Skocz do zawartości

e46 M3 WBSBL93462JR15508 Żyrardów


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Forumowicze, co sądzicie o takiej ofercie:

http://allegro.pl/bmw-m3-e46-bogata-wersja-od-wlasciciela-i5654448392.html

 

Vehicle information

========================================

VIN: WBSBL93462JR15508

Type code: BL93

Model: Мotorsport (USA)

E-F-R series: E46 2

Series: 3

Type: COUPE

Steering: LL

Doors: 2

Engine: S54

Displacement: 3.20

Power: 252 (342 hp)

Drive: HECK

Transmission: MEC

Paint code: 400 - STAHLGRAU METALLIC

Upholstery code: N5TT - TEILLEDER W.N./G

Prod.date: 2002-01-23

S210 Dynamic stability control III

S249 Multifunction f steering wheel

S354 Green windscreen, green shade band

S403 Glass roof, electrical

S431 Interior rear-view mirror with auto dip

S441 Smoker package

S459 El. front seat adjustment w. memory

S464 Ski bag

S473 Armrest front

S494 Seat heating driver/passenger

S502 Headlight cleaning system

S508 Park Distance Control (PDC)

S520 Fog lights

S521 Rain sensor

S522 Xenon Light

S534 Automatic air conditioning

S550 On-board computer

S640 Preparation f tel.installation universal

S645 BMW US Radio

S650 CD player

S661 Radio BMW Business (C43)

S674 Hi-Fi system Harman Kardon

S692 Preparation, BMW 6-CD changer I-bus

S710 M sports steering wheel, multifunction

S775 Headlining anthracite

S785 White direction indicator lights

S793 Sequential M Gearbox Drivelogic

S845 Acoustic fasten seat belt reminder

S853 Language version, English

S876 Radio frequency 315 MHz

S925 Dispatch protection pack

S992 Control of number-plate attachment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
U samej góry w tym dziale masz temat o autach z usa, koledzy Ci powiedzą i nawet pokażą co o nim sądzą, zaślepki airbag w przednich słupkach mistrzostwo świata , do tego gaz w M3 silnik V6 jak pisze właściciel i świetna cena czynią z tego auta godną sztukę do zainteresowania :cry2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem po cholere pakować się w stare e46 m3 z 2002-2004r. co pali srednio 20-25litrów i kosztuje przeciętnie 50-60tys jak za tą samą kase można mieć kilka lat nowsze e90 335d które po zwykłym programie na 360-370KM objeżdża takie m3 bez problemu, a pali przy tym średnio 6-10l w zależności od stylu jazdy :mrgreen:

A mina właściciela e46 m3 podczas gdy dostaje w tylek od ropniaka bezcenna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie wiem co trzeba robić zeby m3 e46 spalilo 25L miałem 5 takich aut zrobilem tym modelem ok 120-150tys km i srednio wychodzi 12-15L.

335d majac 370km nie objedzie zdrowej emki moze jechac podobnie.

Co do egzemplarza mi sie nie podoba. Lpg sprawa indywidualna ale pod maska jest bałagan instalacja założona niechlujnie.

Po dzwonku ktos zalozyl tez lewa lampe z przetwornica pod spodem w m3 oryginalnie przetwornica jest na kielichu bo w jej miejscu mamy rure dolotowa do filtra powietrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maly :mrgreen: spytaj kolegi z forum czerwony330d, ma 368KM i 720Nm (po samym programie) i żadne e46 m3 mu jeszcze nie dało rady a próbował się z wieloma np. na zlotach w Ułężu. Dopiero e90 m3 jest od niego szybsze.

To nie są gołosłowne przypuszczenia tylko fakty, e46 m3 ma kiepskie osiągi jak na sportowe auto i biorąc pod uwagę spalanie w okolicach 20l, koszt serwisowania i awaryjność z racji wieku (kilkanaście lat) sens zakupu jest niewielki.

 

tu jest jeden z wielu przykładów jak m3 dostaje baty od 335d po programie

 

Ale jak ktoś kupuje stare m3 dla samego faktu że to m3 i dla ryku silnika woli tankować bak co 300-400km no to jego sprawa, kto bogatemu zabroni :twisted2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem po cholere pakować się w stare e46 m3 z 2002-2004r. co pali srednio 20-25litrów i kosztuje przeciętnie 50-60tys jak za tą samą kase można mieć kilka lat nowsze e90 335d które po zwykłym programie na 360-370KM objeżdża takie m3 bez problemu, a pali przy tym średnio 6-10l w zależności od stylu jazdy :mrgreen:

A mina właściciela e46 m3 podczas gdy dostaje w tylek od ropniaka bezcenna :D

Otóż dlatego, źe kupując m3 nie patrzy się na spalanie to po pierwsze a druga sprawa to pojedz driftem tym 335d tak jak to robią m3 jeżeli w ogóle umiejętności. pozwalają :D ale to już. inna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

M3 nie służy do 1/4mili to drogowe auto, którym w weekendy lecisz na tor i radzi tam sobie świetnie. W porównaniu do m3 zwykłe e90 nie ma hamulców, nie ma zawieszenia buja się jak łódź i co najważniejsze nie ma szpery.

Spalanie wyolbrzymiasz m3 pali tyle samo co 335i a przy ostrej jeździe nawet mniej ale tu nie ma o czym gadać bo kompletnie nie rozumiesz czym jest m3 i porównujesz to do zwykłego dupowodu jeszcze w dieslu, który kręci się do połowy tych obrotów co m3.

Kup lub chociaż pojeździj takim autem wtedy możesz opisać wrażenia.

Co do ułęża tam nie ma warunków do ścigania przyczepności itd wszystkie auta robią czasy z dupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem że lepsze jest 335d albo m3 bo dla jednego ważniejszy jest ryk silnika i szpera a dla drugiego to że może zrobić autem mającym 370KM średnio 700-800km na baku wez wysiłku(a można i 1000 na eco drivie) . Pewnie nie uwierzysz ale na tempomacie przy 100-110km/h takie 335d spaliło mi na dłuższej trasie 5l/100km, co dla mnie było szokiem przyznam jak je kupiłem. Ogólnie szok bo pali nawet 0,5l-1l mniej niż poprzednie 330d którym jeździłem. Dlatego takie porównywanie w czym jest które auto lepsze nie ma sensu.

Nie o to chodzi. Pisałem WYŁĄCZNIE o osiągach że słabo świadczy to o e46 m3 skoro jak to określiłeś "zwykły dupowóz" w dieslu po zwykłym programie go rżnie.

A jeśli nie wierzysz napisz do czerwonego330d którego 335d ma 368KM i spytaj go czy jakieś e46 m3 go kiedykolwiek wyprzedziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem że lepsze jest 335d albo m3 bo dla jednego ważniejszy jest ryk silnika i szpera a dla drugiego to że może zrobić autem mającym 370KM średnio 700-800km na baku wez wysiłku(a można i 1000 na eco drivie) . Pewnie nie uwierzysz ale na tempomacie przy 100-110km/h takie 335d spaliło mi na dłuższej trasie 5l/100km, co dla mnie było szokiem przyznam jak je kupiłem. Ogólnie szok bo pali nawet 0,5l-1l mniej niż poprzednie 330d którym jeździłem. Dlatego takie porównywanie w czym jest które auto lepsze nie ma sensu.

Nie o to chodzi. Pisałem WYŁĄCZNIE o osiągach że słabo świadczy to o e46 m3 skoro jak to określiłeś "zwykły dupowóz" w dieslu po zwykłym programie go rżnie.

A jeśli nie wierzysz napisz do czerwonego330d którego 335d ma 368KM i spytaj go czy jakieś e46 m3 go kiedykolwiek wyprzedziło

 

Jak dla mnie jałowa dyskusja.. Każdy jeździ tym czym mu się podoba, jedni lubią słuchać mruczenia silnika na wolnych inni jak dojeżdżają do świateł lubią posłuchać klekotu, poza tym kto kupuje sportowe auto i patrzy na spalanie? :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem że lepsze jest 335d albo m3 bo dla jednego ważniejszy jest ryk silnika i szpera a dla drugiego to że może zrobić autem mającym 370KM średnio 700-800km na baku wez wysiłku(a można i 1000 na eco drivie) . Pewnie nie uwierzysz ale na tempomacie przy 100-110km/h takie 335d spaliło mi na dłuższej trasie 5l/100km, co dla mnie było szokiem przyznam jak je kupiłem. Ogólnie szok bo pali nawet 0,5l-1l mniej niż poprzednie 330d którym jeździłem. Dlatego takie porównywanie w czym jest które auto lepsze nie ma sensu.

Nie o to chodzi. Pisałem WYŁĄCZNIE o osiągach że słabo świadczy to o e46 m3 skoro jak to określiłeś "zwykły dupowóz" w dieslu po zwykłym programie go rżnie.

A jeśli nie wierzysz napisz do czerwonego330d którego 335d ma 368KM i spytaj go czy jakieś e46 m3 go kiedykolwiek wyprzedziło

 

Idąc twoim tokiem myślenia , do m3 e46 można wsadzić kompresor ESS 450-500KM (''bo kto bogatemu zabroni'') i nawet więcej i wtedy takie 335d po chipie może co najwyżej zgadywać literki na rejestracji m3 e46. Tak jak wcześniej kolega ''mały'' napisał M3 e46 to auto które właściwościami jezdnymi zabija e90 335d , więc to e90 nie ma podejścia a nie na odwrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakub turbobadziewiem... a ty czym jeździsz że takie śmiałe opinie wygłaszasz? :D Jeździłeś wogóle 335d kiedykolwiek ,wiesz co to biturbo? Aha, jeździsz 13letnim 330xi 231KM no faktycznie cud techniki :mad2: nie dość że żłopie to z 12-15litrów to jeszcze każde seryjne turbobadziewie 335d cie objeżdza bez zająknięcia, nie wspominając już o lekko dłubnietym na 360KM :)

blade1984 rozumiem że irytuje cie na codzien klekot 4 garnków w twoim 320D, to że to auto nie jedzie i chciałoby się 335d no ale cóż takie sobie kupiłeś i nic na to nie poradzę :)

 

Mógłbym być bardziej niegrzeczny, ale jeśli chcesz rozpocząć podróż motoryzacyjną (tak rozpocząć bo w tej chwili jesteś w pieluchach) to odsyłam do artykułu red. naczelnego Top Gear z sierpnia. Przy okazji poczytaj o 40 latach serii 3 . W tym samym numerze tego periodyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vapor o moje finanse się martw :nienie: . Spokojnie mogę kupić nowe BMW z salonu... Ale wole wydać na coś innego, dla mnie auto nie jest wyznacznikiem statusu społecznego ale widzę że dla Ciebie jest :mrgreen:

Szkoda że swoją wycieczką w moją stronę pokazałeś jaki jesteś mały i zakompleksiony :cool2:

matej79 poprawnie zauważył...

"M3 jest dla osób które kochają kręte drogi i jazdę po zakrętach a nie dla "króla prostej"".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.