Skocz do zawartości

220i M Sport Cabrio


maja22

Rekomendowane odpowiedzi

Cos czuje ze sie bedą rekordowo sprzedawać jedynki i dwójki w ostatnich dniach produkcji.

Niestety nie jest tak kolorowo na M2 nie dostaniesz zniżek,M235i wypasioną dostaniesz za dwieście pare wypasioną M 2 trzysta parę :D

więc jest stówa różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cos czuje ze sie bedą rekordowo sprzedawać jedynki i dwójki w ostatnich dniach produkcji.

Niestety nie jest tak kolorowo na M2 nie dostaniesz zniżek,M235i wypasioną dostaniesz za dwieście pare wypasioną M 2 trzysta parę :D

więc jest stówa różnicy

 

No tak. M2 to troche inna liga, inne koszty utrzymania. M235i to niby usportowione cywilne ale z drugiej strony jedyne w swoim rodzaju. Bo konkurencja ma albo przedni napęd albo jakies wynalazki 4x4 i dwulitrowe silniki.

 

3litry, 6cylindrow, rwd, ostatni dinozaur w tej klasie...

Arek jeździsz przyszłym klasykiem:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko musi wyłączyć syntezator wydechu i będzie klasyk na 102.[/P

Powiem tak 6 cylindrów w rzędzie kiedyś brzmiało lepiej bardziej melodyjnie ale nastała era wynalazków i nic na to nie poradzimy

pięknie brzmiała e46 cupe 3.0 231 koni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko musi wyłączyć syntezator wydechu i będzie klasyk na 102.

Powiem tak 6 cylindrów w rzędzie kiedyś brzmiało lepiej bardziej melodyjnie ale nastała era wynalazków i nic na to nie poradzimy

pięknie brzmiała e46 cupe 3.0 231 koni :D

 

... a jeszcze lepiej 328i e46

 

Wystarczy wyłączyć i już lepiej brzmi:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
... auto zamówione - będzie się działo dużo carbonu, deska rozdzielcza obszywana skórą, nowy wydech akropovica, nowa kierownica M-performance, IC ....itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... auto zamówione - będzie się działo dużo carbonu, deska rozdzielcza obszywana skórą, nowy wydech akropovica, nowa kierownica M-performance, IC ....itd.

No to rewelacja kiedy do odbioru ?

Już nie mogę się doczekać planowanych przez Ciebie modów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

no tak auto dla żony ..... bardzo polubiłem jazdę 220i po mieście, a sam wiesz jak się jeździ po Śląsku m235i - mały gokart

mi cholera czerwony w ogóle nie pasi w 220i cabrio - jak jestem za kierownicą, więc przed modami 220i poprosiłem o dobry rabat na R6 u Sikory i wyszło tak że żona będzie się bujała po mieście m235i cabrio - :wink: ale i tak więcej będę za kierownicą ......

Nadwozie Cabrio przynosi niesamowitą radość a do tego dobrze zgrane auto ala BMW.... :cool2: - warto mieć takie coś w garażu - Sławek pomyśl o tym przy następnym wyborze auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
no tak auto dla żony ..... bardzo polubiłem jazdę 220i po mieście, a sam wiesz jak się jeździ po Śląsku m235i - mały gokart

mi cholera czerwony w ogóle nie pasi w 220i cabrio - jak jestem za kierownicą, więc przed modami 220i poprosiłem o dobry rabat na R6 u Sikory i wyszło tak że żona będzie się bujała po mieście m235i cabrio - :wink: ale i tak więcej będę za kierownicą ......

Nadwozie Cabrio przynosi niesamowitą radość a do tego dobrze zgrane auto ala BMW.... :cool2: - warto mieć takie coś w garażu - Sławek pomyśl o tym przy następnym wyborze auta

 

35i to mój ulubiony silnik, potencjał ogromny i dostępny w małych karoseriach typu 1er czy 2er.

Z ciekawości, wiem, że auto dla żony i sztywność karoserii nie ma większego znaczenia, ale czuć mniejszą właśnie sztywność względem klasycznego nadwozia?

Czerwony pasi, tylko kierowca nie pasi do takiego zestawu, bo to komplet idealny dla kierowniczki :mrgreen:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
... zmiana w zamówieniu - są problemy z navigacjami prof. oraz z wydechem acrapowic - coś się stało w Chinach i opóźnienia będą ok 2 m-cy dotyczy navigacji, natomiast wydech acrapovic nie robi wydechów do serii 1 i 2 i pozostaje m-performance. A tak myślalem że dobrze będzie gadało auto.... z navigacji tez chyba zrezygnuje i zabiore zamiast prof. business.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Sam mam Akrapa i nie jest prawdą,że nie jest wart instalowania. Brzmienie nie jest jego mocną stroną to fakt, lepiej brzmi np Eisenmann Race (jest bardziej basowy). Jednak jakoś wykonania, waga i performance ma zdecydowanie najlepsze.

Z tego co wiem zamawiając do m6 u dealera wydech m-performance otrzymujemy akrapa z innym logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.