Skocz do zawartości

E90 318 2006 Tłuszcz WBAVA51067VA72266


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

planuję obejrzeć http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-e90-2-0-benzyna-klimatronic-alufelgi-podswietlane-klamki-salon-pl-ID6y64fj.html macie jakieś uwagi? Martwi mnie to, że dosyć długo stoi już w sprzedaży.

 

 

Vehicle Identification Number WBAVA51067VA72266

Type VA51

Model 318i Ul - EUR

Development Code E90

Chassis LIM

Steering LL

Doors 4

Engine N46

Displacement 2.00

Power 95

Drivetrain HECK

Transmission MECH

Color Monacoblau Metallic - A35

Upholstery Stoff Fluid/anthrazit - ALAT

Production Plant LEIPZIG

Production Date 2006-11-13

Options

1CA Selection Cop Relevant Vehicles Selektion Cop Relevanter Fahrzeuge

249 Multi-function For Steering Wheel Multifunktion Fuer Lenkrad

255 Sports Leather Steering Wheel Sport-lederlenkrad

302 Alarm System Alarmanlage

313 Exterior Mirror Package Aussenspiegelpaket

320 Model Designation, Deletion Modellschriftzug Entfall

4AE Armrest Front Retractable Armauflage Vorne Verschiebbar

428 Warning Triangle Warndreieck

431 Interior Rr Vw Mirror W Aut Anti-d Innenspiegel,automatisch Abblendend

441 Smokers Package Raucherpaket

465 Through-load System Durchladesystem

488 Lumbar Support Driver/front Passenger Lordosenstuetze Fahrer/beifahrer

493 Storage Compartment Package Ablagenpaket

5AC Autom. High-beam Headlights Control Fernlichtassistent

502 Headlight Washer System Scheinwerfer-waschanlage

507 Park Distance Control (pdc) Park Distance Control (pdc)

520 Foglights Nebelscheinwerfer

521 Rain Sensor Regensensor

522 Xenon Light Xenon-licht

524 Adaptive Headlights Adaptives Kurvenlicht

534 Automatic Air Conditioning Klimaautomatik

540 Cruise Control Geschwindigkeitsregelung

563 Lights Package Lichtpaket

663 Radio Bmw Professional Radio Bmw Professional

7RS Comfort Package Comfort Paket

761 Individual Sun Protection Glazing Individual Sonnenschutzverglasung

8SP Cop Control Cop Steuerung

863 Europe/dealer Directory Service Kontakt-flyer Europa

879 German / On-board Documentation Deutsch / Bordliteratur

993 Model Year Code Modelljahrescode

Standard Equipment

321 Exterior Parts In Body Color Exterieurumfaenge In Wagenfarbe

4AG Interior Strip Titan. Dull Interieurleisten Titan Matt

548 Speedometer With Kilometer Reading Kilometertacho

851 Language Version German Sprachversion Deutsch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że samochód długo stoi to w tych czasach nie jest dziwne. Jest duża podaż i każda zmora musi poczekać na swojego amatora :D

Tylko w Polce kupisz leciwe już nie raz auta, prawie bez przebiegu.

Tylko w Polsce kupisz auta bezwypadkowe, igiełki i inne perełki za połowę nominalnej ceny.

Człowiek głupieje i wśród tych laleczek nie śmiganych, trudno podjąć właściwą decyzję :mrgreen:

Tyle lat ci sami handlarze sprzedają rocznie dziesiątki sklejonych na gumę arabską samochodów, tyle przestróg, a jednak ci ludzie od lat funkcjonują, tysiące wraków jeździ po Polsce.

Ale to w zasadzie nie ich wina, gdyby nie było popytu, to pewnie by znikli z rynku.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze ludzie godzą się płacic i jeździ autami "zrobionymi zgodnie ze sztuką i na oryginalnych częściach" inni też nie chcą znać przeszłości auta, chociaż wiedzą że nie jest dobrze.

Sciana płaczu, kiedy ktoś zastanawia się nad kupnem auta, którego przeszłość wypadkową widzi na zdjęciach. Ehhh..

Wylałem trochę żółci i lepiej się poczułem :mrgreen: sorry za temat nie na temat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Salon Polska a wersja językowa niemiecka? Stoją takie długo bo bieda edyszyn

Nic w tym dziwnego w aucie z 2006r. Nie jest to taka bieda (xenon, czujnik deszczu, pdc, ściemniające lusterko, regulowane lędźwie, multifunkcja - czyli tempomat, automatyczna klima, co nie jest normą w 318i), bez przesady, navi i skóry to nie wszystko, ja np. nie lubię w zimie mrozić sobie a latem odparzać zadka..cena bardzo dobra jak na tak wyposażone auto, dodatkowo mały przebieg i polski salon. Proponuję potwierdzić przebieg i działać.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie, nie oznacza. W 2006 r. wszystkie modele z pl mają w vin wersję językową niemiecką.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam e90 od około 4 miesięcy, ale z nawigacja, ponieważ zauważyłem ze te z nawigacja z potwierdzona historia szybciej się sprzedają, wiec gdybym kiedyś chciał sprzedać to zrobię to szybko. Te bez wyposażenia wiszą, a jeszcze ten kolor, nie jest zbyt atrakcyjny, jeden z gorszych w tych bmw. Takie tez stoją długo na ogłoszeniu czy na mobile czy na otoMoto. Ten nawet nie ma podgrzewanych foteli. Ja bym szukał dalej. Potem w przyszłości będziesz musiał sporo zejść z ceny żeby go sprzedać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jedna z nawigacja .no fajna sprawa ale jak już to navi profesional bo gdybym miał brac buisnes to bym wolal bez nawigacji ale radio profesional tak jak mam w benzynie.

Za to ta kierownica jest ok mam ją w benzynie bez porowninia do zwykłej multifunkcyjnej.

najlepiej byłoby miec m-pakiet wewnatrzny plus navi profesional. wtedy byloby tak jak byc powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aborek67 najpierw sprzedaj auto zeby wiedzieć czy Ci sie szybko sprzeda bo realia na polskim rynku szybko zweryfikują Twoje podejście. Kolor to zawsze jest indywidualna sprawa poza tym "kolorem sie nie jeżdzi"...

Osobiście tez mam wylane na orginalne navi w aucie bo juz wole sobie odpalic najnowszego TomToma z opcjami których orginalna navi zobaczy pewnie za kilka lat o ile wogole jest na to szansa ..

Mpakiet wewn i zewn tez kosztuje wiec po co rafaello ma sobie robić dodatkowe koszta skoro to jego pierwsze auto ... jak dla mnie to i tak wysoka polka jak na pierwsze auto wiec rafaello moje gratki :cool2:

DRIVEN TO PERFECTION
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak w 100% pierwszy bo przez 3 lata (od zrobienia prawka) bujałem się Vectrą B '97, którą kupiłem od brata, ale teraz przyszła pora na zmiany, a pewnie za 3-5 lat (tak ze 2-3 latka po studiach) sprzedam ten samochód, który kupuję aktualnie.

 

Dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz sprzedać szybko to ja bym brał benzyne wtrysk efi zeby nastepny mogł sobie tam gaz włożyć jesli zechce no i ewentualnie sportowa kierownica wewnatrz co daje lepszy wygląd plus alu 18 cali i pojdzie napewno szybciej niz ujechany diesel.

takie moje zdanie.

ps .w zaleznosci ile robisz km i czy miasto czy trasa.

ja po miescie lubie smigac benzyna i wogole wole benzyna bo jest cisza jak w pokoju.

diesel wychodzi w miescie jakies 15 zł taniej na 100km a w trasie około 9 zł. takie sa moje obserwacje z urzytkowania 318i oraz 318 d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Chyba jednak szybciej sprzedają się kopciuchy niż słabowite benzyny :roll: to przy Twojej jeździe i średniokrajowym przebiegu jakieś 200,- miesięcznie, niby nie dużo, ale z drugiej strony mieć a nie mieć :wink:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.