Skocz do zawartości

Sprężyny Eibach Pro Kit czy Vogtland fiolet?


kozyra5

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

Chce wymienic u siebie sprezyny na Eibach Prokit. Obecnie mam zawieszenie z EDC. Po pierwsze bardzo wysoko stoi przod, po drugie buja jak na lodzi.

Jakie sa odczucia po wymianie sprezyn, czy oprocz obnizenia auto jest tez troche sztywniejsze?

Edytowane przez pawers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu mowa o samych pro kitach ? HR również ma bardzo dobre sprężyny, może warto również na HR zwrócić uwagę ? Sam teraz takie do F32 będę montował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem H&R nie maja bardziej sportowej charakterystyki w porownaniu do Eibach prokit?

Staram sie znalezc kompromis miedzy sportem a komfortem, moje F10 525d raczej ma wiecej wspolnego z komfortowym przemieszcaniem sie, ale tu mam problem ze na trasie auto nie jest stabilne dlatego wydaje mi sie ze sprezyny Eibach poprawia wlasciwosci jezdne, a jesli nie poprawia to przynajmniej na parkingu bedzie lepiej wygladac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji że pękła mi tylna sprężyna poszedłem z musu w eibacha. Mam 525 w x. I szczerze załuje że tak długo się za to zabierałem. Autko siadło idealnie. Komfort jazdy się nie zmienił no może na kostce brukowej ciut jest to odczuwalne. Za to na drodze auto jest dużo bardziej stabilniejsze. Takie bardziej zbite. Jestem bardzo zadowolony z eibacha. Ja go polece w 100%.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, postanowilem sie pochwalic jak wyglada moje auta na Eibach prokit, poki co tylko przod. Wrazania z jazdy bezcenne, zupelnie inny samochod, teraz czuc polaczenie kierowca samochod. Jesli ktos sie zastanawia, to polecam na 100%. Ja mam EDC i mialem problem z bujaniem. Teraz w tym zestawie to dziala jak nalezy.

PS wyglad to wisienka na torcie, tak powinno wygladac BMW

20200926-171703.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.