Skocz do zawartości

Zderzak E46 M3


Szalinki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
To jest replika ktora prawdopodobnie jest zrobiona pod seryjne e46. Ale mimo wszystko lepsza inwestycja bedzie zderzak mpakietowy używany oryginalny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego dochodzi jeszcze nadkole z wlotami na hamulce ;) jeżeli auto zostaje u ciebie na dłużej, to ok, ale jeżeli planujesz go sprzedać po roku, bądź dwóch latach, to będziesz miał problem, bo obeznany przyszły kupujący spojrzy w VIN i zobaczy, że tam nie ma żadnej wzmianki o M-pakiecie, jak to niektórzy handlarze piszą, że auto jest M-pakietowe, bo ma kierownicę albo dołożony zderzak. Miałem okazję porozmawiać z tym cieciem, który sprzedaje auto: http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-318-ci-coupe-2-0-i-143-km-m-pakiet-ID4pbFFj.html rozmowa była na tyle denna, że gadałem praktycznie do siebie, bo jeszcze chciał mi wcisnąć ściemę, że auto posiada z ASO dokument potwierdzający jego oryginalny m-pakiet :) zegar M-pakiet mnie rozwalił :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym sprzedawał to nie miałbym zamiaru kłamać, że jest to M-Pakiet tylko bym powiedział od razu ze zmieniłem zderzak dla lepzsego wyglądu stary dodaje w gratisie :D nie jestem z takich ludzi ze kręcą :D dla mnie jak s-line czy m pakiet to ma byc orginał :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problemem ludzi z m pakietem czy s linem jest taki ze mało kto dokłada całość

 

a wkładanie np samego zderzaka to porażka.... albo całosc (co jest kosztowne) albo nic.... inaczej to zwykłe lepiuchy

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.