Skocz do zawartości

Lampy tylne Depo E61


krzysiek72

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

chciałbym wymienić lampy tylne na polift, czy lampy firmy Depo są coś warte uwagi?

Wiem, że przy zmianie na ori potrzebna jest zmiana modułu, wtyczek oraz kodowanie, w tych jest p&p,

 

przykładowy link do lamp:

http://allegro.pl/lampy-tyl-bmw-e61-kombi-touring-led-diodowe-07-c-i5083727252.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie, nie jestem w 100% przekonany co do jakości tych lamp, myślałem, że ktoś się już wcześniej interesował lub nawet zakupił, a tu cisza...

najlepszym wyjściem będzie chyba zamówić i samemu sprawdzić jakość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie depo sa najbardziej zblizone do oryginalu w sedanie nawet wsteczny jest ten sam ,a teraz nawet jakieś ala serja

F sie pojawiła tylko że przednie mam już "zmęczone" i nad takimi debatuje tylko znowu brakuje ksenona http://allegro.pl/lampy-reflektory-bmw-5-e60-e61-led-angel-eyse-depo-i5379769535.html z tymi tyłami to sam musisz sprawdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś DEPO to był szajs, jakościowo dobre były np. hella, valeo. Ale odkąd pojawiły się chamskie chińskie podróby, to DEPO urosło do rangi niezłego zamiennika, chociaż moim zdaniem wcale jakościowo się nie polepszyło.

Kiedyś kupiłem DEPO jako przednie lampy do punto II - tragiczne były, kostki się topiły, sreberko na odbłyśniku się rozleciało, po 2 latach wymagały wywalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie na przednie lampy Depo bym się nie zdecydował, na przód tylko oryginał, chodzi o dobrze oświetloną drogę, czyli nasze bezpieczeństwo, ale na tył, można spróbować, jestem ciekaw jak one świecą, bo na zdjęciu, to lepiej niż ori :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie wnieść coś do tematu sprzedaje swoje e39 i zostawiłem ori lampy hella z przetwornicami do następnej e39 kupionej od maciekv8 ,

kupiłem dziś lampy depo do sprzedazy e39 poliftowe przód założyłem wszystko w porządku ,nawet pasują ładnie nic nie wystaje wszystko spasowane jeśli chodzi o efekt juz na aucie niczego sobie ,ładnie . Jeśli chodzi o jakość światła w nocy to zaraz zobaczę bo jadę na miasto :p

minus jest taki ze mylem go 30 minut temu i lampy zaparowaly od razu :/ tak wiec założone odrazu mycie a tam mleko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do passata b5 kupowalem kiedys depo pod xenony (auto mialo ksenony ori). Jakosc swiecenia wzgledem oryginalnych 10letnich helli na mega plus (nowe czyste szklo, nowy odblysnik nawet w zamienniku to niebo a ziemia wzgledem starej lampy). Plastiki jednak czulo sie, ze sa klase gorsze do helli. Chyba ze 2 lata jeszcze auto mialem i sprzedalem... z lampa nic sie nie dzialo (znaczy sie: depo sie nada ale jest to produkt gorszy jakosciowo od helli)

Pozdrawiam,

Przemek

400ps/830Nm ( a było tylko 235 :D)

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=299251

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o hella to mam na xenonie te ktore zdemontowalem do nastepnej e39 i jestem zadowolony zadnych problemow , jesli chodzi o Deppo wczoraj bylem na miescie wieczorem i jakosc oswietlenia bdb zarowki h7 na soczewce dokladnie to sa takie http://allegro.pl/lampy-reflektory-fk-bmw-5-e39-angel-eyes-wz-lift-b-i5465474347.html

ringi swieca mocno i wyraznie , jedna WADA to jak wczoraj zaparowaly tak sa zaparowane do dzisiaj ,zle wplywa na estetyke auta , jestem bardzo ciekawy jak sie maja tylne swiatla czy tez potrafi zaparowac , wiadomo jak bedzie parowac bedzie sie skraplac zaraz bedzie zielona lampa, bedzie szybciej zuzywać sie zarowka :I Drugi raz na przod nie kupie bo wyszlo 970 $$$ , jak juz kupujac trzeba liczyc sie z rozebraniem swiatel i uszczelnieniem ich we wlasnym zakresie i zrobic to porzadnie , wtedy mysle e klopot bedzie z glowy ;) ale to juz inna sprawa bo mowimy o lampach na tyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

depo to produkt nadajacy sie do uzytku (2 lata uzywalem w aucie i nic sie nie dzialo) ale naprawde juz w dotyku widac ze plastiki sa raczej jak z chinskiej zabawki dziecieciej z bazaru. Mi nie parowaly lampy ale jakos nie dziwi mnie, ze komus tam paruja :D

Przemek

400ps/830Nm ( a było tylko 235 :D)

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=299251

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Witam, chce właśnie kupić tył polift myślę właśnie nad zamiennikami czytałem przeglądałem już wszystko chyba i są dwa zamienniki nad którymi skupiłem swoją uwagę Eagle Eyes oraz DEPO, te Eagle Eyes widzę na filmikach że są mocniejsze od DEPO i bardziej zbliżone do oryginału. Wiem że pewnie będę musiał kodować żeby nie mrygały ale to nie problem miałem tak samo z halogenami z przodu. Potrzebuje opini kto miał kto ma a napewno ktoś ma. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam depo przod zalozone juz ponad rok. Zero problemow jak na razie. Jak mialem zwykle zarowki i dekielki pozakladane po myjni nic nie parowalo. Teraz mam przetwornice i zarniki bez dekielkow musze przerobic zeby je zalozyc i lekko paruja po myciu ale po 15 minutach wszytsko odparowuje. Wyglada to tak. http://m.fotosik.pl/zdjecie/ae20569a805b6718 wczesniej mialem zwykle lampy. Te swieca niebo lepiej i wygladaja spoko. Jak dla mnie dobry zamiennik. A co do komentarzy wydaje mi sie ze jesli nie kupisz i przkonasz se na wlasnej skorze to wiedzial nie bedziesz. W wakacje mam zamiar kupic tyl depo. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.