Skocz do zawartości

Skąd LIFT w tym egzemplarzu ?


milan00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie do osób siedzących w temacie E65. Przeglądam sobie luźno oferty tego modelu i zaczynam się powoli orientować w temacie przed zamiarem jego kupna. Kilka rzeczy jest jeszcze dla mnie zagadką.

Zainteresowałem się jednym ogłoszeniem ale budzi moje "podejrzenia". Jest z 2003roku, i jest to chyba jedyna na Allegro, która jest po lifcie. Oto ona : http://allegro.pl/sprzedam-bmw-745i-e65-i5550496095.html

1. Skąd może być lift w tym egzemplarzu ?

2. Czy jest to kompletny face lifting czy czegoś mu brakuje ? ( Rozpoznaje jedynie po zmianie świateł przód i tył, o szczegółach się nie orientuję.

3. Tajemniczy monitorek pomiędzy fotelami dla pasażerów z tyłu to jest jakaś opcja doposażenia lecz nie związana z BMW czy jest to oryginalne opcjonalne wyposażenie ( nie wygląda ;) )

4. Jeżdżę innym modelem BMW i o nim wiem znacznie więcej i potrafię dostrzec "podejrzane" typy, z tym modelem jest inaczej, dlatego chciałbym zapytać użytkowników E65. Czy widzicie coś podejrzanego w tym ogłoszeniu, można się nim potencjalnie zainteresować, czy na kilometr widać niepewną przeszłość ?

 

Na ogół pytam pod kątem otrzymania jakiejś rady, dla potencjalnego nabywcy.

 

Pozdrawiam i liczę na wasze wypowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są osoby które zmieniają to, żeby sobie odświeżyć auto bez powodu, oczywiście nie twierdzę, że mogło być i tak w tym przypadku. Mogło ale nie musiało jednak chciałbym wiedzieć, czy są jakieś inne różnice w przed/po lifcie za wyjątkiem lamp tył i przód zderzaków tył i przód, może we wnętrzu ?

Np w E46 w przed i po lifcie zaszły właśnie takie zmiany jak w/w ale także zmieniło się wnętrze np przyciski od grzania foteli/ASC/roleta itp w przed lifcie były odrębne po lifcie zespolone w jeden panel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnic jest dosyć dużo jeżeli chodzi o lift oprócz innego przodu i tyłu w środku tez jest sporo różnic:

-inny panel sterowania klimatyzacji(srebrna obwódka)

-inny włącznik świateł (srebrna obwódka)

-inne radio w przednim(szersze i z możliwością odtwarzania mp3)

-więcej przycisków na podłokietniku do obsługi

-inny moduł navi

-inna kierownica

i dużo poprawionej elektroniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.