Skocz do zawartości

320d wosk jaki


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Członkowie klubu

Sołyts ma racje nie każdy przyciąga, syntetyki zdecydowanie mniej przyciagają niż naturalne, coli,

nawet jak go porzadnie wygrzejesz i dotrzesz ultra delkatną mikofibrą nie wiele zmienia... za to jest best buy w tej kategorii ceowej :D

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
QD BSD SONAX daje rade jak najbardziej nie ma sensu bardziej przepłacać tak samo jak za lepsze woski, rewelacyjnie wedlug mnie spisuje się #16 cena/jakość mistrzostwo.

 

każdemu co mu potrzeba...,

w/g mnie BSD to jeden z najgorszych produktów jaki uzywałem :mad2: , faktycznie auto sie błyszczy po nim jak psu jajca na wiosne,

ale jego trwałość jest żadna i na pewno przed niczym nie chroni :duh: ..., wolałbym juz megsa kupic choć to tez market ...

 

napisz mi kolego jakie "lepsze" woski uzywałeś i przepłaciłeś? bardzo jetem ciekawy

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Dziwne masz odczucia po BSD. Ja go nie ubóstwiam bo najgorsza wada to jego "tępość" przy ścieraniu, ale akurat na trwałość w kategorii QD nie odważyłbym sie narzekać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Randall na pewno mówimy o sonax brilliant shine detailer? :duh:

jak bedziesz w okolicy WWA to chętnie oddam ... :D

Ja od dłuższego czasu jestem fanem Polishangel-a, nic lepszego jeszcze nie używałem.

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

No tak o tym. Nie potrzebuję, bo mam zapas, ale serio nigdy nie narzekałem na trwałość. Tylko docieranie jest beznadziejne. Zapach za to przyjemny.

Najbardziej z QD lubię Gyeon Cure - to w sumie taki pod powłoki ale robiłem nim jałowe lakiery i wychodzi mega, jest super śliski, pięknie pachnie i przyciemnia lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

troche go rozcieńcz na ciemne lakiery z demineralką... rzeczywiście zapach mega też go lubię za zapach też mogę oddać bo nie używam, wolę c2v3 z gtechnic-a bo wygodniej się dociera, choć jak był koncentrat C2 to było to samo mazy itp...

ale to są wszystko sealanty z sio2, w/g mnie na lakierach metalicznych lepiej wyglądaja woski i QD naturalne lub hybrydy, daja cieplejszy odcień i podbijają kryształki w lakierze a nie robią lustro...

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Witam,

Jako że zbliża się wiosna pomyślałem o zakupie chemi czyszczącej do auta. Mając jeszcze audi używałem glinki Bilt hamber oraz wosku collinite 476. W sumie byłem zadowolony, wosk mógłby utrzymywać się dłużej, ale skończył się. W związku z tym pytanie czy zostać przy glince bilt hamber i wosku collinite czy polecacie może coś lepszego sprawdzonego tak do 150 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam,

Jako że zbliża się wiosna pomyślałem o zakupie chemi czyszczącej do auta. Mając jeszcze audi używałem glinki Bilt hamber oraz wosku collinite 476. W sumie byłem zadowolony, wosk mógłby utrzymywać się dłużej, ale skończył się. W związku z tym pytanie czy zostać przy glince bilt hamber i wosku collinite czy polecacie może coś lepszego sprawdzonego tak do 150 zł?

Coli jest dobrym woskiem, ale są lepsze.

Nie mniej jednak - skoro masz, wolalbym inne kosmetyki.

Jaki kolor auta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy posiada ktos wsprzedazy na forum taka glinke oraz wosk i czy bedzie on lepszy od collinite?

 

My posiadamy w sklepie - linki poniżej:

 

- Soft99 Fusso do ciemnych lakierów: https://bestseller.pl/soft99-fusso-coat-12-months-wax-dark.html

- Glinka Żółta ValetPro średnio twarda: https://bestseller.pl/valetpro-glinka-zolta-yellow-poly-clay-bar-100g.html

 

Kod rabatowy 6% dla użytkowników forum: BMW-KLUB (wpisujesz w koszyku)

 

Testowałem ten zestaw na różnych autach i odcieniach lakieru, efekt zawsze był super Fusso jest trwalszy niż Collinite , Collinite to naprawde OK wosk sam także go używałem przez jakiś czas, ale czasem warto sprawdzić coś innego :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.