Skocz do zawartości

BMW E60 535xi LCI


damascus7

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś jadę omawiać szczegóły nt. sprowadzenia z USA jakiejś 3 lub 5, czy może coś w stylu Audi S8 D3 z Polski. A może na razie nic, bo mam czym jeździć póki co. Czas pokaże.

Znajomy sprowadzał Passata CC 2013 (raczej całego, bo wcześniej też i Q7 na pewno całe) z USA niedawno i podpytam co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, choć nie tak łatwo znaleźć xDrive i tak bogate wyposażenie jak miałem w starej. Ale mam już coś na oku ze zbliżonym wypasem, lecz napęd tył... Są to licytacje aut więc zobaczymy,nigdy nie wiadomo czy wygramy :cool2:

W N20 528i nie wierzę jakoś i mnie nie przekonuje, nie mają też zbyt bogatego wypasu. Zresztą i tu na forum są opisywane przypadki uszkodzonych silników przy niskim przebiegu, także takich zakupionych w EU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Szczerze to mizernie. Dziś i w piątek mam kolejne autka jakie mnie intetesuja, może choć trochę się poszczesci. Najgorsze jest to, ze licytujacy zupełnie niepotrzebnie zawyzaja cenę juz przed licytacja i startujemy z wysokich kwot. Generalnie się nie spieszy, ale denerwuje mnie ta sytuacja i w najgorszym razie całkiem zrezygnuje z poszukiwań i przeloze na przyszły rok ewentualnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie to ze nie chciałem, ale nie dość ze malo xi tam, to jeśli były to wypas nie powalał albo historia danego egzemplarza... No i wcale nie łatwo wygrać licytację.

W końcu się udało i auto ma być za jakiś niecaly miesiąc u mnie. Płynie z ciepłej Kalifornii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
A czy ktoś z Was próbował czyszczenia zaworów ssących metodą bezinwazyjna za pomocą środków do tego przeznaczonych. Np jak CRC:

 

Po tym jakiego nagaru się naoglądałem podczas czyszczenia zaworów piaskowaniem, nie sądzę żeby sama chemia wystarczyła. Tylko mechanicznie da radę. To jest zapieczone przez tysiące kilometrów. A druga sprawa to taka, że podczas stosowania chemii, cały syf leci do komory spalania, później na katy, więc ryzyko spore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.