Skocz do zawartości

wyciągał ktos tylne lampy E36 w sedanie ?


szybki708

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czemu mi nie chcą wyjść, odkręciłem 4 śrubki 8semki, żarówki wszystkie wyjęte, wszystko odpięte a lampy stoją jak wryte. Nie chce uszkodzić niczego ale lampy ani rusz i prawa i lewa, ma ktoś jakiś patent na to ? czy one wszystkie tak ciężko mają wychodzić ? Będę wdzięczny za pomoc, bo beema do lakierowania idzie i stanąłem na tych lampach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kombinowałem już na różne sposoby, oby dwie prawa i lewa ani drgną, próbowałem szarpać za ten plastik, uderzałem z wyczuciem lekko poprzez kołek drewniany w te miejsca gdzie wchodzą żarówki, próbowałem patentu z suszarką i podgrzewałem tą zewnętrzną uszczelkę ale nic. Lampy nie drgnęły, skończyły mi się już pomysły. Dosłownie to wygląda tak jak by jakiś pacan to przykleił... ta beema jest cała porzeźbiona przez jakiegoś zawodnika co miał kwiatki w głowie zamiast mózgu, ale te lampy mnie rozwaliły, muszę je jakoś zdemontować, tylko nie wiem jak... ktoś pomoże ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, ja ostatnio demontowałem tylne lampy i powiem Ci że tak łatwo nie odeszły, u mnie po prostu uszczelka mocno się trzymała nadwozia.stukałem trochę od tyłu ale bałem się że uszkodzę coś i podważyłem śrubokrętem ten czarny plastik przy lampie i odeszło-tu też trzeba uważać żeby ten plastik nie pękł. ja natomiast mam inny problem- a mianowicie nie mogę wyjąć oprawki żarówki światła stopu, jakby ją coś trzymało, niby luźno siedzi, rusza się a nie mogę jej przekręcić w żadną ze stron. oprawka nie zawsze kontaktuje z blachą lampy bo na styku oprawki jest wypalona ta blacha, wymontowałem tą lampę ale nic nie zdziałałem, podgiąłem trochę te blaszki i na razie świeci, ma ktoś jakiś patent na to? czy zostaje mi tylko użyć siły?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
witam, ja ostatnio demontowałem tylne lampy i powiem Ci że tak łatwo nie odeszły, u mnie po prostu uszczelka mocno się trzymała nadwozia.stukałem trochę od tyłu ale bałem się że uszkodzę coś i podważyłem śrubokrętem ten czarny plastik przy lampie i odeszło-tu też trzeba uważać żeby ten plastik nie pękł. ja natomiast mam inny problem- a mianowicie nie mogę wyjąć oprawki żarówki światła stopu, jakby ją coś trzymało, niby luźno siedzi, rusza się a nie mogę jej przekręcić w żadną ze stron. oprawka nie zawsze kontaktuje z blachą lampy bo na styku oprawki jest wypalona ta blacha, wymontowałem tą lampę ale nic nie zdziałałem, podgiąłem trochę te blaszki i na razie świeci, ma ktoś jakiś patent na to? czy zostaje mi tylko użyć siły?

 

 

Ja kiedyś zastosowałem coś takiego:

http://s28.postimg.org/fos5hmarh/WP_20150404_001.jpg

 

Owiń te blaszki miedzianym drucikiem, wsadź, zakręć i wsio :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.