Skocz do zawartości

E34 czy kupiłem M-pakiet?


frezo1221

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów jestem nowy,w końcu kupiłem moją piękność E34 2.0 1988.Chciał bym się dowiedziec czy wyposażenie jest z M-pakiet mianowicie posiadam:

-Skóry

-Elektryczne lusterka

-Elektryczne szyby 4x

-Skórzana kierownica (nie wiem czy ktoś nie obszywał...

-klimatyzacja

-rozbudowany komputer pokłądowy-wskazuje n p spalanie L/100km

-Ogólnie brat ma podstawową wersje E34 wygląda zupełnie inaczej moja ma drewno pod kierownicą i schowek pod paskem z drewna

-popielniczki i elektryczne z tyłu w drzwiach

-listwy na progach jak sie wchodzi przez drzwi na dole srebrno czarna listwa taka

-jakas czerwona drioda przy dumym nawiewie na pułce podejrzewam z eto kiedys był alarm i inne pierdoły

to jest m pakiet czy poprostu bogata wersja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zapytacie sie w serwisie ASO czy był m-pakiet czy nie, ja wam pisze ze nie było zadnych pedalskich dokładek do zdezaków, smiesznych napisow Mpower na dieslu.

Całe te pakiety wymyslili dla tych co ich nie było stac na kupno oryginalnego Mpowera i tak powstały mpakiety z 2.0TD itp.

 

Cała wersja e34 była przed liftem i po co zaowocowało zmiana na szerokie nerki, białe kierunki, troche inne progi, listwy w progach z napisem bmw, lusterka, spryskiwacze reflektorow i halogenow itp i ja mam taka wersje co nie znaczy ze jest to Mpakiet a jeszcze jest ciemna listwa zamiast chromow i jest to wersja schadown

KLIMATYZACJA SAMOCHODOWA, THERMO KING, CARRIER

DIAGNOSTYKA BMW, VAG tel. 500 236 866

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.