Skocz do zawartości

Zawieszenie pneumatyczne - tył


mrozilla

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Witam. Podpinam się pod temat. BMW X 5 2003r. 3.0 d M pakiet. Koła 19''. Problem z zwieszeniem tylnym, na desce błąd ,,selflevel susp,inact''. Kompresor mam raczej sprawny, ponieważ mam 193cm wzrostu a tył auta stoi tak wysoko, że ledwo mogę się wgramolić, co za tym idzie auto stało się tak sztywne, że mógłbym świadczyć usługi transportu teściowych :D. Koledzy pomóżcie jakie kroki mam podjąć. Od razu na kompa ? Czy coś samemu da się sprawdzić? Z góry dzięki. Pozdrawiam.

Na kompa i ustawić zawieszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam, a powiecie mi Panowie może jaka jest wartość na kola 20" bo szukam wszędzie i nie mogę znaleźć.

W procedurze ustawiania program pyta jakie masz kola i następnie wczytujesz ile masz a program ustawia do wartości zaprogramowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a powiecie mi Panowie może jaka jest wartość na kola 20" bo szukam wszędzie i nie mogę znaleźć.

W procedurze ustawiania program pyta jakie masz kola i następnie wczytujesz ile masz a program ustawia do wartości zaprogramowanych.

W inpie tak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam,


Mam mały problem właśnie z zawieszeniem tylnym pneumatycznym - dzisiaj stojąc na światłach, otwarte okno i słyszę jakiś wystrzał :D W pierwszym momencie myślałem, że opona, zjechałem na parking, słyszę syk uciekającego powietrza, ale opona twarda :D Po chwili auto zaczęło opadać z lewej strony mega na dół, no i siedzi teraz na tej lewej stronie, więc wio do domu :D Prawa strona stoi dobrze, więc kompres ciśnienie daje.


Poducha? Nieszczelność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Koledzy, pytanko z innej beczki,

ale podepnę się.

Czy wszystkie X5 mają pneumatykę ?

z tego co się orientuje to nie ale może się myle.

Mam na oku sztuke, w VIN nie ma informacji o zawieszeniu pneumatycznym. ale czy to jest 100% pewne że nie ma...

dzięki

Jedyne wiarygodne media....:Woda, prąd, gaz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dzięki za info.

a na a "kopciuchy" w sensie 30d?

bo rozumiem że piszesz o 30i

czy wszystkie 30;)


I czy w VIN będzie informacja jeśli pneumatyka jest?

Jedyne wiarygodne media....:Woda, prąd, gaz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.