Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Widział ktoś może ,albo wie coś na temat tego auta?

Ewentualnie chciałbym wysłuchać opinii i sugestii z waszej strony

 

VIN: WBANC71050B652733

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-bmw-530-stan-b-dobry-ID6y5bHd.html

 

Rozmawiałem z sprzedającym, z mankamentów jak się rano zapali dymi na biało , miał usunięty komputerowo dpf, pali się kontrolka od poduszki i napinacza pasów od strony kierowcy, ale bity z przodu podobno nie był. Tył lewy był . Nawigacja professiolnal czasami nie działa, nie ma reguły.

 

Jest ktoś z okolicy kto by mógł go obejrzeć? Oczywiście nie za darmo

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości temat założyłem, samochód rzeczywiście sczochrany , dojechany, ale technicznie podobno porobiony cały, dlatego się zainteresowałem.

Bo oglądając ładne wypolerowane , umyte autka , technicznie złomy to wydaje mi się że to coś innego. Nie przygotowany do sprzedaży.

Ma ktoś go w okolicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No faktycznie technicznie zadbany. :duh: Kopci na zimno, palą się poduszki, nawigacja czasami nie działa... a to pewnie jeszcze nie wszystko. Kolego. Jak nie masz pieniędzy na E60 530d to nie rzucaj się z motyką na słońce, bo auto potem będzie stało a Ty będziesz płakał i zbierał na każdą naprawę, a i tak nie uzbierasz za szybko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie naskakujcie , ja tylko mówię :) Ogólnie rzecz biorąc myślałem ze 28tyś na 11letnie auto to nie jest wcale mało. Zresztą , zostawiam go, znajdę co innego

 

 

Proszę cię zastanów się trochę to nie honda , fiat , ford , VW i na dodatek to jest seria 5 która w dodatku ma silnik 3 litrowy w dieslu jedna z najlepszych jednostek w BMW (trwałość , kultura pracy , dynamika , oszczędność) i gdyby była rzeczywiście w miarę zadbana (co nie oznacza że wszytko tip top) to na pewno wystawiona by była za min. 35 tyś mówimy oczywiście o roczniku 2004 wystarczy zobaczyć jakie są ceny części i wtedy od razu będzie widać czarno na białym że ktoś kto wkładał w takie auto pieniądze nie sprzeda go za pół darmo , ty po prostu patrzysz na to wszytko z perspektywy osoby która nigdy nie miał do czynienia z BMW i dlatego ci się wydaje że jak auto stare to musi być tanie i dlatego nas kraj zalewają szroty bo osoby między innymi jak ty szukają takich okazji.

 

http://www.mobile.de/pl/kategoria/samochod/vhc:car,pgn:1,pgs:10,srt:date,sro:desc,mke:3500,mdl:22,frn:01-2004,frx:12-2005,ful:diesel,vcg:limousine prośżę tutaj masz czarno na białym wylicz mniej więcej średnia dolicz opłaty i ci wyjdzie ile taka w miarę dobrym stanie kosztuje.

 

Ta cena z twoje ogłoszenia to istny kabaret , ale wiem wiem w Polsce liczy się cena , a potem cała reszta.

 

Moim zdaniem na aktualna chwilę modele e60 530 poniżej kwoty 35 tyś powinny mieć zakaz wrzucania ich tutaj do oceniania no chyba że w tytule ogłoszenia będzie nagłówek Akcja Charytatywna Lub Sprzedam Niesprawną. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.