Skocz do zawartości

Oswietlenie tablicy rejestracyjnej


dadur

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry . Wczoraj zauwazylem pewien problem z oswietleniem tablicy rejestracyjnej. Otoz zapala mi sie jedna lampka, prawa kiedy zamykam klape bagaznika, swiatla sa wylaczone, kiedy otwieram to lamka gasnie , mialem zalozone ledy , wiec pomyslalem ze to moze one powoduja ten problem , zamienilem dzis na zwykle zarowki i problem pozostal nawet jest jeszcze wiekszy poniewaz kiedy byly ledy to kilkukrotne zmkniecie klapy powodowalo zgaszenie lampki, teraz kiedy jest zarowka swieci za kazdym razem kiedy zamykam klape. Jakies sugestje co by z tym zrobic? Dzieki bardzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja miałem podobnie i chwilowo musiałem plus ciągnąć z jednej oprawki do drugiej. Nasi dzielni policjanci chcieli mi zastosowanie zabrać dowód i robiłem taka prowizorke

 

Następnym razem oddaj im dowód a na drugi dzień złóż zawiadomienie o przekroczeniu uprawnień.

Brak oświetlenia tablicy (i to jednego z dwóch) nie łapie się do zabrania dowodu.No chyba,że przygłupią logiką podciągną to pod zagrożenie bezpieczeństwa na drodze.Tylko jak to będzie brzmiało?Psy bazują na wytycznych i gdy ktoś wykaże się znajomością prawa to bastują.

Zakup BMW zarejstrowanego w RP to brak wyobrazni,lenistwo lub bezgraniczna naiwność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Akurat w takiej sytuacji to policjanci byli strasznie upierdliwi i chyba z nudów robili taka kontrolę. Zabierać komuś dowód za brak oświetlenia tablicy i to 1szt to idiotyzm

No to żółwik - do mnie też się przyczepili, tyle że u mnie prąd jest, a zgniły styki w oprawkach.

W zasadzie przy bmw to misiaki przyczepiają się do byle czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.