Skocz do zawartości

BMW E46 320d WBAAP71060PJ57057 Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

 

Pierwszy post na forum, bo kiedyś trzeba dołączyć, a lepiej wcześniej, niż później ;)

 

Co sądzicie o tym egzemplarzu? http://olx.pl/oferta/bmw-seria-3-okazja-wawa-CID5-IDaSysZ.html#30e238d995

 

Rozkodowałem VIN: http://www.bmwarchive.org/vin/pj57057.pdf

 

Dzisiaj go oglądałem. Poza tym, że chyba miał jakąś lekką stłuczkę z przodu, nie wygląda źle. Sprzedawca jest zawodowym szoferem (nie kierowcą tira, a kierowcą limuzyn).

 

Czy ktoś z forumowiczów z Warszawy mógłby go obejrzeć/pomóc w poszukiwaniach (odwdzięczę się %%% ;))? Najlepiej ktoś kto się zna na dieslach, ja całe życie jeździłem benzynami, czas na zmianę ;)

 

Generalnie szukam E46 320d Touring, gdyby ktoś coś słyszał, to będę wdzięczny za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, że chyba miał jakąś lekką stłuczkę z przodu,

Dobrze widzę lampy od 330i? :lol:

 

Niestety/stety to normalne lampy, nie z 3 litrówki :cool2:

Spasowanie przodu wskazane do dokładnych oględzin, fajna czarna podsufitka i brak podłokietnika :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jest adekwatna do przebiegu. Jakby miała 150 tys. km przejechane, to by kosztowała ponad 20 tys zł.

 

bmw e46 2,0 diesel W TOURINGU bez fajerwerków za ponad 20 koła?

 

może se tyle kosztować ale i tak nikt nie kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym kupił. Tu sie właśnie różnią użytkownicy BMW. Wole pewne, zdrowe, z pewnym przebiegiem za 20k niż wypasione zajechane za 15k. Mówisz bez fajerwerków. Klima jest, sterowanie radia z kiery jest, szyby przod i lustra elektryczne są ( na cholerę mi z tylu elektryczne ). Fotele wyglądają bardzo dobrze jedyne co to kolega cos tam o tym przodzie prawi-do sprawdzenia. Silniczek troche lichawy jak dla mnie ale nie każdy szuka rakiety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to coś pomoże autorowi wątku ale w grudniu sprzedałem moje e46 320d sedan 150KM 2002r w bdb stanie za 15tys (wystawione było w ogłoszeniu za 16000) Także 17tys jak za 2003rok to sporo, wątpię żeby miał lawinę telefonów i chętnych na to auto (tym bardziej że to turas a te są delikatnie tańsze jeszcze od sedanów) więc powiedz mu 16k, niech przemyśli sprawe i obstawiam że po paru dniach też ci sprzeda bo to i tak dobra dla obu stron cena. e46 320d to stare auta co tu dużo mówić i na rynku jest ich jak psów i wątpię żeby ktoś mu zapłacił te 17k jak średnia cena na allegro takiego egzemplarza to 13-14k.

Też miałem zadbany egzemplarz ale e46 320d nie prezentuje sobą czegoś nadzwyczajnego i wisiała dłuższy czas cena 17-18k.

A mało tego nie masz pewności czy faktycznie jest to zadbany egzemplarz a przebieg 260tys (21tys rocznie) też nie musi być oryginalny... przemyśl też temat kto od ciebie kupi to auto jak będziesz sprzedawał za pare lat i będzie przebieg pewnie grubo ponad 300tys? Zobacz sobie ile jest e46 z przelotem 300k na allegro i ile czasu już nie chcą się sprzedać także problem z dalszą odsprzedażą masz murowany :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

 

to i tak dobrze udało Ci się sprzedać swojego. Ja 4 miesiące temu sprzedawałem swoje 330d 2001 sedan bogato wyposażoną (navi, elektryka,skóra, xenony) dodatkowo autko miało CHIP i było w pełni sprawne.. Myślałem, że sprzeda się w 1-2 tygodnie - ostatecznie bujałem się z 2 miesiące i musiałem sporo z ceny zejść- początkowo wystawiłem za 17500 i co 2 tygodnie schodziłem 500zł- dopiero przy cenie 15500 zaczęły się telefony i jakiekolwiek zainteresowanie... Także w pełni zgadzam się z Tobą i nie rozumiem użytkowników E46, którzy twierdzą że ich BMki to igiełki których wartość przekracza dwukrotnie cenę rynkową ale przy sprzedaży zejdziecie na ziemię i nie dostaniecie nawet 60% waszej wyceny :mrgreen:

 

Inna bajka to 3,0i- to muszę przyznać że cenę trzymają, jest ich mało a jeszcze w manualu to schodzi od ręki- ale 2,0d których obecnie jest już więcej niż Golfów? Nie popadajmy w paranoje

 

Wg mnie maksymalna cena tego egzemplarza (zakładając, że jest w miarę zadbane) to 15k i ani grosza więcej- a podejrzewam że przy takiej cenie ogłoszenie też trochę powisi... :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Igzakli :)

 

Za 17k na pewno go nie kupię. Nie jest warty tej ceny. Wcześniej oglądałem innego, podobnie wyposażonego. Tam sprzedawca chciał 15k, więc już było o czym rozmawiać. 17, czy 18k, to mógłbym dać za 2004-2005, od forumisia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że humory dopisują ;) To cieszy :D

 

A teraz powiedzcie mi jak kupić samochód i nie wp*** się na minę... Kolega z Zielonej Góry przesłał mail z chęcią pomocy, ale to trochę daleko. Może jest ktoś z Warszawy, kto pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co oznacza mina. Bo każdy ma inny próg bólu.

Czy nie-mina to auto z pełną historią, nie od Janusza handlarza, złożone z trzech (albo chociaż dwóch), z kompletem kluczyków i dokumentacji fabrycznej, przebiegiem jak wszystkie inne na alledrogo, ale z taką różnicą, że tym razem jest to przebieg oryginalny, wnętrzem, które nie odstrasza i bez problemów z mocą/mechaniką?

Jeśli tak, to wchodź w link w moim podpisie, będziesz miał porównanie do igieł z neta. Oczywiście nie traktuj tego jako oferty, bo jest w trochę innej cenie, niż proponowane przez ciebie. Ale jakieś porównanie jest.

 

Nie wierzę w poliftowe 320d za 15k, z którym nie ma żadnych problemów. A to liczniczek deczko skręcony, a to kółeczko dwumasowe do wymiany, takie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A ja wiem, że poliftowe E46 320d spokojnie się sprzedaje za ponad 20 tys. złotych. Tylko musi to być auto z autentycznym przebiegiem 150-180 tys. km i w bardzo dobrym stanie technicznym. Jak ma coś nalatane prawe trzy paki i to też niepewne, a do tego na pakiet startowy trzeba przeznaczyć 3 tys. złotych to ile takie auto ma kosztować? 15 maks.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A dokładnie między 22 a 23 tys. złotych. Kilka w tym roku. :) A czemu Cię to dziwi? Ile kosztuje ładne E90 z niedużym przebiegiem 320d? Grubo ponad 30 tys. złotych. To co jest dziwnego, że ktoś za E46 daje ponad 20 tys. złotych??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie teraz myślę, dziwi mnie to może dlatego że mieszkam przy granicy pl-de? Już sam nie wiem :mrgreen:

 

Za swoją igiełke 530i E60 dałem 6500 euro + opłaty że w sumie wyniosła mnie 31k zł- od Gebelsa prosto bez pośredników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.