Skocz do zawartości

e36 325 TDS zero reakcji po przekreceniu kluczyka


touringTDS

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam problem z moją e36. Mianowicie po przejechaniu z pracy zgasiłem silnik i po jakimś czasie chciałem odpalic auto a tu nic kontrolki sie zapaliły swiece itd wszystko gaśnie standardowo a auto nie chce odpalić, rozrusznik wogóle nie kreci. bezpieczniki posprawdzałem sa ok, przekaźnik tez ok. rozrusznik na krótko kreci jak głupi ale jak kręcę na krótko i mam właczony zapłon to auto nie odpala. nie wiem co jest grane?

czy ktos sie z czymś takim spotka?? do tej pory jeździłem bez zastrzerzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze ze kiedy ta sytuacja sie stała to kiedy próbowałem zapalić to rozrusznik zakręcił silnikiem i potem, zdechł i kaput juz sie nie odezwał więcej. probował tez podac napięcie pomijając stacyjkę na kabel wzbudzeniowy ale też zero reakcji. nie wiem nie ma gdzieś przejścia ? jest tak jak by nie było tej informacji do kompa ze chce odpalic. narazie ładuje aku i jutro spróbuje jeszcze z drugim kluczykiem. jest możliwośc ze to centralka od sterowania centralnym Zamkiem coś blokuje ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Witam a ja mam taki problem ze BMW e34 tds nie chce odpalic ... Wogole nie kreci rozrusznik ... Po przekreceniu kluczyka wszystko przygasa I ani widu ani slychu ... Co jakis czas jest tak ze wogole jakby zasilania nie bylo a samochod by nie pobieral pradu wogole z akumulatora a czasem normalnie lecz wszystko przygasa I nie odpala ... Aku nowka ! Prosze o jakies sugestie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.