryjny będę miał od 330i bo od razu założą performance. A nie chce za grosze oddać.

Tak samo odnośnie nerek od m paia nowych w jakiej cenie wystawić?

Pozdrawiam

Nie spodziewaj się wiele.. Ja mam nówkę od F21 (też w salonie na M-Perf.) i nikt go za 500zł nie chce (koszt nowego w salonie to 2.500zł).

Nerki nowe tak samo za kilka zł nie ma w ogóle zainteresowania.

Na tę chwilę rzeczy prawie niesprzedawalne, może za 2-3 lata będzie lepiej.

 

Chromowane nerki mam jeszcze z F20, nawet nie wystawiałem bo szkoda kasy na prowizję. Nikt tego nie kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Tak jak f30 w podstawowej wersji wygląda mega słabo tak Twoja z M-Sport i tym kolorze naprawdę cieszy oko !!

Tylko takie 3er powinny wychodzić z fabryki!!

Chyba nie żałujesz że zamiast że zamiast RWD masz X-Drive ?

Na mokrym to masz bankowo fajną przyczepność.

Ja to swoją 6er nie bawię się nawet wyścigi spod świateł jak popada bo te wszystkie konie z RWD nic nie znaczą wtedy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Dziękuje bardzo ;)

 

Nie bylem fanem Xdrive ale teraz po czasie zdanie mocno mi się zmieniło ;) jest świetny.

 

Natomiast e63 jeździłem często przez prawie rok, wersja 3.0 272 km i kilka razy 645i smg - rewelacyjne auto, zazdroszczę !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

W związku z nadchodzącą wiosną wciąż się zastanawiam - jak pomalować planowany dyfuzor przedni M Performance ? Może macie jakieś podpowiedzi ?

 

Osobiście jestem na 80% przekonany na nr 1. czyli skrzydła w kolor auta a dół w połysk (będzie grało z nerkami w połysku). Ale też długo myślałem żeby skrzydła zrobić czarne a sam dół pomalować w kolor (nr 2) - wygląda to świetnie przy białym aucie ale w estorilu jakoś już mniej.. Cały w macie (5) w ogóle mi się nie widzi, robi się czarna dziura, a cały w kolor (4) chyba za bardzo zlewa się ze wszystkim ?

 

 

1.

 

http://i.imgur.com/LEskOAY.jpg

 

2.

 

http://i.imgur.com/hzuTvOe.jpg

http://i.imgur.com/s1Dlg72.jpg

 

 

3.

 

http://i.imgur.com/PuG4FXV.jpg

 

4.

 

http://i.imgur.com/p7GB1CP.jpg

 

5.

 

http://i.imgur.com/yzq2vxk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 lub 1, podzielam zdanie GMike. Jaki masz dyfuzor z tylu? Matowy czy w połysku? Poszłabym w tym kierunku. Ja swój przedni spoiler wezmę w macie, bo tył tez mam matowy, tak samo, jak dokładki do progów. Aczkolwiek długo miałam dylemat z tym związany ;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dyfuzor tył w macie wiec chyba trzeba iść w stronę 4. Ewentualnie 1 i malowanie dyfuzora ale nie wiem czy mi się chce :roll:

 

Dla mnie najbardziej ta na angielskich blachach.

Nr 1 wydaje się grubsza i świecąca, co mnie akurat nie pasuje.

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.