Skocz do zawartości

Zabezpiecz swoje auto !!! OSTRZEŻENIE !!!


alduwiel

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawie się zapowiada ten Tytan DS 512 dzięki za info.

 

 

kosztuje ponad 2x tyle co podstawowy Tytan dedykowany do e9x

Ceny z montażem w E9x TYTAN DS400 CAN 950zł a TYTAN DS512 CAN z montażem 1300zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ciekawie się zapowiada ten Tytan DS 512 dzięki za info.

 

 

kosztuje ponad 2x tyle co podstawowy Tytan dedykowany do e9x

Ceny z montażem w E9x TYTAN DS400 CAN 950zł a TYTAN DS512 CAN z montażem 1300zł

Na priv podam namiary do serwisu wKRK w którym jeszcze taniej wychodzi.Zakładam alarmy u nich od paru lat wszystko ok

Edytowane przez boguś1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kosztuje ponad 2x tyle co podstawowy Tytan dedykowany do e9x

Ceny z montażem w E9x TYTAN DS400 CAN 950zł a TYTAN DS512 CAN z montażem 1300zł

 

na szybkiego szukając http://allegro.pl/alarm-samochodowy-tytan-ds-400can-z-montazem-tychy-i5100997485.html

 

czyli 750 vs 1300 , oczywiście w różnych miastach są różne ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kosztuje ponad 2x tyle co podstawowy Tytan dedykowany do e9x

Ceny z montażem w E9x TYTAN DS400 CAN 950zł a TYTAN DS512 CAN z montażem 1300zł

 

na szybkiego szukając http://allegro.pl/alarm-samochodowy-tytan-ds-400can-z-montazem-tychy-i5100997485.html

 

czyli 750 vs 1300 , oczywiście w różnych miastach są różne ceny[/quo

czyli 950 tak jak powiedziałeś a nie 750 to wychodzi 950vs 1300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz sobie dołożyć do alarmu czujnik który reaguje w takiej sytuacji, poza tym to są skrajne przypadki, pamiętaj ze auto najczęściej jest zostawiane na biegu z zaciągniętym ręcznym więc wciągnięcie go na lawetę to nie minuta tylko kilkadziesiąt minut plus kupa hałasu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aczkolwiek usunięcie samej WKŁADKI ZAMKA to tylko połowa sukcesu.

 

Usuwamy wkładkę zamka.

http://i58.tinypic.com/8vso3r.jpg

 

 

Końcówka WKŁADKI ZAMKA (JPG1) zakończona na płasko wchodzi w ZAMEK DRZWI (JPG2).

JPG1 http://i58.tinypic.com/2w2imq8.jpg

JPG2 http://i60.tinypic.com/21mxpg4.jpg

 

 

By efekt był całkowity trzeba jakość zabezpieczyć to miejsce by ktoś za pomocą np.: śrubokręta nie otworzył auta. :wink:

 

 

Przeważnie samochód otwierany jest np. tak

 

 

Rzadko tak się zdarza by złodziej kradł w ten sposób auto ale się zdarza:

http://i59.tinypic.com/10dy4a9.jpg

 

 

Dlatego warto zabezpieczyć również wspomniany ZAMEK DRZWI.!!!

 

 

 

:wink:

 

 

Czy wiecie może Panowie czy jak się zeszlifuje a nie obetnie koniec tej wkładki to może głupieć otwieranie drzwi ? mam dziwny objaw w E70 zeszlifowałem końcówkę która w chodzi w zamek w drzwiach tak aby kręcenie wkładką nie dawało skutku otwierania drzwi i zauważyłem że coś mi głupieje teraz otwieranie czasem mam tak że wysiadam z auta i nie mogę go zamknąć dopiero po jakiejś chwili albo po postukaniu po drzwiach pozwala się zamknąć z pilota. Wcześniej po rozwierceniu przez jakiegoś pajaca wkładki działało ok ale chciałem zabezpieczyć więc zeszlifowałem te magiczne piórka a do tego co zostało po wkładce napchałem 20 groszówek ;) więc teraz na start zamiast dziurki na kluczyk mam orzełka co gorsza wstawił mi się jajami do góry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zamek zamkiem, a co w przypadku gdy podjedzie laweta i zgarnie auto w minutę?

Na lawetę jedyny sposób to AC :D ale można przeciez starać się parkować w miarę możliwości np. między 2 pojazdami jeden za drugim tak że nie ma jak go wciągnąć albo na ciasnych parkingach. Tyle że pewnie w większośći przypadków nie da się tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zaden sposób, bo człowiek szuka auta rok, a gdy sie znajdzie perełkę i ją dopieści i włoży jeszcze troche kasy, żadne AC tego nie zrekompensuje.

 

Mam kilka patentów na zabezpieczenie dość odstraszające, ale z oczywistych powodów tego tu nie ujawnię i radzę wam tak samo. Złodzieje też czytają forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moglby mi ktos polecic konkretne zabezpieczenia (produkty) i warsztaty w Poznaniu lub Bydgoszczy (Np. kto podjalby sie zrobienia twierdzy, zamontowania bearlocka etc. do E91 Automat).? Zapraszam do wysylania konkretnych ofert na PM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moglby mi ktos polecic konkretne zabezpieczenia (produkty) i warsztaty w Poznaniu lub Bydgoszczy (Np. kto podjalby sie zrobienia twierdzy, zamontowania bearlocka etc. do E91 Automat).? Zapraszam do wysylania konkretnych ofert na PM.

 

a wziąłeś pod uwagę że na PM może się do ciebie odezwać złodziejaszek który w promocyjnej cenie Ci zrobi takie zabezpieczenia a potem zawinie to auto bez problemu ?

Poczytaj forum i sam ogarnij takie rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a wziąłeś pod uwagę że na PM może się do ciebie odezwać złodziejaszek który w promocyjnej cenie Ci zrobi takie zabezpieczenia a potem zawinie to auto bez problemu ?

Poczytaj forum i sam ogarnij takie rzeczy

 

Wzialem i dziekuje za dalsze uswiadamianie mnie w kwestii bezpieczenstwa. Przeczytalem sporo materialow na forum. Zajelo mi to pare godzin. Koniec koncow gdzies te zabezpieczenia musze zamontowac. Nie szukam promocji z niezweryfikowanych warsztatow. Chce zabezpieczyc auto ale przy tym nie sprawiac, zeby uzytkowaniego go stalo sie niekomfortowe. Poszukam autoryzowanych punktow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Witam. Mam pytanie odnośnie odcięcia zapłonu w 2.0d automat. Aby odpalić auto należny wcisnąć pedal hamulca, chciałbym wpiąć tu tak zwany pstryczek jako dodatkowe zabezpieczenie. Jak działa włącznik światła stopu jest 4- ponowy nie miałem z nimi do czynienia możne ma ktoś schemat elektryczny ewentualnie podpowie jak odciąć obwód rozrusznika Dziekuje i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Ja od siebie dorzucę to, co sam mam w swoim samochodzie - moduł radiowy LoJack. To taka mała pierdółka, która pomaga odnaleźć auto po kradzieży. Nie miałem jeszcze okazji wypróbować, ale polecam, bo wiem, że są skuteczni :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów, trochę odświeżę temat taką małą ciekawostką - pytaniem :)

 

Zakupiłem niedawno E91 i zastanawiam się nad dodatkowym zabezpieczeniem, orientowałem się w sprawie bearlocka oraz różnych odcięć takich jak wymieniliście w temacie - zapłonu czy pompy. Rozmawiałem z jednym "szpecem" który zajmuje się zakładaniem różnego rodzaju odcięć i powiedział mi tak - a wie Pan, że przecinanie czy przerabianie przewodów które mogą odpowiadać za unieruchomienie samochodu jest karalne ? inaczej mówiąc, jeśli złodziej ukradnie Panu samochód i zgaśnie mu bo nie wciśnie odpowiedniego przełącznika i w tym czasie dojdzie do wypadku to Pan idzie do więzienia :)

 

Byłem bardzo zaskoczonym spotkał się ktoś z Was z czymś takim :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam bear bezbolcowy samemu mozna zamontowac i fajne w obsłudze

zamykanie blokady palcami a mój serwis nie polecił mi alarmu elektronicznego poniewaz przy keyless go złodziej bardzo łatwo

rozkodowuja a mechaniczna blokada to zawsze inne utrudnienie i spełania sie wymagania ubezpeczyciela

moja F20 ma bear bezbolcowy i jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w swoim aucie niefabryczne dodatkowe odcięcie pompy paliwa sterowane elektronicznie małym pilocikiem bez przycisków). Okazało się to bardzo skuteczne, bo auta nie udało się ukraść złodziejowi i odpuścił sobie (rozrusznik zakręcił ale nie odpalił mu - słyszałem to, bo auto stało pod oknem).

-------------------

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.