Skocz do zawartości

BMW E90 2.0i N46 Automat gaśnie na zimnym.


dada_bmw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Podaj vin ale na 99% nie ma przeplywki tylko czujnik temperatury w tym miejscu. Wymien silniczek valvetronica i zrob adaptacje nowego. Na to wskazywaly bledy!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przepływomierz jest na 100% nie róbcie ze mnie kretyna! Auto odstawiłem dzisiaj do speca, będzie dłubał od jutra. Też myślę że to serwomotor, ale błąd 2a59 może świadczyć o czujniku wałka mimośrodowego. Zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

 

Zgodnie z katalogiem części zamiennych ten element nazywa się "Rurka czujnika temperatury" i ma nr katalogowy 13 62 7 533 853

pozycja nr 7 - http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/13_1146-tlumik-szmerow-ssaniawklad-filtrahfm/vFT31920

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/13_1146-tlumik-szmerow-ssaniawklad-filtrahfm/vPS03437

dokładnie wersja na benzynę ołowiową, ewentualnie pozostaje rozszyfrowanie kodu S858A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry, ps 03244. Panowie no k u rw a jak Wam mówię że mam przepływkę to ją mam! Skoro wyciągali ją przy mnie, oddali starą a nową zamontowali. Jesteście upośledzeni, drążąc temat przepływki a tym samym brnąc w niepotrzebne gó.w.n.o ? Zamiast mi pomóc ? Macie zespół Downa ?

 

Tak chcieliśmy ci pomóc, ale po twoich tekstach odnoszę wrażenie, że to auto twojego ojca. P.S jedyną osobą z zespołem downa wydajesz się być ty. Powinieneś być zbanowany przez administratora forum. Żegnaj.

Spolszczenie CCC na PW ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jest moje, zamknąć możecie się Wy skoro nie pomagacie. Ojca niestety nie stać na E90 i jeździ Celicą 1.8 vvti. Widać takie z Was fachowcy bo albo nie posiadacie takich aut z takim silnikiem albo się h*ja znacie. Każecie rozbierać połowę auta po kolei, podmieniać i czarować zamiast powiedzieć co jest nie tak. Mało Wam objawów napisałem ? Zresztą auto jest już u speca. Jak macie tak pomagać to zamykajcie temat. See you.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
jakbyś chociaż umiał czytać, to byś wiedział co masz wymienić, pisałem o tym wyżej. Uważam, że to ty jesteś debilem, który nikomu nie jest potrzebny na tym forum. A swoje żale i uwagi do innych wylewaj gdzie indziej. Bo to nie miejsce na to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.