Skocz do zawartości

ilosc czujnikow zuzycia klockow w e39


antekkk1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

dzis zmieniaalem klocki a przy okazji i czujniki ich zuzycia w moim touringu z 2001 r. I tutaj niespodzianka posiadam tylko jeden z tylu w prawym kole. I tutaj pytanie czy jest mozliwosc ze posiadam tylko jeden czy moze poprzedni wlasciciej cos zmajstowal i go usunol. Dodam ze nie ma w okolicy przednich kol zadnego wolnego kabla ani wtyczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bankowo coś masz za kombinowane, jeden czujnik zużycia na koło,tak chyba powinno być,już nie pamiętam jak było u mnie bo klocki zmieniałem dawno temu. Poprzedni właściciel może chciał zaoszczędzić na klockach i czujnikach i pozbył Się ich. Bankowo powinieneś mieć czujnik z przodu oraz z tyłu
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to z tego co wiem to jest wlasnie po przekatnej prawy tyl lewy przod. A wiecie moze ktoredy ida rzewody od tego czujnika... to moze sciagne nadkole i poszukam ... bo w nadkolu procz czujnika abs u brak po nich sladu a zaden blad mi sie ne swieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wlasnie wracam z garazu ... sytuacja opanowana. Rzeczywiscie jak ktos zasugerowal, moj poprzednik urwal gdzies kabel i polaczyl dwa przewody aby zamknac obwod. Na szczescie mialo to miejsce zaraz pod ta czarna puszeczka z wtyczka od czujnika abs.... przewod przykleil izolacyjna do przewodu od abs.... ja tylko przerobilem wtyczke polaczylem odpowiednio przewody... no i czujniczek dziala. Dzieki za podpowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.