Skocz do zawartości

kolektor ssacy i odma-mam pytania.


ne.on

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Pacjent e46, 320i,1998r, 2x Vanos. niestety faluje mi na zimnym silniku i po dodaniu gazu jakby podsysała powietrze (dźwięk trąbki?). Kilku mechaników stwierdziło ze to Vanosy a ostatni ze to kolektor ssący. Gdy dobrał się do niego zobaczył ze jest pęknięty+do wymiany odma. Powiedział ze koszt kolektora to ok. 150-200zł. a odmy nie powie bo sam nie wie, musi ją zamówić oryginalną w serwisie. Myślicie ze jaki to będzie koszt? Mógłby ktoś to sprawdzić po nr vin na pw? I ile za robocizne wymiana kolektora i odmy? Edytowane przez ne.on
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popraw tytuł wątku bo Ci go zamkną.

Robocizna to około 4 godziny + 1 godzinę na wytłumaczenie

Samemu możesz sobie sprawdzić jakie nr części i dalej w sklepach internetowych poszukać ile kosztują

http://www.realoem.com/bmw/enUS/select?product=P&archive=0&series=E46&body=Lim&model=320i&market=EUR&prod=19980500

Wpisz tam nr VIN to wszystko znajdziesz

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odme lepiej brać z aso bo nie wiadomo kto z zamienników robi dla bmw. Różnica w cenie to tylko 50zł.

Ja brałem na http://czescidobmw.pl odmę bmw i przewody meyle HD całość koło 500zł.

 

Odma podwójna czyli pewnie ma na myśli te montowane w ropniakach, osobno filtr osobno sama membrana.

 

Jak kolektor pęknięty to trza go wymienić i to dobra okazja do wymiany odmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.