Skocz do zawartości

Nie wyświetla temp. plynu chłodniczego.


olszu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Pacjent E60 2004 r 3.0 D. Chcialem sprawdzic jaka jest temperatura silnika. Niestety w ukrytym menu w zegarach ani przez elma i torque nie da sie sprawdzić. W torque wyswietla "brak danych " a z ukryte menu nic nie pokazuje, tylko wychodzi do BC.

Program napewno dziala, bo w e87 i innych bez problemu wartosci odczytuje. Co to moze byc ?

Pozdro.

http://i.imgur.com/ZlcrycJ.jpg?1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas jazdy nie będzie pokazywali temperatury musisz wejść na postoju. Albo masz problem z czujnikiem temperatury trudno powiedziec

Sprawdzałem na postoju ale to chyba nie ma znaczenia, bo w E87 pokazuje podczas jazdy normalnie.

http://i.imgur.com/ZlcrycJ.jpg?1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Podczas jazdy nie będzie pokazywali temperatury musisz wejść na postoju.

 

Nie prawda :nienie: . W czasie jazdy wchodzi się w ukryte menu tak samo jak wchodząc w nie na postoju.

 

kolego bedzie pokazywł temperature pod warunkiem ze wejdziesz w ukryte menu na postoju. podczas jazdy nie wejdziesz w ukryte menu. chyba ze masz cos nie tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To u was jest chyba coś nie tak, ja (i inni koledzy) też wchodzę w ukryte menu podczas jazdy

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawid1983 ja wchodzę bezproblemowo w czasie jazdy w ukryte menu i każdy jego punkt... natomiast co do tego, że każdy ma inaczej, to ma rację speed1211.

 

Ja co się nakląłem, żeby tam wejść to głowa mała... okazało się, że kodem w mojej betce była suma nie 6 ostatnich cyfr VIN-u a suma 5-ciu... ale zanim doczytałem, zanim nerwy dały mi spokój i przeczytałem opis ze zrozumieniem - ruski rok minął...

 

Teraz za to ni cholery nie mogę zrobić adaptacji tylnej prawej szyby i non stop wychodzi mi Anti - Trap i od 2 tyg. walczę z instalacją INPY... ale offtop'a kończę zanim zacznę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Znalazlem czesciowa odpowiedz czemu nie pokazuje temp. cieczy w ukrytym menu.

Jets problem z polaczeniem CAN (ungültiger CAN-Botschaft)

Bede dalej szukal co z tym zrobic, czy to kabel czy tylko soft ale bardziej bym na soft stawial.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.