Skocz do zawartości

Demontaż przednich lamp


driver1983a

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego dwie sruby u gory ktore widac, dwie sa u dolu lampy tez je wudac... klucz oczkowy 8 na przedluzce i wykrecisz bez problemu..pozniej wysuwasz do przodu, oczywiscie najpierw wyciagasz plastik pod nia, jest wciskany...
Kompletuje m pakiet z przodu sedan... moze jakos pomozesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodze się :)

 

co ma listwa pod lampą do śruby która jest od komory silnika? Wziałem pierwsze z brzegu foto i zaznaczyłem Ci gdzie szukać pozostałych śrub :)

 

Pierwszy raz jak wyciągałem lampy to nawet tej listwy dolnej nie demontowałem tylko jedną jej stronę odciągnąłem :D Bo nie wiedziałem jak spryskiwacz odłączyć :D właściwie do dzis nie wiem :P

 

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/d3eac7482947.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piekar24 ma calkowita racje

 

w polifcie nie trzeba demontować listwy, mozna ja odchylic aby wyjac lampe

a odkręcamy wszystkie mocowania bez ruszania listwy, wystarczy popatrzeć, poswiecic latarka, obejrzeć z kazdej strony ;)

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodze się :)

 

co ma listwa pod lampą do śruby która jest od komory silnika? Wziałem pierwsze z brzegu foto i zaznaczyłem Ci gdzie szukać pozostałych śrub :)

 

Pierwszy raz jak wyciągałem lampy to nawet tej listwy dolnej nie demontowałem tylko jedną jej stronę odciągnąłem :D Bo nie wiedziałem jak spryskiwacz odłączyć :D właściwie do dzis nie wiem :P]

 

A ja jak debil wyciągałem zawsze lampy ze spryskiwaczami :D Wężyk od spryskiwacza jest zabezpieczony taką plastikową wsówką, coś podobnego do tych metalowych, które są np na wężach od IC. Od strony komory silnika ciężko tam wsadzić rękę, ale może jakoś da radę. Ja na szczęście jak sciagalem lampy ze spryskiwaczami, to miałem zdjęty zderzak i było w miarę normalne dojście. Trzeba też pamiętać, żeby wyjąć pompke ze zbiornika z płynem do spryskiwaczy i czymś zaślepić (śruba z nawinieta izolacją daje radę), bo inaczej cały płyn poleci nam na glebę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.