Skocz do zawartości

530D E60 po nagrzaniu się przerywa.


Wozik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z moja E60, a mianowicie gdy auto się nagrzeje do temperatury 90 stopni to zaczyna na wolnych obrotach przerywać, oraz do 1.5 tyś obrotów szczeka dosłownie, ale znowu jak jest zimna to nie szczeka i równo chodzi. Tak samo jak włączę mocno ogrzewanie i się silnik trochę schłodzi to też nie ma żadnych objawów. Dodam że auto nie traci mocy, oraz nie kopci, jedzie normalnie. Jak włączę klimatyzacje i silnik dostanie obciążenie to łapie równe obroty a dalej szczeka do 1.5 tyś obrotów. Styki na listwie wtryskowej zostały wyczyszczone, bo często to też przez nie są takie objawy, ale nic to nie dało, problem dalej jest i nie mam pojęcia co to może być. Komputer pokazuje błąd Przepływki, EGRU ale był on czyszczony, oraz 2 spalone świece żarowe. Z góry dzięki za pomoc:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest błąd przepływki to trzeba ją wymienić. Zacznij od tego albo pożycz od kogoś przepływke na podmiankę. Nie pamiętam czy nie trzeba zrobić kodowania przepływki,ale to może któryś z kolegów wie i podpowie.

Używane części do BMW e36 e38 e39 e46 e53 e60 e87 e90 f01 f10 f30

tel .: 731 885 885 Zapraszam :)


http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=39682621

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Przepływomierz wymieniony, oraz zawór EGR. Adaptacja zrobiona tak jak kolega pisał. Jest trochę lepiej, ale dalej ma objawy, trochę mniejsze, ale są:( Ma ktoś jakiś pomysł co może być jeszcze przyczyną? Z góry dzięki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.