Skocz do zawartości

Czujnik ciśnienia w oponach


spinaczo

Rekomendowane odpowiedzi

Tire pressure, kontkrolka od opon świeci na czerwono. Auto nie ma Idrive, jest to E90 z 2006 roku z silnikiem N52. Obsługując komputer w zegarach manetką, wchodzę w Menu z kontrolką od ciśnienia i tam mam ">INIT" (czyli strzałka, i napis Init) Naciskam na menetce przycisk, strzałka gaśnie i nic się nie dzieje.

 

Control Check pokazuje dwa komunikaty, pierwszy czerwona kontrolka ciśnienia w oponach, drugi to pomarańczowy symbol żarówki. Żarówki niby wszystkie sprawne a komunikatu która jest uszkodzona, nie ma. Da się to jakoś odczytać w Inpie albo DiSie?

 

Próbowałem wejść w ten czujnik ciśnienia w Inpie E90 od FALa ale nie dało się połączyć.

 

Poproszę o jakieś pomysły co dalej działać...

Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak z ciekawosci, ile pownno sie przejechac zeby czujnik sie skalibrował?

Mam idriva i tam nie wyskakuje zaden komunikat ze kalibracja została zakonczona czy cos w tym stylu...A przy kalibracji czujnikow z komputera diagnostycznego napisane było ze do kalibracji potrzebne jest od 5 do 15 min :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyskakuje jak sie zakończy kalibracja. Po zmianie kół z zimowych zapomniałem zresetować. Za pare metrów wyskoczyła informacja o przebitej oponie. Zatrzymałem sie, zresetowałem i ruszyłem dalej bez żadnego problemu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy po zakończonej adaptacji jest jakiś komunikat(idrive) parę razy wyskoczył błąd i nie wiem czy robię coś źle czy może czujnik abs szwankuje. Jak wybiorę potwierdź przy kalibracji i ruszam to te napisy jak by przygasają a na dole ekranu status zmienia się na Activ i tyle nie ma żadnego komunikatu że skalibrowane czy co.s w tym stylu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.