Skocz do zawartości

rozbite e30 warto?


stonedbunny

Rekomendowane odpowiedzi

Wtam! założyłem już jeden temat w dziale blacharsko-lakierniczym, ale nie dostałem satysfakcjonujących odpowiedzi(mam nadzieje ze nie dostane bana za drugi tema)

Czy jest sens kupić tą e30 którą możecie zobaczyć na zdjęciach które wysyłam. Wiem, że nikt z was nie jest wstanie sprawdzić w 100% stanu po zdjęciach, ale jakie jest wasze zdanie. Cena ok 2.500 zł, ile ewentualnie mniej więcej mogą kosztować części i robocizna w warsztacie. Za plus przemawia na pewno pierwszy właściciel, oryginalny przebieg 190000tys. oraz idealny stan wnętrza. ew. jaka cena jest rozsądna :) Pozdrawiam i proszę o odpowiedz

http://i59.tinypic.com/2a977h1.jpg

http://i60.tinypic.com/im5a9w.jpg

Edytowane przez stonedbunny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtam! założyłem już jeden temat w dziale blacharsko-lakierniczym, ale nie dostałem satysfakcjonujących odpowiedzi(mam nadzieje ze nie dostane bana za drugi tema)

Czy jest sens kupić tą e30 którą możecie zobaczyć na zdjęciach które wysyłam. Wiem, że nikt z was nie jest wstanie sprawdzić w 100% stanu po zdjęciach, ale jakie jest wasze zdanie. Cena ok 2.500 tys, ile ewentualnie mniej więcej mogą kosztować części i robocizna w warsztacie. Za plus przemawia na pewno pierwszy właściciel, oryginalny przebieg 190000tys. oraz idealny stan wnętrza. ew. jaka cena jest rozsądna :) Pozdrawiam i proszę o odpowiedz

http://i59.tinypic.com/2a977h1.jpg

http://i60.tinypic.com/im5a9w.jpg

 

W dniu matury z jęz. polskiego muszę się wtrącić...

Takie auto z przebiegiem 190 milionów kilometrow za 2,5 miliona złotych .... lekka przesada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

2500?? Co to za silnik? Jeśli jest to w dobrym stanie m20b25, ze wspomą, elektryką i klimą to warto brac, bo nei stracisz. Maska, błotnik, pas przedni, pewnie chlodnica obudowa filtra powietrza, reflektor, zamek maski to jest to co widać masz ok 1 tyś lekko, plus ew, malowanie jak nie trafisz w kolorze. Nie wiadomo co pod, by podłużnica nie dostała, czy wóżek się nie przesuną i takie tak. Jesli jest to jakieś m40, bez wyposażenia to moim zdaniem niech właściciel tego cuda sam się buja z tym .

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie.Ja miałem podobny problem koszt remontu 6300zł .Wlazłem na taką minę,że do dziś tego żałuje.W końcu znalazłem fajne e34 i musiałem sprzedać e30 za śmieszne pieniądze /2700zł/bo kupcy kręcili nosem na auto powypadkowe.Fakt,że miałem golasa z m40b18 i to bez wspomagania , może dlatego nikt więcej kasy nie chciał dać :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Pokaż zdjęcia wnętrza... bo samo wnętrze może być warte tych 2,5tyś zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie.Ja miałem podobny problem koszt remontu 6300zł .Wlazłem na taką minę,że do dziś tego żałuje.W końcu znalazłem fajne e34 i musiałem sprzedać e30 za śmieszne pieniądze /2700zł/bo kupcy kręcili nosem na auto powypadkowe.Fakt,że miałem golasa z m40b18 i to bez wspomagania , może dlatego nikt więcej kasy nie chciał dać :?

 

Kurcze, może faktycznie nie ma co się napalać. Podobał mi się bardzo ten samochód z racji własnie jego historii którą dobrze znałem i wydawało mi się , że naprawa nie przekroczy 2tys; ale skoro większość mówi, że nie warto to muszę to głęboko przemyśleć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

To jest coupe, czy sedan? Wygląda mi na sedan... Jeśli masz możliwość taniego zrobienia tej blacharki i chcesz mieć takie auto (z tym silnikiem itp.) to można rozważyć. Ale jeśli to sedan to cena moim zdaniem jest zdecydowanie za duża - auto nie ma niczego co mogłoby skusić (no może poza siedzeniami jeśli faktycznie są w tak dobrym stanie). Ale komplet nieprzetartych zwykłych siedzeń można jeszcze dostać w cenach poniżej 1000 zł więc to jeszcze nie jest aż tak duży rarytas.

 

A co do historii - historia mogła być fajna do czasu wypadku ;) Teraz to ona jest już niewiele warta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sedan, ogólnie chciałem w niej zrobić ładną polerkę, obniżyć, wstawić fajne felgi i powozić się trochę na weekend, na pewno nie miał by być to samochód do codziennej jazdy bo do tego służy mi całkiem inny sprzęt :)

 

something like that :

http://i28.photobucket.com/albums/c233/ecuastyle84/P1010945.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

No właśnie... nawet felg nie ma ;)

Jak jesteś w stanie naprawić je za rozsądną cenę... to czemu nie. Największym plusem tego auta jest to, że masz je pod nosem - czyli nie będziesz miał problemu z dokładnym jego sprawdzeniem. Zbadaj newralgiczne punkty.... jeśli do tego jest zachowana w oryginalne to ratuj je i się nim ciesz :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dobrze sie potarguj napewno ci coś opuści z ceny :cool2:
Darmowe Holowanie i samochód zastępczy garatis dla poszkodowanych w kolizji drogowej (Bezgotówkowo)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.