Skocz do zawartości

e61 LCi kasowanie serwisów


rolandV

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

Szybki temat, jestem po zmianie kloców ale nie mam skasowanego serwisu i pokazuje mi cały czas że auto na podnośnik i wymiana klocków.

Wcześniej mogłem wejść w menu i sam podać stany licznika przy jakich ma się pojawiać serwis ale po tym jak jakiś mądry gość przeleciał mi

system Disem zablokowała się ta możliwość , tak samo jak teraz mam tak że przy włożeniu kluczyka i odpaleniu system zawsze woła o płytkę NAVI.

Co można z tym zrobić ?

Mam kabel i INPA może coś mogę sam podziałać ? Aczkolwiek ta INPa sami wiecie jaka , coś działa coś nie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej mogłem wejść w menu i sam podać stany licznika przy jakich ma się pojawiać serwis

No nie wydaje mi się byś miał wcześniej taką możliwość w przypadku serwisu klocków - raczej nie a nawet na pewno nie.

Tej metody próbowałeś?:

Pamiętaj że z klockami trzeba wymienić czujnik zużycia.

Co do navi to spróbuj tak:

Włóż płytkę, wybierz jakiś cel niech sobie wczyta trasę, następnie anuluj prowadzenie do celu, wyjmij płytkę - powinno pomóc.

arti200. Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja bym chętnie skasował termin wymiany płynu hamulcowego bo dawno wymieniłem ale u mnie myk z kasowaniem z poziomu zegarów nie działa, a INPA po niemiecku i leże. :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie skasował termin wymiany płynu hamulcowego bo dawno wymieniłem ale u mnie myk z kasowaniem z poziomu zegarów nie działa, a INPA po niemiecku i leże. :(

 

a kasowałeś na początku przebieg "od ostatniego tankowania". Czasami nie da się wykasować jak się właśnie nie zacznie od :

1) włączyć zapłon

2) nacisnąć raz skasowanie przebiegu

3) wyłączyć zapłon

. . .

i dalej to już standardowa procedura kasowania serwisu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.