Skocz do zawartości

jak otworzyc bez kluczyka


smalcyk38

Rekomendowane odpowiedzi

Kluczykiem spróbuj jeszcze raz tylko musisz mocniej nacisnąć albo szybę wybić.

Inna sprawa to napraw zamek , był tu temat ,http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=69&t=183642

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dkzg. Cos do zajechania(£400.00) :) w pare tygodni wstawiam zawieche I turbo laczny koszt £1100.00 a bunia 02.12.2003.i 96000 mil. 2 wlascicieli angole. czesciowa historia servisowa stala 1rok nie Jezdzona. Pozdro. Edytowane przez smalcyk38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smalcyk38 witaj !

W pierwszym poście napisałeś , cytuję ;

bateria padla

Po takim wpisie to można było rozumieć że Ci padła bateria w pilocie ale z dalszej dyskusji by wynikało że Ci padł akumulator .

Jak Ci padł aku to już tu było opisywane że można podłączyć prąd do tablicy oświetlenia , czyli ( + ) na oprawkę żarówki a ( - ) na masę np rurę wydechową i tym sposobem podładować aku.

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyba wybita auto otwarte :lol: . teraz mam inny problem z swiatlami a mianowicie tak 1. caly czas swieca mi sie zegary 2. po przekreceniu klucza same zapalaja sie dlugie i krutkie +tyl a kierunki nie dzialaja( awaryjne tak, kiedy je wlacze) moge nagrac jakis filmik jak to cos pomoze. pozdrawiam :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akumulator DALEJ rozładowany.

 

 

siemka kolego modul od swiatel byl padniety. bylem na szrocie dzis rano kupilem 2 cena £10.00 za oba. tak wrazie jak by jeden byl padniety. jeden mi zostal dobry i jeden padniety aku sie podladowalo ale nie zamykam auta bo boje sie ze znow padnie. musze kupic jeszcze zestaw regeneracyjny zamka w dzrzwiach. a pozniej gwint wsporka wydech i stozek. olej filtry swiece. i mam autko na wakacje :D pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.