Skocz do zawartości

Życiorys mojej 320 ;)


Bunia2.0

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I o to chodziło dzięki ! :) Część już zamówina. Jestem w trakcie wymiany poduch pod silnikiem jedna już za mną... i mam pytanie bo odkryłem przy okazji luźny wąż/przewód i interesuje mnie od czego to ustrojstwo jest.. Mianowicie zaraz za(pod) filtrem powietrza a dokładniej pod wężem od przepustnicy do owego filtra znajduje się czarna walcowa pucha z dwoma przewodami od góry(jeden niebieski) i drugi od dołu właśnie ten jest oderwany przy samej niej. Od czego to jest czy to ma jakieś znaczenie ??? Bo końcówka przewodu również nigdzie nie dochodzi... Pucha jest koło alternatora z lewej strony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie jest to zbiornik podciśnienia. A jak chcesz wiedzieć dokładnie to katalog częsci realoem wpisz vin albo wyszukaj takie auto jak twoje i zobacz na rysunku co to jest.

 

u mnie w temacie jest fotka na której widać to o co pytasz :)

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pomozcie ! Zachidziwy w glowe na warsztacie o co tu k... chodzi. Przyszedl czas na zmiane klockow zamowilem montuje... Pach nie pqsujq to dzwonimy z moze zle czy cos ale chlop w hurtowni mowi ze jest tylko ten jeden rodzaj klockow do niej... I juz nie wiem co robic ! Wrzucqm zdjecie moze pomozecie bo nie wiem co robic :/:/ czy te zaciski sa inne czy co juz nie wiem ale oby dwa na przodzie takie same.. Pomozcie bracia napiszcie cos madrego xD

 

http://s10.ifotos.pl/mini/WP2016011_sneqssr.jpg

 

http://s2.ifotos.pl/mini/WP2016011_sneqssw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja wiem ze ten z blachami w tloczek wchodzi... Po wlozeniu ich brakuje jakies pol centymetra a tloczwk wcisniety jest caly A tarcze I tak zdarte wiec o co tu chodzi przeciez gdyby nowe byly to juz nie wiem co wtedy..

 

Czy po taniosci nie wiem 90zl po cenie hurtowej Sam przod

 

Kurde no patrze I na filmiku zaciski takie same nie wiem o co chodzi ;( jakies pomysly moze ktos podesle klocki takie co powinny byc jezeli to z tymi jest cos nie tak... Sam juz nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nikt Nic nie pomoze chociaz podeslij ie jakis internetowy katalog czy cos bym mogl spfawdzic czy te zaciski sa ok itd... Type siedzicie w tym temacie powinniscie cos wiedziec... A jak sie nie dowiem to czeka mnie pilowanie klocka bo juz na tych jezdzic nie moge :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.