Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

http://olx.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-e46-330d-full-opcja-zamiana-CID5-ID9Exub.html

 

A więc tak... Właściciel auta oznajmił że samochód ma 1,5 roku po bracie, który na wszystkie naprawy ma faktury gdzieś u księgowej :).

Jakimś cudem udało mi się zdobyć numer do poprzedniego sprzedawcy (znawca marki, aktywny forumowicz). Oznajmił, że silnik igiełka, sam dużo powymieniał. Ale samochód mi odradził. Tylko 2 miechy temu sprzedał beemke dla tego handlarzyka. Miała wtedy 340k przebiegu oraz nienaruszony tył. Do tego dochodzi wspawana ćwiartka prawy tył. Spaw idze po uszczelkach. Zderzak przedni też już inny. GPS w navi nie działa, zresztą tak samo jak i czujniki parkowania.

 

Co do ceny :lol: Poprzedni właściciel kupił ją z uszkodzonym silnikiem za 9 tys naprawił wszystko cacy, wycenił ją na 13tys a w ostatecznosci chyba się zamienił z obecnym sprzedawcą ;p

 

:duh: :duh: Chyba nigdy nie znajde pewnej 330d za 20 tys ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu szukam DOBREGO samochodu który ma mi posłużyć na długie lata. A Ty juz doszukujesz się kolejnego wieśniaka który nie widział nawigacji w samochodzie? :duh: Chyba zapomniałeś do czego ma służyć te forum. Chcesz się spinać to na onet :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie imputujesz

Dziękuje za sugestie, ale z tego co rozumiem to ty czegoś chcesz od forumowiczów a nie odwrotnie.

Wrzucasz kolejnego paszkwila w cenie 320d to czego oczekujesz ? Realnego przebiegu w ogłoszeniu może ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz problem z rozumieniem zdań. Jakie sugestie? To Ty robisz podśmiechujki sugerując że jakieś czerwone zaciski mi zaimponowały. W dupie byłeś, gó*no widziałeś a oceniasz ludzi zamiast samochody.

 

Nic nie daję od siebie ? A przeczytaj pierwszy post w tym temacie.

 

90% 330d na rynku jest przekłamanych a i mogę się z Tobą założyć że znajdę dobry egzemplarz do 20 tys ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje sie ze mozna zainteresowac sie autem bez zdjec wnetrza. Pamietam jak 15 lat temu kupilismy po ogloszeniu z telegazety. :) :oops: Zreszta wnetrze nie jest wazne, e46 to e46 :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Po prostu szukam DOBREGO samochodu który ma mi posłużyć na długie lata

 

Poprzedni właściciel kupił ją z uszkodzonym silnikiem za 9 tys naprawił wszystko cacy

 

Miała wtedy 340k przebiegu oraz nienaruszony tył. Do tego dochodzi wspawana ćwiartka prawy tył. Spaw idze po uszczelkach. Zderzak przedni też już inny. GPS w navi nie działa, zresztą tak samo jak i czujniki parkowania.

 

 

:shock: :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat założyłem w głównej mierze po to żeby nikt właśnie nie wdepnął w to gó*no. Co się dowiedziałem to napisałem. Może ktoś jeszcze wie coś na temat tego samochodu to sie wypowie a Ty Mikan w trzech postach nie wniosłeś nic nowego do dyskusji. Bez odbioru nabijaczu postów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.