Skocz do zawartości

E46 330 Cabrio WBABS51020EW00579


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Choruję na cabrio... Co myślicie o tym egzemplarzu?:

 

http://allegro.pl/bmw-e46-330-ci-cabrio-231km-jedyna-taka-i5540054243.html

 

Modellbezeichnung: 330CI

Ausführung: Europa

Typschlüssel: BS51

E-Code: E46 ©

Karosserie: Cabriolet

Lenkung: links

Türen: 2

Motor: M54 - 3,00l (170kW)

Antrieb: Heckantrieb

Getriebe: manuell

Außenfarbe: Titansilber Metallic (354)

Innenraum: Standardleder/schwarz (N6SW)

Produktionsdatum: 28.08.2000

Werk: Regensburg

 

Code Serienausstattung Standard Equipment

S255A

Sport-Lederlenkrad Airbag Sports leather steering wheel

S399A

Verdeck EM vollautomatisch Softtop, electromech. all-autom.

S473A

Armlehne vorne Armrest front

S520A

Nebelscheinwerfer Fog lights

S548A

Kilometertacho Kilometer-calibrated speedometer

S550A

Bordcomputer On-board computer

S832A

Batterie im Kofferraum Battery in luggage compartment

 

Code Sonderausstattung Optional Equipment

S169A

Abgasnorm EU3 EU3 exhaust emissions standard

S249A

Multifunktion für Lenkrad Multifunction f steering wheel

S290A

BMW LM Rad Sternspeiche 44 BMW light-alloy wheel star spokes 44

S302A

Alarmanlage Alarm system

S313A

Aussenspiegel Anklappfunktion Fold-in outside mirror

S380A

Hardtop-Vorbereitung Hardtop-preparation

S388A

Verdeck schwarz Softtop, black

S423A

Fussmatten Velours Floor mats, velours

S431A

Innenspiegel automatisch abblendend Interior mirror with automatic-dip

S439A

Interieurleisten Interior trim finishers, matt chrome

S441A

Raucherpaket Smoker package

S459A

Sitzverstellung elektrisch mit Memory Seat adjuster, electric, with memory

S502A

Scheinwerferreinigungsanlage Headlight cleaning system

S522A

Xenon-Licht Xenon Light

S534A

Klimaautomatik Automatic air conditioning

S662A

Radio BMW Business CD Radio BMW Business CD

S785A

Blinkleuchten weiss White direction indicator lights

S855A

Sprachversion italienisch Language version Italian

S863A

Händlerverzeichnis Europa Retailer Directory Europe

S877A

Entfall Überkreuzbedienung Delete cross-pattern operation

S884A

Bordliteratur italienisch On-board literature, Italian

S915A

Entfall Aussenhautkonservierung Delete clear coat

S928A

Reifensteuerung Tire control

 

Brak DSC troche mnie odstrasza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skłaniam się teraz ku uszkodzonej 325 pare postów poniżej :)

 

A co Ci się w niej podoba? Ale tak szczerze??? :mrgreen: :mrgreen:

 

http://img39.otomoto.pl/images_otomotopl/817095385_2_1080x720_25-benz-gaz-lpg-192ps-klima-skora-dodaj-zdjecia_rev010.jpg

 

Ktoś juz się dobrze postarał, żeby jak najmniej straszyła.

 

Naprawa około 4000PLN

 

Chciałbym zobaczyć tą naprawę za 4tys :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się to, że widzę jak wygląda po dzwonie i mam możliwość zrobienia jej jak Pan Bóg przykazał. Mam możliwość dłubania przy niej przez zimę i samemu ją sobie poskładać. Dlatego powinienem się zmieścić w 4000. A jeśli nie to w 6. Blacharz zrobi to z czym sobie sam nie poradze, samo złożenie do kupy nie jest problemem. Tylko pytanie co tam jest jeszcze do roboty oprócz tego co widziałem

 

W jaki wg Ciebie sposób została "upiększona"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się to, że widzę jak wygląda po dzwonie i mam możliwość zrobienia jej jak Pan Bóg przykazał. Mam możliwość dłubania przy niej przez zimę i samemu ją sobie poskładać. Dlatego powinienem się zmieścić w 4000. A jeśli nie to w 6. Blacharz zrobi to z czym sobie sam nie poradze, samo złożenie do kupy nie jest problemem. Tylko pytanie co tam jest jeszcze do roboty oprócz tego co widziałem

 

W jaki wg Ciebie sposób została "upiększona"?

 

Widziałeś to auto na żywo??

Robiłeś to już kiedyś??

 

I wierz mi nie widzisz jak wyglądała po dzwonie, bo auto jest już ładnie "podpicowane"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, oglądałem na żywo. Tu jest więcej zdjęć:

 

https://www.dropbox.com/sc/5v87m9cfis1noj7/AACPOfRGyo_GYUrQUxh9FKcMa

 

Auto jest już trochę rozebrane i wygląda na pewno lepiej niż po dzwonie. Dalej nie wiem co masz na myśli mówiąc podpicowany? Masz jakiś konkret?

 

Co do mojego doświadczenia to tak, już składałem sobie kiedyś jeden samochód, podstawowe czynności serwisowe tez sobie sam robię (klocki, tarcze, filtry itd). oraz diagnostyka. To są tylko śrubki, nakrętki i klocki do złożenia więc nie ma nic strasznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro oglądałeś to OK :cool2:

 

Mam na mysli to, że auto jest przygotowane do sprzedazy i podprostowane by laik nie zauwazył.

 

Tu masz do wymiany wzmocnienie błotnika, fartuch podłużnica i błotnik tylny do naprawy, do tego do ubrania cały przód, + klapa tył, zawieszenie pewnie też było uszkodzone, do lakieru cały ryj + cieniowanie drzwi + z tyłu trzy elementy, naprawdę myslisz, że zamkniesz sie w 4tys???

 

BTW naciąganie podłużnicy wymiana wzmocnienia i klepanie fartucha to nie są tylko śrubki i nakrętki :nienie: :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro oglądałeś to OK :cool2:

 

Mam na mysli to, że auto jest przygotowane do sprzedazy i podprostowane by laik nie zauwazył.

 

Tu masz do wymiany wzmocnienie błotnika, fartuch podłużnica i błotnik tylny do naprawy, do tego do ubrania cały przód, + klapa tył, zawieszenie pewnie też było uszkodzone, do lakieru cały ryj + cieniowanie drzwi + z tyłu trzy elementy, naprawdę myslisz, że zamkniesz sie w 4tys???

 

BTW naciąganie podłużnicy wymiana wzmocnienia i klepanie fartucha to nie są tylko śrubki i nakrętki :nienie: :nienie:

 

Dokładnie prostowanie podłużnicy, fartuch i tył chce zostawić fachowcowi. Napisałem nawet tu na forum prośbę o wycenę takiej roboty...

Reszta to już śrubki, wzmocnienie przód, plastiki, maska itd. To sobie sam zmontuje przez zimę.

 

Nie sądzę żeby było przygotowywane, mają za dużo samochodów żeby się w to bawić. Do tego wygląd nie budzi jakiś większych podejrzeń. Zawieszenie, też wygląda na nie ruszone, poduszki nie wypaliły. Widziałem gorsze przypadki (wkomponowane koło w nadkole) i tekst sprzedawcy że to nic groźnego :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poduszki nie wypaliły

 

Wątpię....

 

Twoja kasa... rób co chcesz :cool2:

 

Po opłatach, fachowej naprawie, dobrym lakierowaniu wyjdzie Cię pewnie 23-25tys, czy to dobra cena za kotleta, którego ślad (po uszkodzeniach ) już na zawsze zostanie w internecie odpowiedz sobie sam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poduszki nie wypaliły

 

Wątpię....

 

Twoja kasa... rób co chcesz :cool2:

 

Po opłatach, fachowej naprawie, dobrym lakierowaniu wyjdzie Cię pewnie 23-25tys, czy to dobra cena za kotleta, którego ślad (po uszkodzeniach ) już na zawsze zostanie w internecie odpowiedz sobie sam:)

 

Sądzisz że wypaliły i ktoś wymienił deskę i szybę tylko po to, żeby ktoś kupił auto i wywiózł do polski? Hmm, chyba przeceniasz handlarzy :P

Kotlet jak kotlet, 100% aut za 23-25 jest wg Was jest po dzwonie i nie warte zainteresowania więc tu przynajmniej zrobię go jak się powinno zrobić. A sprzedawać go nie będę - zostanie ze mną przez 10 lat. To taki youngtimer wakacyjny jeżdżony tylko w lecie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poduszki nie wypaliły

 

Wątpię....

 

Twoja kasa... rób co chcesz :cool2:

 

Po opłatach, fachowej naprawie, dobrym lakierowaniu wyjdzie Cię pewnie 23-25tys, czy to dobra cena za kotleta, którego ślad (po uszkodzeniach ) już na zawsze zostanie w internecie odpowiedz sobie sam:)

 

Sądzisz że wypaliły i ktoś wymienił deskę i szybę tylko po to, żeby ktoś kupił auto i wywiózł do polski? Hmm, chyba przeceniasz handlarzy :P

Kotlet jak kotlet, 100% aut za 23-25 jest wg Was jest po dzwonie i nie warte zainteresowania więc tu przynajmniej zrobię go jak się powinno zrobić. A sprzedawać go nie będę - zostanie ze mną przez 10 lat. To taki youngtimer wakacyjny jeżdżony tylko w lecie..

 

W e46 nie wymienia się deski a szyba nie zawsze strzela przy odpaleniu poduszki.

A poza tym mogła odpalić tylko kierownica - używka na allegro kosztuje 100zł i wierz mi, że każdy haandlarz ją kupi i wymieni bo w PL istnieje przekonanie, ze jak pościel nie jest na wierzchu to dzwon był mały.

 

Jedź kupuj - Twoja sprawa,

 

BTW jakbym miał zamiar trzymać auto 10 lat by kiedyś przedstawiało jakąś wartość (youngtimer) to nie kupiłbym auta: ze słabym wyposażeniem, z gazem, z nie najmocniejszym silnikiem, oraz po dużym dzwonie (bo ten to nie jest obcierka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W e46 nie wymienia się deski a szyba nie zawsze strzela przy odpaleniu poduszki.

A poza tym mogła odpalić tylko kierownica - używka na allegro kosztuje 100zł i wierz mi, że każdy haandlarz ją kupi i wymieni bo w PL istnieje przekonanie, ze jak pościel nie jest na wierzchu to dzwon był mały.

 

Jedź kupuj - Twoja sprawa,

 

BTW jakbym miał zamiar trzymać auto 10 lat by kiedyś przedstawiało jakąś wartość (youngtimer) to nie kupiłbym auta: ze słabym wyposażeniem, z gazem, z nie najmocniejszym silnikiem, oraz po dużym dzwonie (bo ten to nie jest obcierka)

 

Poduszkę sprawdzę jutro. Gaz zdemontuje, silnik 3.0 to jak sami piszecie kibel nie trzymający mocy i pijący olej więc 2.5 to 3 po M3 silnik w ofercie. Nie tak źle. Wyposażenie nie jest takie złe, brakuje mi xenonów i dsc (co postaram sie ogarnąć i dołożyć), sportowych siedzeń i pdc. Reszta chyba ujdzie, za brakiem navi czy m pakietu płakać nie będę (a zwłaszcza zawieszenia sportowego do którego nie ma zamienników amortyzatorów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.