Skocz do zawartości

E46 320d przyspieszenie od 0..200km/h


marzok

Rekomendowane odpowiedzi

To co jest istotą tego filmu?
reklama swoich usług....

tylko aby brac za takie cos pieniądze to trzeba miec hamowanie oraz pojęcie (nie wgrywać gotowców czy na pałe podnosić cyferek :roll: ) słow nie kieruje pod adresem goryla, jedynie daje sygnał do pomyślenia dla potencjalnych napaleńców (cena/jakość usługi ma znaczenie szczególnie w zestawieniu z przyszłą trwałością jednostki po "złym" chipie)

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co jest istotą tego filmu?
reklama swoich usług....

tylko aby brac za takie cos pieniądze to trzeba miec hamowanie oraz pojęcie (nie wgrywać gotowców czy na pałe podnosić cyferek :roll: ) słow nie kieruje pod adresem goryla, jedynie daje sygnał do pomyślenia dla potencjalnych napaleńców (cena/jakość usługi ma znaczenie szczególnie w zestawieniu z przyszłą trwałością jednostki po "złym" chipie)

 

Całkowicie się tutaj zgadzam, Trzeba mieć pojęcie :). Oryginalne oprogramowanie za 2tys euro oraz hamowanie za 20tys euro (albo korzystać z hamowni zaprzyjaźnionych). Gorilla electronics nigdy nie wgrywa gotowców :twisted:, hamownia wkrótce będzie.

 

Test wykonany na niemieckiej autostradzie... oczywiście.

Better slow than not go...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wykres z hamowni masz kolego? Strasznie jestem ciekaw, a jak z dymieniem?

 

Nie mam wykresu moc jest obliczona na podstawie zadanej dawki oraz doladowania z diagnostytki+doswiadczenia z innych projktów. Przy założeniu, że silnik jest zdrowy nie ma opcji że jestem poniżej 200KM. Ale na potwierdzenie tego wszystkiego czekam, na hamownie żeby potesować kilka bardziej lub mniej ostrych softów :).

 

Co do hamowni to zapraszam do dopisywania się na liście 50zl/auto - 2WD, 18.07.2015

 

http://bts-bmw.pl/forum/viewtopic.php?t=21216&postdays=0&postorder=asc&start=25

 

Dymienie? hmm przy gwaltownym ruszeniu bez kontroli trakcji pusci malego bączka. Ale po za tym nie dymi

Better slow than not go...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klocki się palą, żarówka przepalona, ale robię program ;)

 

Ja tam nie widzę błędu klocków..

 

 

:cool2: hehe za to blad airbag pewnie znacznie obcina dawke paliwa.... :D

Better slow than not go...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Do wątku dodaje jeszcze wykres z hamowni.

 

http://www30.speedyshare.com/5HAZc/6cc35d2a/download/dyno.jpg

 

 

Zrobiłem co zakładałem. Autko jest do sprzedania (możliwa sprzedaż na oryginalnej mapie). Mankamentem jest brak klimy. Po za tym IGŁA.

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-e46-320td-pdc-bixenon-200km-430nm-m-17-200km-430nm-ID6y7O1H.html

Better slow than not go...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto bez klimy jest niesprzedawalne, szczególnie takie co kosztują 10 000 +

Siostra znajomego sprzedawała VW Polo 2000r za 3 000 to w dwa miesiące nikt nie obejrzał bo auto nie miało klimy, a to popierdółka za 3koła.

No ale życzę powodzenia w sprzedaży :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto bez klimy jest niesprzedawalne, szczególnie takie co kosztują 10 000 +

Siostra znajomego sprzedawała VW Polo 2000r za 3 000 to w dwa miesiące nikt nie obejrzał bo auto nie miało klimy, a to popierdółka za 3koła.

No ale życzę powodzenia w sprzedaży :cool2:

 

Auto zostało ciekawie doposażone jest DSC Parktronic zawias M technic szyberdach ..... ale nie ma klimy - może kupi go ktoś kto nie lubi klimy :twisted:

Better slow than not go...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.