Skocz do zawartości

Przestał działać central z pilota


colombo1001

Rekomendowane odpowiedzi

miałem kiedyś przypadek że pilot nie działał, ponieważ auto zaparkowało pod Pałacem Kultury w Warszawie, dlaczego? bo w tym akurat miejscu sieje bardzo dużo pół które zakłócają pilota jeszcze jak ma słabą baterię, przyjechaliśmy z lawetą żeby zabrać auto, a po zbliżeniu kluczyka do anteny, auto się otworzyło i odjechało. Po przejechaniu dosłownie kilometra, zatrzymaniu i teście zamknij-otwórz, wszystko było dobrze, w jakim miejscu to się stało?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pod własnym domem. Wsiadłem po pracą i działał normalnie, potem po pół godziny jazdy chciałem zamknąć samochód pod domem i nie zadziałał. Drugi pilot działa normalnie. Natomiast kluczyk od tego pierwszego normalnie otwiera drzwi grotem i można nim odpalić samochód bez żadnego problemu, nie działa sam pilot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
miałem kiedyś przypadek że pilot nie działał, ponieważ auto zaparkowało pod Pałacem Kultury w Warszawie, dlaczego? bo w tym akurat miejscu sieje bardzo dużo pół które zakłócają pilota jeszcze jak ma słabą baterię, przyjechaliśmy z lawetą żeby zabrać auto, a po zbliżeniu kluczyka do anteny, auto się otworzyło i odjechało. Po przejechaniu dosłownie kilometra, zatrzymaniu i teście zamknij-otwórz, wszystko było dobrze, w jakim miejscu to się stało?

Nie łatwiej otworzyć kluczem mechanicznie i pojechać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprostszy sposób to sprawdzić ścieżki, połączenie baterii bo z autem wszystko ok. O ile nie kupiłeś rozladowanej baterii. Sprawdź napięcie. Ja kupiłem dwa razy padniętą. Najprostsze rzeczy które zobaczysz na oko. Potem za pomocą miernika. To chyba logiczne

 

I popraw to słowo "tszeba" nie jesteśmy w przedszkolu. :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Witam podlaczam sie do tematu. Mam BMW e39 3.0d kombi z 1999roku. I mam problem z centralnym. Otorz to kupilem ja juz z taka usterka w pilocie naciskam dioda czerwona miga ale nic sie nie dzieje, z kluczyka jak otwieram to tylko drzwi kierowcy sie otwieraja reszta zamknieta, dopiero jak wloze kluczyk do stacyjki to jakby centralny odblokowal sie i wtedy tym guzikiem do blokowania drzwi otwieram wszystkie, gdy juz kluczyk byl w stacyjce to wysiade ale rowniez nie zamkne z pilota lecz z kluczyka ale tym razem centalny zamknie wszystkie drzwi. W czym problem, baterie wymienialem i nic nie dalo :( lub czy ktos moze zna kogos z wroclawia co by sie z tym uporal?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.