Skocz do zawartości

F30 335i - Warszawa


xlud

Rekomendowane odpowiedzi

co myślicie o tej sztuce?: http://otomoto.pl/bmw-335-f30-salon-polska-335i-306-km-automat-C34097385.html

Rok 2013. 10 000km przebiegu. Mpakiet. Trochę golas. Pierwszy właściciel. Gwarancja. Czy może ktoś go oglądał? Ogłoszenie jest już aktywne od kilku miesięcy.

Dzięki za wszelkie uwagi i ewentualne oględziny kolegów z Warszawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyposażenie nie jest aż tak ubogie, biorąc pod uwagę, że ma np. zawieszenie sportowe. Szkoda tylko że nie ma automatu, o ile dobrze zauważyłem.

Natomiast 6-cylindrowy silnik i dobre zawieszenie to akurat to najważniejsze, co jeszcze odróznia auta BMW od innych i za co warto zapłacić, że w ten sposób nawiążę do wątku "Dokąd zmierzasz, BMW". :D

Primator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksenony a brak automatycznych swiatel (na pokretle od swiatel)? Lepiej sprawdzic czy nie bylo cos kombinowane ;)

 

Skromne wyposazenie, ale mysle, ze silnik rekompensuje brakujace wyposazenie.

Moim zdaniem najwieksze braki to: brak tempomatu, zestawu glosnomowiacego, grzanych stolkow/kierownicy i tylko podstawowe audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksenony a brak automatycznych swiatel (na pokretle od swiatel)? Lepiej sprawdzic czy nie bylo cos kombinowane ;)

 

Dlaczego? Całkowicie normalna sprawa, nie każdy potrzebuje automatyczne światła. A automatyczne sterowanie nie jest w standardzie z ksenonami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksenony a brak automatycznych swiatel (na pokretle od swiatel)? Lepiej sprawdzic czy nie bylo cos kombinowane ;)

 

Skromne wyposazenie, ale mysle, ze silnik rekompensuje brakujace wyposazenie.

Moim zdaniem najwieksze braki to: brak tempomatu, zestawu glosnomowiacego

Tempomat w 3.0 litrowej benzynie trojce? Ale po co?

Dolozenie zestawu glosnomowiacego i kostki bluetooth to pikus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o tej sztuce?: http://otomoto.pl/bmw-335-f30-salon-polska-335i-306-km-automat-C34097385.html

Rok 2013. 10 000km przebiegu. Mpakiet. Trochę golas. Pierwszy właściciel. Gwarancja. Czy może ktoś go oglądał? Ogłoszenie jest już aktywne od kilku miesięcy.

Dzięki za wszelkie uwagi i ewentualne oględziny kolegów z Warszawy.

 

Miałem kiedyś na nią ochotę (nie oglądałem koniec końców). Cena zaczynała się od 190k. Było to co najmniej pół roku temu.

kupię 540i E39 po lifcie, sedan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też to obserwuje od jakiegoś czasu. Rozmawiałem z właścicielem jakiś czas temu przez telefon. Konfigurował pod siebie (głównie chodziło o moc), resztę wyposażenia odpuścił. Brzmiał sensownie i raczej świadomy wyboru. Ciągle nie mogę się tam wybrać przez tą przeprowadzkę do Poznania. Może ktoś da rade tam podjechać za dobrą wódkę?

 

BTW: Jak dobre/złe są wrażenia z podstawowego audio BMW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też to obserwuje od jakiegoś czasu. Rozmawiałem z właścicielem jakiś czas temu przez telefon. Konfigurował pod siebie (głównie chodziło o moc), resztę wyposażenia odpuścił. Brzmiał sensownie i raczej świadomy wyboru. Ciągle nie mogę się tam wybrać przez tą przeprowadzkę do Poznania. Może ktoś da rade tam podjechać za dobrą wódkę?

 

jaki jest powód sprzedaży?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściciel nie podał, jedynie wytłumaczył, że ma świadomość ile już auto straciło na wartości. Oczywiście to o niczym nie świadczy. Auto może być świetne, dlatego oględziny są konieczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Googlowałem ten samochód pod koniec zeszłego roku. Wg tego co można było znaleźć wtedy był on sprzedany na aukcji przez firmę leasingową alphabet. Były też zdjęcia i bezwypadkowy to on na nich nie był. Z tego powodu odpuściłem sobie jego oglądanie. Wtedy miał cenę 190k. Przy obecnej pod warunkiem, ze właściciel uczciwie powie w jakim stanie go kupił, gdzie i jak naprawiał i pokaże zdjęcia z aukcji można by go rozważyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem dziś ze sprzedawcą. Handlarz samochodami, czyli powod sprzedaży jest oczywisty. Samochód jest po przygodach, malowany przód i tył, ale generalnie jak nowy. Tyle powiedział. Pochodzi z windykacji, odkupiony ze stanem 1300km, czyli to nie jest pierwszy właściciel. Co innego ten człowiek twierdził 3 miesiące temu jak z nim rozmawiałem. Wtedy mówił, że to auto jego prywatne, które sobie sam skonfigurował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem dziś ze sprzedawcą. Handlarz samochodami, czyli powod sprzedaży jest oczywisty. Samochód jest po przygodach, malowany przód i tył, ale generalnie jak nowy. Tyle powiedział. Pochodzi z windykacji, odkupiony ze stanem 1300km, czyli to nie jest pierwszy właściciel. Co innego ten człowiek twierdził 3 miesiące temu jak z nim rozmawiałem. Wtedy mówił, że to auto jego prywatne, które sobie sam skonfigurował.

 

Facet nadal sciemnia, bo jak samochod mial przebieg 4490 to byl wlasnoscia alphabetu:

 

http://www.aukcje.alphabet.pl/ImportFiles/StanTechniczny/WE187FR.pdf

 

Sprawdzilem dokladnie, wystawial ten samochod juz pod koniec wrzesnia zeszlego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też to obserwuje od jakiegoś czasu. Rozmawiałem z właścicielem jakiś czas temu przez telefon. Konfigurował pod siebie (głównie chodziło o moc), resztę wyposażenia odpuścił. Brzmiał sensownie i raczej świadomy wyboru. Ciągle nie mogę się tam wybrać przez tą przeprowadzkę do Poznania. Może ktoś da rade tam podjechać za dobrą wódkę?

 

BTW: Jak dobre/złe są wrażenia z podstawowego audio BMW?

 

 

Bardzo zle wrazenia z podstawowego audio nic nie gra czysto zero wysokich tonow a niskie jakis dziwne wogole to lipa straszna ale do sluchania wiadomosci z radia wystarczy :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem go w alphabet, minimum rok temu zaryzykowabym że nawet półtora roku temu,

zdziwiła mnie cena ok 150000pln, szybko zniknął i pojawił się odpowiednio drożej w tym Citroenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.