Skocz do zawartości

Most 530D, Wyje


Kamil1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Sprawdziłeś czy to napewno nie wyjące opony? Jak miałem w poprzedniej uwalone tuleje pływające i opony się skosiły po wewnętrznej to wyło jak z mostu w polonezie. Na wymianę się przygotowywałem, ale jak zmieniłem na zimówki to jak ręką odjął.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyło na zimowych, wyje i na letnich. Dziś na podnośniku z kołami w górze również wyło. Mam tylko pytanie czy most wyje tylko prze dodawaniu gazu?? Słyszałem że na luzie nie powinien wyć. Mój wyje przy dodawaniu i jak auto jedzie na luzie. Czy może wyć łożysko podpory wału??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem na etapie zmiany mostu w mim E39. 3.0D 2001 Automat, Sedan. Pytanie brzmi jakie jest oznaczenie mostu który będzie pasował do mojego auta. Czy tylko i wyłącznie od 3.0D?? i automatu, czy będzie pasował też od innych modeli? Proszę o podpowiedź.

Może nim zabierzesz Się za wymianę mostu,sprawdź chociaż poziom oleju bo może jest niski stan i dlatego wyje - jeśli to jednak on. Oznaczenie dyfra znajdziesz tu --> http://www.realoem.com/bmw/pl/select?product=P&archive=0&series=E39&body=Lim wpisz swój nr VIN i będziesz wiedział jaki siedzi u Ciebie oraz sprawdzisz w jakich modelach jeszcze występował

Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, jesli wyje to tylko przekladnia zębata, ew. wyząbkowane opony podobnie będą wyć.

 

Aha, mam komplet tulei dyfra (czyli łączenie wózka z dyfrem) jakby co.

Mialem to u siebie wymieniac, jednak sprzedaz autka poszła zadziwiajaco szybko i tuleje zostały, a warto je wymienic jesli bedziesz sciagal dyfer.

Półośki też mam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.