Skocz do zawartości

BMW e46 Racibórz WBAAL31020AY18560 ##UWAGA##


Rekomendowane odpowiedzi

http://olx.pl/oferta/bmw-e46-318i-lpg-m-pakiet-skora-alu-bardzo-zadbana-dla-wymagajacego-CID5-IDa0oML.html#dc2f9858e2;promoted

 

Data for vehicle identification number: WBAAL31020AY18560

Model description: 318I

Market: Europa

Type: AL31

E-Code: E46 (4)

Chassis: Limousine

Steering: links

Doors: 4

Engine: M43/TU - 1,90l (87kW)

Drive: Heckantrieb

Transmission: manuell

Body Color: Cosmosschwarz Metallic (303)

Upholstery: Standardleder/schwarz (N6SW)

Production date: 03.05.1999

Assembled in: München

 

 

Code Serienausstattung Standard Equipment

S305A

Fernbedienung für Zentralverriegelung Remote control for central locking

S548A

Kilometertacho Kilometer-calibrated speedometer

Code Sonderausstattung Optional Equipment

S255A

Sport-Lederlenkrad Airbag Sports leather steering wheel

S273A

BMW LM Rad Sternspeiche 43 BMW light-alloy wheel star spokes 43

S313A

Aussenspiegel Anklappfunktion Fold-in outside mirror

S320A

Entfall Modellschriftzug Deleted, model lettering

S403A

Glasdach elektrisch Glass roof, electrical

S411A

Fensterheber elektrisch vorne/hinten Window lifts,electric,front/rear

S415A

Sonnenschutzrollo hinten Sun-blind, rear

S423A

Fussmatten Velours Floor mats, velours

S428A

Warndreieck und Verbandstasche Warning triangle and first aid kit

S438A

Edelholzausführung Fine wood trim

S494A

Sitzheizung Fahrer/Beifahrer Seat heating driver/passenger

S508A

Park Distance Control (PDC) Park Distance Control (PDC)

S520A

Nebelscheinwerfer Fog lights

S521A

Regensensor Rain sensor

S534A

Klimaautomatik Automatic air conditioning

S550A

Bordcomputer On-board computer

S662A

Radio BMW Business CD Radio BMW Business CD

S715A

M Aerodynamikpaket M Aerodynamics package

S775A

Dachhimmel anthrazit Headlining anthracite

L801A

Länderausführung Deutschland National Version Germany

S863A

Händlerverzeichnis Europa Retailer Directory Europe

S879A

Bordliteratur deutsch On-board vehicle literature German

 

Samochód jest prawdopodobnie ze skupu prowadzonego przez sprzedawcę (no chyba że to jego prywatne, jeszcze dopytam), o czym nie wspomniał w trakcie rozmowy i o fakcie dowiedziałem się klikając w profil na olx, gdzie poza rzeczonym BMW pokazało się z 6 innych samochodów. Rocznik wg VIN 1999 a nie 2000 (zdarzają się pomyłki czy sprzedawca zwyczajnie odmłodził trochę auto?). Nie ma też w ogłoszeniu mowy o czujniku deszczu (czyżby wymieniana szyba? musiałbym dopytać). Gość zapewnia że auto jest bez wkładu i że nie ma żadnej szpachli, zresztą pisze coś o udostępnieniu czujnika. Prosiłbym o opinie.

Edytowane przez wilden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedni zderzak nie jest z pakiet aero.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej jakiś handlarz/komisiarz. Miejscowość ma Racibórz podaną a tablice są z Wodzisławia Śląskiego, wiem bo mieszkam w pobliżu :) Kolego auto jest stare niema co sie oszukiwać ze wszystko bedzie w igła stanie. Sam pare dni temu kupiłem auto i nie przypier****** sie do wytartej kiery :) Także jechać, zobaczyć no :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej jakiś handlarz/komisiarz. Miejscowość ma Racibórz podaną a tablice są z Wodzisławia Śląskiego, wiem bo mieszkam w pobliżu :) Kolego auto jest stare niema co sie oszukiwać ze wszystko bedzie w igła stanie. Sam pare dni temu kupiłem auto i nie przypier****** sie do wytartej kiery :) Także jechać, zobaczyć no :)

Nie no ja w żadnym wypadku nie liczę na to że rzeczywiście tam wszystko będzie cacy, ale jednak nie chciałbym wkładac pare tysi na starcie. Pewnie pojadę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytanie - wg VINU i też tak mi się wydaje, kierunki powinny być pomarańczowe. Czy były wersje fabryczne z białymi, czy to na pewno znaczy że ktoś wymieniał? Z drugiej strony na zdjęciu z dekodera auto nie ma szyberdachu, a niżej wśród wyposażenia się ten szyber znajduje, więc też chyba nie ma co się tym kierować. Pytam bo może to być jakiś tam argument (razem ze zderzakiem, który jest po prostu przedliftowy) do zbicia ceny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kierunki powinny być pomarańczowe. Tu zatem są zmienione. Szyber znajduje się na swoim miejscu, tak jak powinno być.

PS

Co takiego urzekło cie w tym aucie ?

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma wszystko to czego oczekiwałem, tj. czarny kolor, szyber, skory i w miarę świeży gaz. Jak widać nie mam wielkich wymgan, ale w ciągu 2 miesięcy takiego auta mi się nie udało znaleźć. Oczywiście pozostaje kwestia stanu technicznego. A co z nim jest nie tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma wszystko to czego oczekiwałem, tj. czarny kolor, szyber, skory i w miarę świeży gaz. Jak widać nie mam wielkich wymgan, ale w ciągu 2 miesięcy takiego auta mi się nie udało znaleźć. Oczywiście pozostaje kwestia stanu technicznego. A co z nim jest nie tak?

Cóż mam ci więcej napisać. Wydaje mi się że wraz ze Steelerem opisaliśmy ci w miarę możliwości jak to wygląda. Dodatkowo gdy czytam ten bełkot w ogłoszeniu to osobiście nie ruszyłbym tyłka z krzesła żeby go obejrzeć, nawet gdyby było wystawione u mnie na wiosce.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma wszystko to czego oczekiwałem, tj. czarny kolor, szyber, skory i w miarę świeży gaz. Jak widać nie mam wielkich wymgan, ale w ciągu 2 miesięcy takiego auta mi się nie udało znaleźć. Oczywiście pozostaje kwestia stanu technicznego. A co z nim jest nie tak?

 

W miarę świeży gaz? Kto zakłada gaz i go sprzedaje ? Idiota ?

Jezeli normalny użytkownik auta zakłada gaz to po to zeby robić kilometry a nie go sprzedawac np po pół roku :duh:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma wszystko to czego oczekiwałem, tj. czarny kolor, szyber, skory i w miarę świeży gaz. Jak widać nie mam wielkich wymgan, ale w ciągu 2 miesięcy takiego auta mi się nie udało znaleźć. Oczywiście pozostaje kwestia stanu technicznego. A co z nim jest nie tak?

 

W miarę świeży gaz? Kto zakłada gaz i go sprzedaje ? Idiota ?

Jezeli normalny użytkownik auta zakłada gaz to po to zeby robić kilometry a nie go sprzedawac np po pół roku :duh:

 

Skoro piszę że auto mi odpowiada, bo ma świeży gaz, to znaczy że dla mnie świeży gaz to m.in. tyle co w ogłoszeniu, więc po co ten post? Wiem że np. połroczny gaz jest podejrzany, więc odpuść sobie.

 

Co do auta, to mieliście rację, ale najwidoczniej musiałem się przekonać na własnej skórze. No ale dla osób zainteresowanych najważniejszą informacją będzie fakt, że auto zgasło (za mało gazu) i nie chciało odpalić. Popchnęliśmy na stację benzynową bo handlarz stwierdził że to na pewno dlatego że nie ma paliwa, no ale nic z tego. Pokazał pod maską i stwierdził że jeździł z odłączonym EGR (chyba tak to się zwało) ale nie chciał żeby głupio wyglądało więc podłączył spowrotem. Przekonywał że na 1000% to jest drobnostka i możemy jechać do mechanika, który zrobi to w pół godziny. Na stacji diagnostycznej (niepotrzebny wydatek) gość stwierdził że zawieszenie jest okej, tylko miał podejrzenie co do podłużnicy. Poza tym, auto wbrew temu co pisze sprzedawca ma rdzę i to w paru miejscach - nad ramką rejestracji z tyłu, na dole jednych z drzwi i to już dosyć konkretną którą trzeba by zrobić od ręki, gdzieś na progu. Ogólnie źle nie było. Wizualnie bardzo fajnie, skóry utrzymane, nie było się do czego za bardzo przyczepić. No ale gość bardzo nachalny, pod koniec powiedział że może z autem przyjechać nawet do mojego miasta, więc po tym tekście już wiadomo że z autem jest coś nie halo. Swoją drogą - tak żeby wiedzieć na przyszłość - czy z tym EGR to rzeczywiście mogła być przyczyna gaśnięcia? Bo że to auto ma inne problemy to jestem przekonany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E46,czesto maja rdze i niestety trzeba to zrobic chyba ze nie chcesz rdzy to daj wiecej kasy i kup auto garażowane cos za cis ważniejszy jest stan mechaniczny a nie pare parchoepw rdzy ,to nie audi ze ma cynkowania blachę .
Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwiłbym się jak czujnik wału nie padł albo coś podobnego skoro na ciepłym nie odpalił, tak każdy mechanik to zrobi w pół godziny za 5zł :mad2:

 

Świeży gaz do samochodu na sprzedaż to oznacza jedno zrobiony byle jak i jak najtaniej byle wytrzymał chociaż ten tysiąc kilometrów a potem to kupiec niech się martwi. Dobry gaz z strojeniem do tego samochodu już podchodzi powoli pod 3 tysiące. Tanio pod max 1,8tysiąca. Myślenie nie boli. Plus jak coś się dzieje zawsze na gaz można zwalić xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwiłbym się jak czujnik wału nie padł albo coś podobnego skoro na ciepłym nie odpalił, tak każdy mechanik to zrobi w pół godziny za 5zł :mad2:

 

Świeży gaz do samochodu na sprzedaż to oznacza jedno zrobiony byle jak i jak najtaniej byle wytrzymał chociaż ten tysiąc kilometrów a potem to kupiec niech się martwi. Dobry gaz z strojeniem do tego samochodu już podchodzi powoli pod 3 tysiące. Tanio pod max 1,8tysiąca. Myślenie nie boli. Plus jak coś się dzieje zawsze na gaz można zwalić xD

 

Ale ja to wszystko wiem :D Oferty z gazem młodszym niż rok pomijam. W tym aucie gaz jest z 2011r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.