Skocz do zawartości

E39 520i sedan śruby tulei plywajacych


danielxc717

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Problem? Chce ja kupić. Nie mogę jej dostać prócz jakiś polskich lub poliuretanowych. Potrzebuje alternatywy i pisze to już od jakiegoś czasu. Jakieś propozycje prócz jazdy do twojego warsztatu? Potrzebuje konkretów, firmę cena może link. Cokolwiek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, mam wrażenie że się wyjaśniło, tuleja pływająca to jedno, zakładam że mamy ją za sobą, natomiast jeżeli chcesz wymienić tuleje w wahaczu, to zamówić OE BMW, przecież jej koszt to żadne pieniądze, ale swoją drogą to element, który rzadko ulega uszkodzeniu, padły Ci?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma OEM. Trzeba kupić cały wahacz za 1.6 tys.

 

Masz jakąś alternatywę? Pisałem już rozbieram zawias. Na jednej tulei mam tylko luz reszta ok. Auto ok 5-6 lat będzie w moich rękach, wiec jest to dobra okazja do wymiany kpl zawiasu. Jakaś konkretna odp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

InterCars mogę wytłumaczyć tylko tym, że oni nie kładą na półce części po które nie przychodzą klienci, ale prawda jest taka że te elementy padają rzadko, więc nie dziwi mnie że ich nie masz w zamiennikach, ale może warto wjechać na ścieżkę czy na prawdę warto je zmieniać, czy po po prostu nie jedziesz po całości, a może nie ma takiej potrzeby?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm..ok, jeżeli faktycznie padła, to mam takiego człowieka, zajmuje się tylko zawieszeniem, i takie tematy mu zlecamy, jest w Ząbkach pod warszawą, przerabia nam belki zawieszenia w tych tandetnych Citroenach czy Peugeotach i rozwiązuje każdy z problem zawieszeniowy, nawet jeżeli trzbea wcisnąć jakąś tam tuleję w wahacz który nie występuje oddzielnie, robi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce wymienić i juz. Auto ma 300tys i jeszcze tyle ma przejechać wiec musze wymienić teraz bo zawias idzie na stół.

 

Czy jest potrzeba czy nie wymieniam wszystko. Nie lubię wracać do czegoś drugi raz. Kolejny raz się zapyyamzapytam. Masz takie tuleje czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie w IC nie występuje, w BMW nawet nie są wyszczególnione jako część zamienna, ale kolega z Ząbek nie zawiódł, jak zawsze, powiedział że przeciśnie te tuleje

za 50zł sztukę, czyli koszt naprawy jednego wahacza 100zł i odbierasz gotowy do montażu, podaję Ci numer stacjonarny: 22/781 81 38

Gość zajmuje się tylko zawieszeniem, i robi to od wielu lat, polecam.., jak macie temat nie do przeskoczenia, tu możecie znaleźć rozwiązanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tajest, Daniel, 400km w jedną stronę się opłaca, żeby Ci ktoś za 50pln od sztuki wymienił :cool2:

W sumie jak się zdecydujesz to daj znać, zapraszam na browara ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że to cena normalna, ale gość zaznaczył jedno, przywieźć wahacze, zajmują się tylko problemami z zawieszeniem i skupiają się na naprawie konkretnego elementu

czyli BMW do góry, wahacze na ziemię, i przywieźć je do gościa lub mu wysłać jak pisałem, kurierzy dziś szybko wożą, może być taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się kupić poliuretanowe twardości jak oryginal żeby nie stracić na komforcie i żeby nie było kłopotów z ich wprasowaniem.

 

Nie opłaca mi się ani jechać ani wysyłać. Jechać to wiadomo czemu, a wysyłać to półtora tyg bez auta zamiast 2 dni.

 

Kupuje z tej firmy. http://poliuretany.olkusz.pl/pl/bmw-5-e39-e38-tuleje-wahacza-tylnego-dwuramiennego-kpl-2szt-na-wahacz.html

 

Powinny wytrzymać juz lata, ale okaże się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.