Skocz do zawartości

Zabezpiecz swoje auto !!! OSTRZEŻENIE !!!


alduwiel

Rekomendowane odpowiedzi

 

Zaryzykuje.

W pierwszej kolejnosci zlodziej bedzie musial mi udowodnic, ze zainstlowalem laser aby celowo uszkodzic komus wzrok.

Ja bym nie ryzykował , zam historie gdzie osoba za stratę wzroku wygrała w sądzie ponad milion złotych rekompensaty .

 

 

Dokladnie jak kolega pisze.. Zastanow sie co robisz .. rownie dobrze moglbys zamowntowac ladunek wybuchowy .. i wszystko w [bAD] ...

Dasz auto do mechanika, albo stracisz przytomnosc i ktos zyczliwy staraci wzrok bo bedzie chcial cie odwiezc do domu i skucha... :duh:

 

O ile te lasery rzeczywicie dzialaja , bo mniemam, ze nie testowales na sobie :norty:

 

Uwierzcie mi, ze mam duze doswiadczenie z podobnymi ukladami.

Nie zainstalowalbym tego typu zabezpieczenia gdybym nie wiedzial co robie.

 

 

Mojego samochodu nie odpali zadna postronna osoba, nawet majac w rece oryginalne klucze.

Jest zabezpieczenie biometryczne, tylko ja osobiscie moge autoryzowac uruchomienie samochodu.

 

Jedyna sytuacja w ktorej uruchomi sie laser jest sutyacja, gdy ktos ominie wszystkie zabezpieczenia - czyli samochod zostanie ukradziony.

 

Na czas oddania samochodu do mechanika wylaczam dodatkowe IMMO i caly uklad zasilania lasera, ponadto instaluje specjalna przeslone montowana na wyjsciu wiazki na magnesy neodymowe.

 

Juz raz mi ukradziono samochod i jeszcze mieli czelnosc zadac dodatkowo 50k zl, bo inaczej skrzywdza moja rodzine (w samochodzie byly wszustkie moje dane).

Nie mam ZADNYCH skrupulow dla tej patologii, ktora kradnie ludziom ich (niejednokrotnie) dorobek zycia.

W krajach muzulmanskich za kradziez samochodu (ogolnie rzeczy o duzej wartosci) grozi powieszenie, i tak rowniez powinno byc w Europie!

Mam angielsko-jezyczny system = brak polskich znakow diakrytycznych - przepraszam :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wyciągnij nakładkę z drzwi tylnych i sprawdź czy pasuje na 100% jutro sprawdzę u siebie dla pewności żeby nie było potem niespodzianek

 

Tylna zaślepka (lewa) pasuje do przednich drzwi z wkładką na 100% bo sam zamieniłem i jest OK.

 

nie wiem jak siedzą te zaślepki - po prostu wyciągać na siłę czy trzeba gdzieś podważyć, jakieś zatrzaski czy cuś - żebym nie uszkodził. Mam wersję z lampkami.

 

Nie ma żadnych zaczepów tylko jedna śruba pod zaślepką i gładko wychodzi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W krajach muzulmanskich za kradziez samochodu (ogolnie rzeczy o duzej wartosci) grozi powieszenie, i tak rowniez powinno byc w Europie!

Nie wprowadzaj mi tu muzułmańskich zasad do Europy , jak ci się podoba ich prawo to się tam przenieś . A tak woli ścisłości prawo szariatu za kradzież przewiduje obcięcie ręki . A za kradzież bandycką obcięcie prawej ręki i lewej nogi . Wychodzi na to że jesteś bardziej radykalny od świrów z IS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie ma żadnych zaczepów tylko jedna śruba pod zaślepką i gładko wychodzi....

 

Chodzi mi o zdjęcie samej zaślepki - po prostu ciągnąć, podważyć czymś brzeg? Nie chcę jej połamać przy demontażu. Co trzyma ta śruba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaślepka jest elastyczna, podważ ją i spokojnie wyjdzie, chyba nie da się jej połamać. Co dokładnie trzyma ta śruba to nie wiem ale wiem, że po jej wykręceniu można zdemontować całą klamkę w 15 sekund
http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że nie muszę mieć zaślepki, a ucinając tył będzie kręciła się nie otwierając auta.

 

Zakładając zaślepke trzeba w jakiś sposób zakleić otwór, żeby nie dało się śrubokrętem otworzyć auta. Wkładkę z auta można zawsze zostawić i w razie potrzeby zamontować ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W jakie zabezpieczenia samochodu najlepiej zainwestować do kwoty 3000zł? Chciałbym w jakiś sposób zabezpieczyć swoje przyszłe auto, na ten moment są trzy zabezpieczenia, które bym chciał zainstalować w swoim aucie:

 

1) usunięcie zamków, zrobienie z auta "twierdzy"

2) ZEDER

3) Tytan Ds400

 

W co jeszcze warto zainwestować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej , ale w naszym kraju rządzacym przez lewicowych buraków, którzy zabiorą Ci wszystko , aby dac żulom w socjalach za takie coś bedziesz musiał pewnie iśc gibac na 25 lat i wypłacać rentę do końca życia złodziejowi ,ktory na komendzie sie wytlumaczy ,ze tylko pożyczył bo chciał sie rypnąć po piwo do zabki

 

Zaryzykuje.

W pierwszej kolejnosci zlodziej bedzie musial mi udowodnic, ze zainstlowalem laser aby celowo uszkodzic komus wzrok.

Jest tam zainstalowany w skrajnie innym celu :D

 

Na samochodzie w widocznym miejscu jest taka naklejka informujaca o niebezpieczenstwie.

contlabl_clip_image002_0005.jpg

Zapraszam wszystkich zlodziei do przejazdzki moim samochodem.

 

 

Taki napis w obcym języku nic nie daje... A nawet powątpiewam ,że gdyby był w naszym języku to i tak by Ci mega kare dali... Taki mamy kraj- socjalizm ... Ty nie masz prawa nikogo karać bo to państwo wie najlepiej co Ty chcesz i jak za ciebie wymierzyc sprawiedliwość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

 

Mam pytanie odnośnie Autoalarmu TYTAN DS400/ CAN która opcja jest lepsza:

 

1. Sterowanie alarmem fabrycznym pilotem zdalnego sterowania (kluczyki) samochodu?

czy

2. Obsługa pojazdu poprzez piloty autoalarmu TYTAN?

 

 

 

Autoalarm TYTAN DS400/ CAN to najnowocześniejszy autoalarm z rodziny TYTAN przeznaczony do najnowszych samochodów wyposażonych w magistralę CAN

Posiada wbudowane wszystkie niezbędne funkcje do ochrony twojego auta, jak również wiele funkcji zwiększających komfort obsługi samochodu.

Do sterowania alarmem wykorzystywane są fabryczne piloty zdalnego sterowania (kluczyki) samochodu.

Możliwa jest również obsługa pojazdu poprzez piloty tytan.

Dodatkowo ochronę samochodu może zwiększyć bezobsługowa funkcja antynapadowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.